Разделы сайта
Главные новости
Ренийский районный центр занятости информирует.
Ренийский районный центр занятости информирует.

3 декабря отмечают Международный день инвалидов, который направлен на привлечение внимания к проблемам инвалидов, защиту их достоинства, прав и благополучия. В этот день проводятся различные мероприятия и благотворительные акции различными социальными службами.
Вот и Ренийский центр занятости подготовил ряд мероприятий - это круглый стол, семинар и др. Главная цель этих мероприятий социальная защита людей с инвалидностью, содействие их занятости, решение проблемних вопросов, возникающих во время поиска работы.
На мероприятия приглашены социиальные партнеры, работодатели, общественные организации, клиенты службы
Шановні роботодавці району! Подання звітності.
Ренійський районний центр зайнятості інформує.


Шановні роботодавці району!

Звертаємо Вашу увагу, що не пізніше 01 лютого після звітного року, роботодавці подають до служби зайнятості звіт “ Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню ”.
З метою реалізації статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» 27 червня 2013 року набрав чинності Наказ Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 р. №271 «Про затвердження Порядку надання роботодавцям територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» (Далі-Порядок).
Відповідно до Порядку – підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.
Роботодавці самостійно розраховують цю квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до неконкурентоспроможних на ринку праці (крім інвалідів), та забезпечують їх працевлаштування.

До категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, належать:
• один із батьків або особа, яка їх замінює і:
– має на утриманні дітей (дитину) віком до шести років;
– виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;
– утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності);
• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;
• особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;
• молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;
• особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років;
• особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;
• учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту.

За додатковою інформацією щодо застосування законодавства про зайнятість населення, телефонуйте до Ренійського районного центру зайнятості за
тел. _(04840)41066.
Наша адреса: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.

З повагою, Ренійський районний центр зайнятості.


ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!!!

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ СЕРЕДНІХ ШКІЛ ТА СЕРЕДНІХ СПЕЦІАЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РЕНІЙСЬКОГО РАЙОНУ.

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
25 листопада 2017 року
Вступникам буде надано можливість БЕЗКОШТОВНО взяти участь у тренінгу з тестування за матеріалами ЗНО з таких предметів - українська мова та географія
ПРОГРАМА:
9.00 -12.00 – безкоштовний тренінг із тестування.
9.00 -12.00- презентація спеціальностей та спеціалізацій для батьків та абітурієнтів
12.30-13.00 – зустріч із членами ректорату. Вступники будуть проінформовані про Правила прийому до університету у 2018 році для здобуття ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.
13.15-14.15 – зустріч із деканами факультетів, завідувачами кафедр, презентація спеціальностей.
14.20 – 15.00 – оголошення результатів тренінгу та розгляд тестових завдань із зазначенням типових помилок.
День відкритих дверей буде проводитися за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 8, ауд. 220
Довідки за телефонами: (048) 723-80-73
Запрошуємо до університету!
Зареєструйся в Facebook (або виходь на офіційний сайт ОНЕУ) і дізнайся все, чим живе університет
Шановні випускники!
На проведення безкоштовного тренінгу із тестування ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ, незалежно від того, до якого навчального закладу Ви збираєтесь поступати.
На ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ТА СЕРЕДНІХ СПЕЦІАЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ (а також особи, що їх закінчили у попередні роки, та бажають продовжити навчання у ВУЗах) ТА ЇХ БАТЬКИ.

З повагою Ренійський РЦЗ.


Шановні роботодавці!
Ренійський районний центр зайнятості.
Щодо подання та заповнення форми звітності №3-ПН
«Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»
Шановні роботодавці!
Центри зайнятості здійснюють пошук та підбір персоналу за фахом і за рівнем професіоналізму, для всіх суб’єктів господарювання.
Для того щоб центр зайнятості дізнався про Вашу потребу в працівниках, необхідно подати форму звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».
Чим передбачена подача форми №3-ПН? Мінсоцполітики розроблено та затверджено наказ від 31.05.2013 №316 «Про затвердження форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядку її подання.
Навіщо подавати форму звітності №3-ПН? Ви інформуєте про потребу в працівниках, а центр зайнятості допомагає Вам знайти таких працівників. Вчасно подана форма звітності №3-ПН може показати Ваші наміри прийняти на роботу працівника-інваліда або когось із числа громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні, для заповнення квоти.
Коли подаємо? Форма подається не пізніше 10 робочих днів з дати відкриття вакансії.
Нагадаємо: датою відкриття вакансії є наступний день після створення робочого місця або припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним.
Ще важливий момент: подавати форму потрібно завжди, навіть тоді, коли ви самостійно, без допомоги служби зайнятості, шукаєте працівника. У цьому випадку в графі 5 розділу I вказуєте «Ні ».
Порядок заповнення? При заповненні форми звітності №3-ПН використовуйте Порядок №316. У ньому докладно описаний алгоритм заповнення звіту. Форма №3-ПН складається з двох розділів. Розділ I заповнюєте завжди. Тут відображаєте основні дані про вакансії. Розділ II заповнюєте і подаєте тільки тоді, коли для пошуку вакансії ви хочете привернути центр зайнятості (в графі 5 розділу I вписано «Так»). В цьому розділі вказуєте основні характеристики вакансії та вимоги до претендентів. В одному звіті заповнюєте окремий розділ II до кожного запису в розділі I, в графі 5 якої вписали «Так». Кількість доданих аркушів вказуєте в окремому полі розділу I.
Куди подаємо? Форма №3-ПН подається до центру зайнятості незалежно від місцезнаходження Вашого підприємства (п. 1.3 Порядку №316). Якщо працівники потрібні в підрозділ, який знаходиться в іншому населеному пункті, звіт можна подати в будь-який найближчий центр зайнятості.
Якщо у Вас є питання щодо заповнення або подачі форми №3-ПН Ви можете зателефонувати до відділу організації надання послуг роботодавцям Одеського обласного центру зайнятості за телефоном 705-12-88.
Бланк звітності форми №3-ПН ви можете знайти за посиланням
http://www.dcz.gov.ua/…/category;jsessionid=89738EF31F52E54…
Якщо Вас зацікавила інша інформація щодо застосування законодавства про зайнятість населення звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А,
або телефонуйте за тел. (04840)41066_______
З повагою, Ренійський РЦЗ.
ЛЕТОПИСЬ СЛАВНЫХ ДЕЛ

РЕНИ - 2017

*Конкурс "Человек года" проводится в Ренийском районе с 2007 г. Все его номинанты заносятся в "Летопись славных дел", которая хранится в районном историко-краеведческом музее.
Ренийскому району 77 лет, 67 лет имена не увековечивали, люди просто работали …
За последние 10 лет увековечили свои имена десятки достойных людей, хотя, были и такие, которые не должны были попасть, но попали; были и такие, которые должны были попасть, но не попали – в "Летопись славных дел". Если мы ответим на вопрос: А судьи кто? Тогда станет понятно, кто остался за бортом истории. В последнее время в практику подобных мероприятии, креативные организаторы вводят «зеркальный конкурс», награждаются не только позитивные номинанты, но и негативные номинанты. Громада должна знать своих «героев».

Рени: Бабье лето

ЗОЛОТАЯ ОСЕНЬ В РЕНИ

Осень – пора ностальгии. Дворовые журналисты в Рени, пишут амурные стихи.
Говорят, журналист должен отражать действительность. Попробуем совместить. (Фольклор, суржик и кино).


Руководителей нефтебазы в Ренийском районе, которые были причастны к «схеме Курченко», осудили
В Одессе в рамках расследования хищения нефтепродуктов по схеме бизнесмена, соратника экс-президента Виктора Януковича Сергея Курченко осуждены еще 3 человека, в том числе, руководители нефтебазы.
Свято української культури
18 листопада пройшов VIII-й Міжнародний фестиваль української культури «Відчуйте серцем Україну».Свято української культури
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
Вагонное депо Одеса-Застава 1 терміново запрошує на роботу:
- електрогазозварник;
- електрик дільниці;
- токар;
- оглядач вагонів.
Стабільна оплата праці, можливість навчання та кар’єрного зростання, соціальний пакет, надання безкоштовних залізничних квитків по Україні, СНД та проїзд з місця проживання до місця роботи у приміських поїздах.
Режим роботи змінний.
Місце проведення робіт: м.Рені.
Також можливе працевлаштування м.Одеса, Чорноморськ, Ізмаїл, Арциз, станціях: Колосівка, Ксенієво, Берегова, Чорноморська.
За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна 78/А
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
ДП "РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ"
терміново запрошує на роботу:
- тракториста.
Стабільна оплата праці, соціальний пакет.
Місце проведення робіт: м.Рені.
За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна 78/А
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline
Увага! Економте час та кошти – плануйте візит до центру зайнятості оnline
Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about або на порталі Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».
Якщо Ви зарезервували для себе час, Вам не потрібно отримувати талон на відвідування. Звертайтесь до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На електронному табло у центрі зайнятості відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, яке Вам буде повідомлено під час запису на прийом засобами електронної черги.
Записатись можна на консультації з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.
Електронна черга – це швидко і зручно! Цінуйте свій час – користуйтеся новими опціями, створеними саме для Вас!
Наші спеціалісти завжди раді допомогти Вам.
З повагою, Ренійський районний центр занятості
Наша адреса:м.Рені, вул.Соборна, 78/А
ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ!!!
Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 07.08.2017р. за №1274 Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» перейменовано на державну реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» (скорочено: ДРУЦКРОЇ «Поділля»).
Центр впроваджує надання нових послуг та змінює формат роботи, що дає можливість максимально враховувати індивідуальні потреби людей з інвалідністю. Окрім здобуття професії, Центр втілює модель комплексної реабілітації та реалізовує унікальні проекти: «Школа самостійного життя», «Школа успішної людини з інвалідністю», які спрямовані на соціально -середовищну орієнтацію, соціально-побутову адаптацію, навчання професійним навикам, допомогу у виборі професії для подальшого працевлаштування на замовлення бізнесу. Центр здійснює соціальний супровід слухачів за підходом кейс-менеджменту.
Місія центру: допомогти людям з інвалідністю реалізувати себе у житті через здобуття професії, сприяти у працевлаштуванні, надавати медичну та соціальну підтримку.
ДРУЦКРОІ «Поділля» здійснює підготовку слухачів за 22 професіями:
- «Кравець» (9 місяців),
- «Швачка» (3 місяці),
- «Оператор комп’ютерного набору» (5 місяців),
- «В’язальниця трикотажних виробів та полотна» (2 місяці),
- «Виробник художніх виробів з кераміки» (8 місяців),
- «Адміністратор» (7 місяців),
- «Агент з організації туризму» (5 місяців),
- «Касир торговельного залу» (2,5 місяці),
- «Перукар (перукар-модельєр)» (5 місяців),
- «Флорист» (5місяців),
- «Манікюрник» (3 місяці),
- «Візажист» (5 місяців),
- «Оператор котельні» (3 місяці),
- «Взуттьовик з ремонту взуття» (3,5 місяці),
- «Фотограф ( фотороботи)» (5 місяців),
- «Діловод» (5місяців),
- «Офісний службовець ( бухгалтерія)» (8 місяців),
- «Кухар» (6 місяців),
- «Кондитер» (7 місяців),
- «Лицювальник-плиточник» (5 місяців),
- «Штукатур» (3 місяці),
- «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття» (12 місяців).
Слухачі, які успішно склали іспит після проходження професійної реабілітації, отримують свідоцтва державного зразка з Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).ДРУЦКРОЇ «Поділля» - єдина реабілітаційна установа в Україні, що пройшла атестацію Міністерства освіти і науки України та підтвердила державні стандарти освіти.
Особам з інвалідністю надається безкоштовне 3-разове харчування, для іногородніх – безкоштовне проживання в гуртожитку.
Слухачі з інвалідністю, які на момент зарахування до Центру старше пенсійного віку, мають можливість отримати послуги з медичної, фізичної та соціальної реабілітації.
Для бажаючих навчатись у зазначеному центрі, звертатись до районних управлінь соцзахисту населення або безпосередньо до навчального закладу.
Довідки за телефоном (0432) 68-02-61, 68-02-60.
З повагою Ренійський РЦЗ
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ.
Платформа з профорієнтації та побудови кар'єри.
Державна служба зайнятості рада представити Вам унікальний проект – ПЛАТФОРМА З ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИМИ ТЕСТАМИ ТА ТЕСТАМИ з SOFT-SKILLS!
Тепер Ви можете абсолютно безкоштовно продіагностувати свої схильності до професій, психологічні здібності, більш глибоко зрозуміти свої інтереси. Це називається загальним словом ПРОФОРІЄНТАЦІЯ.
Профорієнтація дозволяє:
зрозуміти, який обрати фах із урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей та обрати професію, яка найбільше Вам підходить
правильно підібрати програми та тренінги для подальшого особистісного та професійного розвитку,
оцінити свій потенціал і перспективи професійного зростання;
виявити найбільш пріоритетні варіанти побудови кар'єри, використовуючи вже існуючі можливості (освіта, особисті якості, наявні зв’язки) набагато ефективніше.
SOFT SKILLS (з англ. “м’які навички”) – це навички, яким на відміну від HARD SKILLS зазвичай не навчають в школі та університеті, але вони за даними міжнародних досліджень складають до 80% усішності людини. Це комунікабельність, лідерські навички, вміння працювати в команді, критичне мислення, емоційний інтелект, тайм-менеджмент, стресостійкість та адаптивність, здатність до самонавчання та багато інших.
Для Вас розроблено та адаптувано 11 тестів. Служба зайнятості і надалі буде доповнювати платформу новими тестами, щоб Ви отримали максимум задоволення та користі від самопізнання!
Платформа з профорієнтації та побудови кар'єри знаходиться за посиланням: http://profi.dcz.gov.ua/ .
Вопросы-ответы И. Сорокин

Відповідальність за порушення вимог законодавства про порядок укладення та виконання колективних договорів

Тимчасові працівники: прийняття та звільнення

Вопросы-ответы И. Сорокин

ЗАПИТАННЯ Чи можна встановити тимчасове суміщення за посадою, що обіймає працівник, який перебуває  у щорічній відпустці?

ЗАПИТАННЯ Як відбувається припинення трудового договору у зв'язку із закінченням строку?

Чи можна надіслати працівникові трудову книжку поштою

ЗАПИТАННЯ Працівник при звільненні не отримав трудову книжку. Чи можна преслати її працівникові поштою?

Децентралізації та законодавство про працю: що є спільного

Ст.  інспектор ГУ Держпраці в Одеській області Сорокін І.Б. взяв участь в заході, який проводився в м. Рені  в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС, який в Ренійському районі впроваджують  Ренійська районна дитяча бібліотека та громадська організація «Ренійська районна організація «Наше наследие».

Про послуги служби зайнятості особам з інвалідністю

Про послуги служби зайнятості особам з інвалідністю

Внимание! Сеансы телефонной связи «Прямая телефонная линия»

Главное управление Государственной службы труда в Одесской области 30 ноября  2017 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему: «Какие документы не обходимо требовать работодателю,  принимая на работу  работника?». 

     По телефонам 04840-6-25-52, 0973741562 на вопросы работодателей, наемных работников ответит  старший инспектор ГУ Гоструда в Одесской области Сорокин Игорь Борисович.

 

Увага! Сеанси телефонного зв’язку “Пряма телефонна лінія»

        Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області 30 листопада 2017 року  з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Які документи треба вимагати роботодавцеві, приймаючи на роботу працівника?» 

          По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  старший інспектор Держпраці в Одеській області Сорокін Ігор Борисович.

 

Внимание! Сеансы телефонной связи «Прямая телефонная линия»

         Главное управление Государственной службы труда в Одесской области  27 ноября  2017 года  с 10.00 до 14.00 проводит сеанс телефонной связи  на тему: «Имеет ли право работник, работающий более 6 месяцев по срочному трудовому договору, не ежегодный отпуск полной продолжительности».

     По телефонам 04840-6-25-52, 0973741562 на вопросы работодателей, наемных работников ответит  старший инспектор ГУ Гоструда в Одесской области Сорокин Игорь Борисович.

 

Увага! Сеанси телефонного зв’язку “Пряма телефонна лінія»

        Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  27  листопада 2017 року  з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Чи має право працівник, який працює більше 6 місяців за строковим трудовим договором, на щорічну відпустку повної тривалості».

          По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  старший інспектор Держпраці в Одеській області Сорокін Ігор Борисович.

Рынок труда Одесса: СЕРГІЙ ГАЦЕНКО в ефірі ТРК "Южная волна"

Рынок труда Одесса: СЕРГІЙ ГАЦЕНКО в ефірі ТРК "Южная волна"

 

Знову ярмарок вакансій у Рені
Знову ярмарок вакансій у Рені

В Ренійському районному центрі зайнятості сьогодні відбувся ярмарок вакансій. Цього разу безробітні та шукачі роботи зустрічались з заступником військового комісара у Ренійському районі начальником відділення комплектування та призову майором Віктором Сапроновим.
Віктор Вікторович розповів присутнім про умови проходження служби у Збройних силах України за контрактом, участі у відборі та прийомі на службу, розмірів та строків виплати грошового забезпечення, соціального пакету, можливості подальшого навчання, працевлаштування та соціальної адаптації. Під час заходу було також акцентовано, що потенційні кандидати будуть проходити службу у військових частинах без підготовки (перепідготовки) у навчальних центрах і що перевага при здійсненні відбору кандидатів на військову службу в першу чергу буде надаватись фахівцям – механікам, водіям та ін. Також сьогодні у багатьох військових частинах є стала потреба у кухарях. Тому відвідувачам заходу, що мають наміри пройти на контрактну службу, було запропоновано отримати професію кухаря в ЦПТО з подальшим гарантованим працевлаштуванням.
Всього захід відвідало 15 безробітних.
В Ренійському центрі зайнятості це вже не перший ярмарок вакансій, в якому беруть участь представники Збройних сил України. І тому хочеться відмітити, що такі заходи сприяють підвищенню позитивного іміджу служби зайнятості.Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Ренійського РЦЗ Туренко Л.М.
15.11.2017
Свято району
Центральна районна бібліотека прийняла участь в урочистостях присвячених 77 річниці утворення Ренійського району.
Свято району
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архив новостей
Ноябрь 2017 (55)
Октябрь 2017 (47)
Сентябрь 2017 (31)
Август 2017 (41)
Июль 2017 (28)
Июнь 2017 (44)
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
reniinfo@i.ua
Рени: Фольклор местной власти

Рени: Фольклор местной власти

СОБЫТИЯ УХОДЯЩЕЙ ОСЕНИ

М.Ион
*Ай т.Соня! любишь ты ворчать – критиковать. Вот я собрал столько интересных новостей, в Рени идёт - таки движуха. Что ты на это скажешь? В город приехал цирк, чтобы жить стало веселее. Похоже, команда работает, господин Урбанский даже бороду отпустил …

Т.Соня
*«Будущее уже наступило, давайте будем счастливы». Похоже, это контрольный выстрел в здравомыслие. Время от времени в Рени приезжает и уезжает цирк, но клоуны остаются, клоуны у нас местные – цирк местного самоуправства. Нардеп – по-чётный господин Рени отпустил бороду. Шо, уже поминки, или таки имидж? Ну а если серьёзно, бо-рода – это богатство рода, власть … Только вот «бродяги» бородатые в это объяснение никак не вписываются. Не думаю, что «члены команды» т.е. местные клоуны отпустят бороды. Потому что никакой команды нет и быть не может. Скорее, гешефт. Нардеп – это партия «Блок П.Порошенко», мэр – это партия «Батькивщина», а эти партии - политические противники; нардеп работает, мэр пиарится, и наконец – господин Урбанский имеет европейское образование и государственный уровень! а мош Плехов – барыга из Магалы. Как известно - Лев с шакалом не охотится.

М.Ион
*А то, что в парке «Победа» начали делать новую аллею, говорят, и старый фонтан восстановят, и что-то там ещё. Что ты на это скажешь? А, т. Соня?

Т.Соня
*Нардеп А.Урбанский «выбил» 1.2 млн. грн. на реконструкцию аллей. Хорошо, спору нет. Деньги, которые выделяются с обл и гос бюджетов для развития регионов - это целевые деньги. Много тротуарной плитки (говорят, у нардепа в Измаиле налажено изготовление этой плитки). Если так, тогда нардеп совмещает бизнес с депутатством ?! В 2016 г. Ренийская мэрия выделила с горбюджета до 1-млн. грн. на реконструкцию парка «Победа». По сей день - ни денег, ни реконструкции, ни пояснении. Нардеп А.Урбанский выкупил «летний кинотеатр» у В.Вельшиневского и сделал мэрии «царский подарок». Дальше – тишина.
В марте т.г. на 21 сессии райсовета распределяли субвенции, полученные из госбюджета.
На капремонт территории части парка «Победа» в г. Рени – выделено 1 млн. 200 тыс. грн. Инициатива нардепа А.Урбанского, деньги с госбюджета, распределяет райсовет. А где же горсовет - мэр-и-я? А мэр как обычно, снимается в кино: МЫ развернем памятник Шевченко на 180 градусов, чтобы он смотрел на фонтан. ГОРОДСКИЕ ВЛАСТИ планируют центральный парк сделать местом, где будут проводиться торжественные мероприятия. Врёт, и не краснеет (!) На деле, Плехов опять удумал пакость – он выселяет жильцов (с детьми на зиму глядя) из собственного дома, который расположен рядом с парком, ради ненужной парковки. (Парковка имеется на противоположной стороне). На какие преступления не пойдёшь ради меркантильных целей. Но, самое печальное то, что народный депутат по статусу должен заниматься государственными проектами (Ренийский порт и промышленный потенциал; объездная дорога и балка Баланешты, берегоукрепление и набережная ….), а не играться с городскими тротуарчиками и подтирать зады барыгам.

М.Ион
*Не в критику, но хотелось бы, чтобы в городе лучше убирали мусор и листву, чтобы были городские туалеты. На прошлой неделе, когда я выбрасывал мусор, меня покусали бездомные собаки. Врачи говорят, лекарств нет. Господи! Мне ещё «Бешенства» не хватало на старости лет …

Т.Соня
*Рени в мусоре и в листве, с бродячими собаками по городу, зато у местной власти пустые проекты -прожекты, «планы Наполеона» …, но, на бумаге. (Это балка Баланешты, городской парк, жилреформа, «Соглашение мэров», «Запуск регионов», Рени – «визитная карточка» Украины, «Муниципальная энергетическая реформа», «Умный город» ))))))) и т. д.). Мэрия со своим магалянским средневековьем имитирует Европроекты (!) Жесть!
*Закон тварин. Летом т.г. парламент Украины, принял Закон "О защите животных от жестокого обращения". (В ст.299 УК Украины, в соответствии с которым издевательство над животными карается лишением свободы на срок от 3 до 8 лет (!). Незащищённые граждане с защищёнными собаками. В Рени как всегда, риторически подняли вопрос, и даже создали депутатскую комиссию во главе с журналюхой Бондаревой, но, как всегда - забыли. На сегодняшний день проблему создают собаки, а не люди, если и нужно кого - то защищать, так это людей, но, ценности меняются. Намедни депутаты ВРУ внесли законопроект № 7220 (относительно введения учета домашних и бездомных животных). Обязательная регистрация, полицейские облавы и штрафы за «нелегальное разведение» животных. Законопроект призван регулировать и уменьшать численность бездомных животных и возложить больше ответственности на тех, кто содержит домашних питомцев. (чипирование и регистрация животных - 180 грн.). Разводить можно будет исключительно породистых. Что касается ДИКИХ и БЕЗДОМНЫХ животных, то ПЛАТИТЬ за них должны будут МЕСТНЫЕ ВЛАСТИ. Сие есть евростандарты. Рениец - АТОшник, нардеп Евгений Дейдей сказал: «Законопроект об обязательной регистрации домашних животных содержит в себе множество противоречивых норм, которые вовсе не будут способствовать наведению порядка. Такой закон скорее, станет поводом для изъятия средств из карманов рядовых граждан».

М.Ион
*Ну, наконец-то по городу вешают камеры, теперь у нас преступности не будет, можно спокойно гулять ночью. Никто по кумполу не даст и не отберёт пенсию. А вот с контрабандой не знаю, как будут бороться.

Т.Соня
*Дальнозоркие видеокамеры. То ли депутант Баланел где то позаимствовал, то ли мэр?
В Рени реализовывают программу «Безопасный город», потратили миллионы гривен.
На ключевых перекрёстках города устанавливаются видеокамеры наружного наблюдения.
Эти камеры будут круглосуточно фиксировать всё, что происходит в поле их «зрения». Информация будет в закрытом онлайн-режиме передаваться в кабинет мэра (!)
Мэр будет работать с преступностью, или преступность будет работать с мэром? От перемены мест слагаемых, результат не меняется. При любом раскладе, Рени остаётся средоточием контрабанды, об этом периодически пишут региональные СМИ. Как говорят англичане: Если не можешь бороться с преступностью, возглавь её.

М.Ион
*Это уже реально! Власти новые дороги делают, (сначала новый водопровод, затем дорогу, «по-хозяйски» понимаешь, и вроде своими силами); деревья рубит, даже памятники устанавливает …

Т.Соня
*Мэр Плехов говорил: «Мы работаем по-хозяйски» (халтурно-ямочный ремонт), а вице-мэр Лантинов говорил: «Мы работаем по - новой технологии». (Лантинов старший заказчик, Лантинов младший – подрядчик). «Люди обращаются за помощью в горисполком, и мы продолжаем ремонтировать крыши за счёт бюджета», - говорит мэр. Люди обращаются по адресу, потому что дома находятся на балансе горсовета, и горисполком обязан по закону принимать долевое участие в капремонте жилфонда (в квартплату капремонт не входит). Сколько крыш, какого качества и за чей счёт отремонтировала мэр-и-я? Раз, два и обчёлся! (к примеру, дом по 28-го июня №122. Шифер с большим зазором, слуховых окон нет, вентканалы демонтированы, теплоизоляция с водопровода снята, т.е. дикий брак!).
*Дороги Плехов не делает, он приписывает себе чужой труд. Принимать в эксплуатацию дороги с диким браком, можно только через «откат», т.е. воровство. А.Урбанский обеспечивает финансирование, а Плехов казённые деньги дерибанит с подрядчиком. Посмотри ты на эти дороги. Ужас! Грубо нарушается технология, асфальт тонкий, материал и работа – халтура. После первого дождя – дороги проваливаются. Горожане в шоке! Говорят, в Рени уже работает ГАСК (госстройинспекция), затребовали документы у мэрии, а их как обычно – нет. Улицу Пролетарскую варварски раскурочили и постелили «новый» асфальт, после первого дождя дорога стала проседать. Улица Суворова, после первого дождя начала проседать. Быстренько подлатали и вперёд! Кино снимать, быдло схавает. А вот улица Комсомольская - это шедевр модернизации города «по-хозяйски». Летом т.г. Водоканал менял там водопровод (без опыта работы и лицензии, зато халтурно и со скандалом). Беда в том, что ломастеры нарушили технологию укладки труб, траншеи не были утрамбованы должным образом. Супер-мэрия дала добро супер-фирме асфальтировать. В итоге, после первого дождя, именно траншеи и провалились. Ответственность должен нести Водоканал (т.е. горисполком), но, мэрия всё свалила на подрядчика. Когда брак в водопроводе обнаружится, обвинят наверное, Путина.
*Памятники – это юрисдикция райсовета, т.е. балансодержателя. (Похоже, Плехов заблудился в трёх соснах) В прошлом году, на установку бюста Кобзаря вбухали кучу денег – в этом году уже ремонтируют. По-хозяйски или по-понятиям? А то, что деревья рубит, это да! Скоро будет город-пустыня, вместо зелени – мусор (!)

М.Ион
*Мэр-и-я вроде проводит Жилищную реформу в городе. Мэр сказал: «Если не примете одесситов, через год многоэтажные дома все разрушатся». Год прошёл, а дома не разрушаются. Шо - то я в толк не возьму, зачем вообще ему эти одесситы? Наши Лукияны вон, лучше справляются.

Т.Соня
*Для одесситов, жилфонд – это ресурс. Рейдерам нужны долги населения Рени по квартплате обслуживавшим ЧП - 1,5 млн. грн.; тариф на квартплату (4.00 -10.00 грн. за кв/м); более100 мн.эт. домов - это миллионные субсидии; не приватизированные около 50-ти квартир. Они не работать, а грабить пришли. Громада Рени не приняла одесских рейдеров. Горсовет, как балансодержатель по закону должен помочь жилфонду, но, не помогает, а мешает, ПОЧЕМУ? Люди реально недополучают субсидии. Заявления о создании ОСМД мэрия - не принимает, обращение об утверждении новых тарифов – не принимает, заявки о долевом участии по капремонту жилфонда - не принимает, заключению договоров с РЭСом и Водоканалом - препятствует и т.д. Мэр Плехов реально мешает проведению жилреформы в Рени. (А те дома, которые доверились Плехову и не создали ОСМД - брошены на произвол судьбы). Нелегитимное Решение исполкома № 110 о назначении управителя мн.кв. домами одесситов, горсовет должен отменить. Вместо этого, мэрия летом т.г. года во второй раз попыталась провернуть афёру, с тупой формулировкой: «Списать многоквартирные дома с баланса горсовета …». На дома практически нет тех.документов, без депутатской комиссии, про ОСМД ни слова. Если «списывают» дома с баланса горсовета, (согласно Решения №110) – дома автоматически переходят к одесситам! На баланс, т.е. одесситы, становятся собственниками Ренийских домов. Это ПО ДОКУМЕНТАМ, хотя, депутаты-плеховцы НА СЛОВАХ убеждают, что жилфонд передаётся ОСМД. Осенью т.г. на сессии горсовета, мэры – Иуды в третий раз, таки пролоббировали и депутаты проголосовали за резонансный проект – афёру. Мэр упорно «сливает» втёмную, Ренийский жилфонд с баланса горсовета. Информация к размышлению.
*Сегодня, законно работающая Управляющая компания С.Лукиянченко управляется сама. (Санитарное обслуживание, ремонт подъездов и крыш, замена коммуникации и т.д.).

М.Ион
*Я слышал, что судят вице-мэра и областного депутата, как же так? Никак не возьму в толк, они же одна команда с мэром. Все они говорили, что будут работать на процветание Рени, Рени ещё не процветает, а их уже судят …

Т.Соня
*Команда коррупционеров, взяточников и барыг. Суд признал вину вице-мэра А.Лантинова. (Друг Плехова). «Вина Лантинова А.М. в совершении административного правонарушения, предусмотренного ст. 172-4 ч. 2 КУоАП, подтверждена, в действиях Лантинова А.М. содержатся признаки состава вышеуказанного правонарушения». Коррупцию, списали на админ/нарушение, а админ/нарушение – на истёкший срок. И А.Лантинов «вышел сухим из воды», несмотря на то, что всё это «шито белыми нитками» (!) Это был протокол о коррупции, а в начала октября т.г. открыто уже уголовное дело о коррупции. А.Лантинов под судом, и должен быть отстранён от работы госслужащего, но, вице мэр руко-водит городской жизнедеятельностью. (Лантинов комерс продаёт топливо Лантинову вице-мэру, при этом не платит налоги, обкрадывая бюджет, а кум Кучма и мэр Плехов, в упор не видят коррупцию. Суд видит, и даже признаёт коррупцию, но, не наказывает …). Чудны твои дела, Господи!
А И.Бойченко областной депутат, который занимался провокацией в Рени – наконец-то попался на взятке. (Друг Плехова). Вице-мэр Рени – коррупционер. Областной депутат – взяточник – команда мэра Плехова, а мэр Рени – «белый и пушистый», до времени (?) Мэр – распорядитель бюджетных средств, он должен нести полную ответственность за нецелевое использование бюджетных средств, растрату и хищение городских денег. Мэр – завхоз города, должен заниматься жизнедеятельностью города, а не сниматься в кино, на фоне чужих проектов. Похоже, паралимпиада закончится - таки импичментом и уголовным делом.

Мэр Рени – актёр без Оскара, но с Оскаром в СМИ.

Беседовали: тётя Соня и мош Ион

 

  

meta.ua      

reni24

i.ua forpost Reni

reni891

facebook forpost Renii,

google+

mypage forpost Reni

forpostreni.io.ua  

online.ua

reni-форпост Рени

susidy-forpost-reni

ц.укр

googoodoo.com

/inrepublic.com

tumblr.com