Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Звіт про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області за 9 місяців 2017 рік

Звіт

про виконання антикорупційних заходів Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області  за 9 місяців 2017 рік

 

На виконання вимог наказу головного управління ПФУ в Одеській області № 165 від 05.07.17 р. в управлінні видано наказ № 215 від 06.07.17 р., яким затверджено Антикорупційні заходи Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області на 2017 рік.

Згідно затверджених Заходів, управлінням протягом 9 місяців 2017 року:

   Здійснено моніторинг норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність управління. Прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну чи злочинну діяльність, не встановлено.

   Проведено аналіз діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління,  необхідності у їх перегляді не виявлено.  

Здійснено аналіз положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах. Нові положення про структурні підрозділи затверджені наказом управління від 03.04.2017 р. № 6.

Спеціалістами юридичного сектору проведено роботу по перегляду розпорядчих актів щодо передбачення ними порядку та шляхів врегулювання конфлікту інтересів службових о сіб управління та внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління та членів їх сімей, а саме: здійснено перевірку всіх пенсійних справ близьких родичів працівників управління. Протиправних дій та порушень вимог діючого законодавства під час перевірки пенсійних справ не виявлено.

Управлінням відпрацьовані всі списки отримані для проведення верифікації. Станом на 27 вересня 2017 року по 8  пенсійним справам верифікацію не завершено, оскільки особи до управління не з’явилися, за місцем проживання яке зазначено в пенсійній справі не мешкають, на даний час місце знаходження  не відомо. По 7 особам зроблені запити до ВПГУНП щодо проведення розшукових дій. 

Річний план закупівель на 2017 р. та  додаток до річного плану закупівель на 2017 року (щодо закупівель вартість яких є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель») оприлюднено на електронному торгівельному майданчику «Держзакупівлі. Онлайн» та веб – сайті Головного розпорядника коштів.

Повідомлення громадян, щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників управління, до управління та до Контакт — центру Пенсійного фонду України за 9 місяців 2017 року не надходили. 

В приміщеннях управління постійно проводиться опитування застрахованих осіб і пенсіонерів міста та району щодо ефективності надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України. З початку 2017 року опитано 183 застрахованих осіб та 210 пенсіонерів.

Управління приймає участь у публічних громадських обговореннях з громадськими радами  Ізмаїльської РДА, Болградської РДА, Ренійської РДА, Кілійської РДА. Протягом ІІІ кварталу прийнято  участь  у 16 спільних апаратних нарадах з районними державними адміністраціями.      

На виконання заходу щодо залучення громадськості до обговорення підсумків роботи управління, оцінки виконання покладених функцій, включаючи анкетування, опитування та інші методи комунікації з громадськістю, управлінням розміщено   - 31 статтю в місцевих ЗМІ, 45 інформаційних матеріали  на веб-сайтах, проведено 3 виступи на місцевому радіо, відбулось 25 зустрічей з трудовими колективами Ізмаїльського, Ренійського, Болградського та Кілійського районів, проведено 3 семінари зі страхувальниками. Протягом 9 місяців 2017 року проведено опитування 393 мешканців міста Ізмаїл, Ізмаїльського, Болградського, Кілійського, Ренійського районів, пенсіонерів та застрахованих осіб на тему «Ефективність надання послуг Ізмаїльським об’єднаним управлінням ПФУ Одеської області».

Оперативні перевірки організації та здійснення прийому громадян в управлінні за принципом "таємничих покупців" у 2017 році не здійснювались.

В управлінні введено в експлуатацію  програмне забезпечення роботи в централізованій підсистемі  «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України. Впроваджено прийом документів на призначення пенсій зі скануванням оригіналів та їх загрузку до централізованої підсистеми. Це дозволило повністю уникнути підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління, які безпосередньо здійснюють прийом громадян. За 9 місяців 2017 року прийнято та відскановано документи по 1683 зверненням.  

В управлінні  постійно ведеться моніторинг додержання державними службовцями антикорупційного законодавства. Всі   державні службовці управління попереджені про спеціальні обмеження, встановлені Законами України “Про державну службу” та “Про запобігання корупції”, щодо  сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб

З січня по травень управлінням проводилась перевірка фактів подання декларацій суб'єктами декларування, які працюють (працювали) в управлінні та надається допомога працівникам управління у їх заповненні. З початку 2017 року 144 працівника управління  подали електронні декларації. Забезпечено подання декларацій  всіма працівниками управління (26 чол.), які звільнились у 2016 році.

  27.04.2017 року проведено навчання з державними службовцями управління щодо основних обмежень та заборон певних видів поведінки державних службовців, встановлених Законом України «Про запобігання корупції». Пам’ятки з  підписами про ознайомлення з обмеженнями та заборонами підшиті до особових справ державних службовців.

   Забезпечено функціонування системи правової освіти працівників управління, технічно – правові навчання проводяться в кожному структурному підрозділі управління щомісячно.

В управлінні розроблено перелік тестових питань  на перевірку знань законодавства України працівниками управління з урахуванням компетенції й функціональних повноважень структурних підрозділів та сфер дії нормативно-правових актів (затверджено наказом управління від 15.06.2017 р. № 15), сформовано управлінський резерв кадрів управління на основі оцінювання потенціалу персоналу, державні службовці управління беруть участь у семінарах – нарадах на базі навчально-методичного центру Пенсійного фонду України (протягом півріччя навчання пройшли 9 працівників управління ).

Контроль за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій здійснюється в управлінні постійно. 

Відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», у листопаді 2016 року проведено переговорну процедуру закупівлі послуг на 2017 рік щодо виплати та доставки пенсій, допомоги на поховання, інших виплат з дирекцією Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» на суму 4 800 тис. грн. У квітні 2017 р.  проведено переговорну процедуру закупівлі електричної енергії на 2017 рік з ПАТ «Енергопостачальна компанія Одесаобленерго» на суму 235,5 тис. грн.

Всі закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, встановлену абзацами другим та третім частини першої статті 2 Закону, здійснюються з використанням електронної системи закупівель. З початку 2017 року проведено 11 закупівель за допомогою електронної системи.

 

 

 

                                                                                                                                                     Перший заступник начальника управління                                                        О.І.Синєволнова