Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про підсумки роботи у 2016році щодо виконання бюджету та завдань покладених на управління ПФУ у Ренійському районі

Про підсумки роботи у  2016році щодо виконання бюджету та завдань покладених

на управління ПФУ у Ренійському районі

 

В управлінні забезпечується виконання планових показників власних доходів. Так, за 2016 року до бюджету управління надійшло власних коштів у сумі 980,1 тис.грн., що на 693,5 тис.грн вище запланованого. План виконаний на 342,0%.

  Порівняно з відповідним періодом  минулого року сума даних надходжень збільшилась на 191,9 тис.грн. Виконання плану та збільшення надходжень відбулося за рахунок погашення заборгованості по страхових внесках  згідно рішення суду від РГП «Водоканал» у сумі 237,5грн.  та РКП «Міськканалізація» у сумі 86,1тис.грн.                                                      

Надходження єдиного внеску у 2016 року склали 37620,8тис. грн, що на 23737,9 тис. грн або на 38,7 % менше ніж у відповідному періоді минулого року. Зменшення надходжень по єдиному внеску відбулось внаслідок змін у законодавстві, а саме зменшення ставки нарахувань на фонд оплати праці. Так за 2016 року порівняно з 2015 роком сума фонду оплати праці по району збільшилась на 10266,7 тис.грн. в той же час розмір єдиного внеску, що підлягає  до сплати зменшився на 14151,4 тис.грн.

Протягом 2016 року надійшло збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій в сумі 81,9 тис.грн. при плані 59,4 тис.грн.

Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 1382,9 тис.грн.  і склав 185410,0 тис.грн.

Станом на 01.01.2016 року борг по платежах до Пенсійного фонду України складав 2675,6 тис.грн. (ЗАТ“Аква”- 2278,8тис.грн.), у т.ч.  по єдиному внеску  668,6 тис.грн. Станом на 01.10.2016р. заборгованість по внескам до Пенсійного фонду складає 2345,5 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску 662,2 тис.грн.

В порівнянні з початком року загальний борг до Пенсійного фонду України зменшився на 331,8 тис. грн.,  у т.ч. по  єдиному внеску на 8,2 тис.грн.

На початок  2016 року заборгованість по фізичним особам складала - 40,6 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску -39,8 тис.грн. Станом на 1 січня 2017 року заборгованість по фізичним особам складає - 32,4 тис. грн., (банкрути — 6,7тис.грн), у т.ч. заборгованість  фізичних осіб по страхових внесках складає 0,8 тис.грн. - 1 банкрут.

Станом на 01.01.2017 року борг по пільговим пенсіям складає 928,5 тис.грн., у т.ч.  ВАТ “Насінрадгосп “Перемога” – 920,4 тис.грн. і СВК «Картал» - 8,1 тис.гр. У порівнянні з початком року сума заборгованості збільшилася на 61,7 тис.грн. Збільшення відбулося за рахунок нарахування сум витрат на виплату та доставку пільгових пенсій сільгосппідприємствам  ВАТ “Насінрадгосп “Перемога” - на 173,3 тис.грн; та  СВК “Картал” - на 2,4 тис.грн, які знаходяться на загальній системі оподаткування і не ведуть діяльність. Одночасно проведено списання заборгованості, яка обліковувалась станом на 01.01.2016 по 3 платникам єдиного податку 4 групи на суму 91,4тис.грн.

            На виконання доручення Уряду  затверджено  графіки погашення  заборгованості з 4 боржниками на суму 63,8 тис.грн. Протягом 2016 року графіки виконані на 100%.

До Ренійської райдержадміністрації, територіального органу Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю та інших соціальних партнерів надіслано звернень по 111 суб'єктах господарювання, які виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні або менше мінімальної. Для забезпечення трудових прав працівників, легалізації зарплати та зайнятості населення  розміщено 5 статті на веб-сайті, проведено 32 зустрічей в трудових колективах, розповсюджено 1094 листівок та 821 буклетів.

В ході контрольно-первірочної роботи вживаються заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав застрахованих осіб. За 2016 рік проведено 238 перевірок, з них проведено 37 позапланових перевірок страхувальників, під час яких по 23 перевірках або 62,2% виявлено порушень та видано 19 приписів про усунення порушень щодо недостовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб. За результатами проведених перевірок застосовано 4 фінансові санкції на суму 42,3 грн. Крім того, проведено 201 зустрічних перевірок достовірності видачі довідок та інших документів для обчислення пенсій за результатами яких виявлено 31 порушення.

Проведено 10 перевірок банківських установ, 9 перевірок  поштових відділень та 4 перевірки установ, де особи перебувають на повному державному утриманні. Порушень не встановлено.

Заборгованість по пільговим пенсіям у повному обсязі охоплена правовою роботою. Станом на 01.01.2017 року до Одеського окружного адміністративного суду подано 13 позовів про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсії на загальну суму 309,3 тис.грн., з них: 7 позовів повернуті без задоволення у зв’язку із несплатою судового збору, 4 позови погашені у повному обсязі, 2 позови знаходяться на розгляді у суді першої інстанції.

У 2016 році в рахунок погашення боргу по пільговим пенсіям стягнуто 164,6 тис.грн. (з СВК «Новосільське», СВК «Ренійський», ДП «РМТП», ЦРЛ Ренійської міської ради, по страховим внескам 323,6 тис.грн. (з засновника боржників РГП «Водоканал» та РКП «Міськканалізація» - Ренійської міської ради Одеської області).

Борг підприємства ЗАТ «Аква», який знаходиться у процедурі банкрутства, складає 2278,8 тис.грн. Ухвалою господарського суду Одеської області від 23.03.2013 р. ЗАТ «Аква» визнано банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура. Ухвалою суду від 23.08.2016 року продовжено строк ліквідаційної процедури ЗАТ «Аква» до 26.11.2016 року, припинено повноваження ліквідатора ЗАТ «Аква» арбітражного керуючого Назаренко Л.С. та призначено нового ліквідатора ЗАТ «Аква» арбітражного керуючого Коваль І.В. Наступне судове засідання призначено на 28.02.2017 року, в строк до якого зобов’язано ліквідатора банкрута Коваль І.В. надати ліквідаційний баланс, звіт про проведену роботу в ліквідаційній процедурі, до якого додати відомості про реалізацію об’єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі – продажу, акти приймання – передачі майна, реєстр вимог кредиторів з даними про розмір погашення вимог кредиторів.

Станом на 01.01.2017 року на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходяться 33 документа на загальну суму 736,6 тис.грн., а саме: 21 рішень суду на суму 719,8 тис.грн., 4 вимог на суму 6,4 тис.грн., 4 рішень на суму 2,3 тис.грн., 4 постанови про адмінправопорушення 7,9 тис.грн.

Станом на 01.01.2017 року органами ДВС стягнуто 340,9 тис.грн., відкрито 14 виконавчих проваджень на суму 404,8 тис.грн., повернуто 14 виконавчих документів на суму 48,7 тис.грн., які в подальшому повторно направлені на примусове виконання до відділу ДВС.

У 2016 році юридичним сектором управління проведено 61 ознайомлень зі станом реалізації виконавчих документів, які знаходяться на виконанні у відділі ДВС Ренійського районного управління юстиції. За результатами ознайомлень  випадки порушення чинного законодавства державними виконавцями відділу ДВС Ренійського РУЮ не виявлено.

Також, станом на 01.01.2017 року здійснено 33 виїзних рейдів спільно із представниками відділу ДВС Ренійського РУЮ по ринку, торгових місцях, домашніх адресах боржників. В результаті спільних рейдів складено 66 протоколів про проведення виконавчих дій.

            Станом на 01.01.2017 на обліку в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області перебувають 10477 пенсіонерів, в тому числі  4709 пенсіонерів району.

Через банківські установи, уповноважені на здійснення пенсійних виплат, забезпечено виплату пенсій 5216 (50,25 %) пенсіонерам на загальну суму 8597,73 тис. грн.

Кількість осіб, розмір пенсії яких перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, по управлінню складає 235 пенсіонерів, у яких обмежено розмір пенсії, сума обмеження розміру пенсії складає 73,62 тис.грн. По пенсіях, призначених відповідно до спецзаконів 6 пенсіонерам припинено виплату пенсій.

На виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, яким з 1 травня 2016 року встановлено новий прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність в розмірі 1130,00 грн. проведено перерахунки пенсій  пенсіонерам району.
        Перерахунки пенсій проведено в автоматизованому режимі за матеріалами пенсійних справ. По Ренійському району перерахунку підлягало 9041 особових справ ( 85,08 відсоткам від загальної чисельності пенсіонерів). Середній розмір підвищення склав 40,29 гривні. Наступний перерахунок пенсій зроблено 01.12.2016 року, перерахунку підлягало 9040 особових справ. Середній розмір підвищення склав 96,75 грн

Протягом 12 місяців 2016 року за перерахунком пенсії з урахуванням стажу та заробітку, набутих після призначення або перерахунку пенсії, звернулось 573 особи. Призначено пенсій 371 особі. 

Спеціалістами управлінням прийнято 17 заяв на отримання електронних пенсійних посвідчень та 1 заява на заміну.

Спеціалістами „єдиного вікна ” управління за 2016 рік прийнято 8824 громадян з наступних питань:

- надано консультацій 3972 особам;

- прийнято документів для призначення пенсій у 375 осіб;

- прийнято документів для перерахунку пенсій у 880 осіб;

- видано довідок про перебування на обліку, розмір пенсій та до ВВІР про відсутність заборгованості перед Пенсійним фондом України: 1429 особам, у тому числі 111 особам для отримання субсидій;

- прийнято заяв щодо заміни адреси, на виплату пенсій через установи банків або через відділення зв’язку, поновлення виплати пенсій  та на виплату пенсій за довіреністю від 825 осіб;

- прийнято документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії від 620 осіб;

- забезпечено оформлення та видачу пенсійних посвідчень 612 особам.

З початку впровадження  ВЕБ-порталу  ПФУ зареєстровано 178 користувачів, в т.ч  за 2016рік 115 фізичних осіб.

З метою своєчасної виплати пенсій особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, в управлінні забезпечено спрощену систему запиту та взяття на облік пенсійних справ зазначених осіб.На обліку в управлінні станом на 01 січня 2017 року перебуває 30 зазначених осіб.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                  Начальник управління  М.В.Тарасова