Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Інформація про стан виконання Програми управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

Інформація

про стан виконання Програми  управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі  Одеської області щодо впровадження антикорупційних заходів на 2016 рік

№ п/п

 

Зміст завдання

 

Інформація про виконання

1

2

3

3. Заходи щодо усунення корупційних ризиків 

3.1. Удосконалення нормативно-правової бази 

3.1.1

Проведення аналізу діючих нормативно — правових актів щодо передбачення ними порядку врегулювання конфлікту інтересів службових осіб управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області та внесення пропозицій удосконалення щодо необхідності їх перегляду, включаючи урегулювання механізмів контролю за прийняттям рішень про пенсійне забезпечення працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області та членів їх сімей.

В процесі виконання.

Проаналізовано усі діючі нормативно-правові акти щодо

передбачення ними порядку врегулювання конфлікту

інтересів службових управління.

 

 

 

3.1.2

Здійснення моніторингу норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду України, для виявлення прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області в корупційну чи злочинну діяльність. Внесення, в разі потреби, до юридичного управління головного управління пропозицій з метою направлення їх до  Пенсійного фонду України для врахування при розробці нормативно — правових актів.

В процесі виконання.

Проводиться моніторинг норм та практики застосування

законодавчих та інших нормативно-правових актів,

що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду

України, для виявлення прогалин та недоліків,

що можуть сприяти втягненню працівників управління

в корупційну чи злочинну діяльність.

Пропозицій щодо розроблення проектів нормативно-правових

актів, зазначених у пункті 3.1, протягом 2016 року до юридичного

управління не надавалися.

3.2. Організаційно-управлінські заходи 

3.2.1

Дослідження проектів організаційно - розпорядчих документів, що видаються управлінням Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень, додержання порядку узгодження та схвалення проектів рішень.

Виконується постійно.

Здійснюється правова експертиза проектів

розпорядчих актів управління Пенсійного фонду

України у Ренійському районі Одеської області щодо

дотримання антикорупційного законодавства, забезпечується

контроль за додержанням порядку їх узгодження та схвалення.

3.2.2

Аналіз ефективності процедур позасудового вирішення спорів (адміністративного оскарження) рішень (дій, бездіяльності) управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області  щодо пенсійного забезпечення, ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню, з метою визначення механізмів удосконалення процедур реалізації прав громадян.

 

В процесі виконання.

Проведений аналіз ефективності процедур позасудового

вирішення спорів( адміністративного оскарження) рішень (дій,

бездіяльності) управління.

За  2016 рік оскаржень на дії, бездіяльність управління

Пенсійного фонду України у Ренійському районі

Одеської області  не було.

 

3.2.3

Моніторінг положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах.

 

Виконується постійно.

Постійно здійснюється моніторинг положень про структурні

підрозділи та посадових інструкцій працівників з метою

своєчасного приведення їх у відповідність до змін у

антикорупційному законодавстві України

та підзаконних актах.

Протягом поточного року необхідності щодо

перегляду документів щодо змін у антикорупційному законодавстві

України не виникало.

3.2.4

Вдосконалення механізмів здійснення контрольно-аналітичної роботи, спрямованої на визначення повноти та своєчасності реалізації управлінням Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області повноважень (прийняття рішень, виявлення фактів бездіяльності/незаконних рішень, дій) з урахуванням оптимізації функціональних процесів.

В процесі виконання

З метою вдосконалення контрольно-аналітичної роботи

структурними підрозділами управління переглянуто

та впорядковано звітність.

 

3.2.5

Дослідження рішень щодо пенсійного забезпечення керівного складу  та працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, членів їх сімей, у тому числі на виконання судових рішень.

 

В процесі виконання

З метою вивчення ситуації, розробки механізмів контролю

та шляхів врегулюванням конфлікту інтересів запроваджено

дослідження фактів прийняття рішень про пенсійне

забезпечення керівного складу та працівників  управління ,

членів їх сімей, у тому числі на виконання судових рішень.

Протягом 2016 року не було випадків призначення пенсій

керівному складу управління та членам їх сімей, у тому числі

на виконання судових рішень.

3.2.6

Проведення за принципом “таємничих покупців ” оперативних перевірок організації та здійснення прийому громадян в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області із залученням до моделювання ситуацій представників громадськості.

В процесі виконання

Управлінням оперативні перевірки організації та здійснення

прийому громадян за принципом «таємничих покупців»

із залученням представників громадськості до моделювання

ситуацій не проводились.

3.2.7

Продовження впровадження відео- та аудіо- фіксації під час проведення прийому громадян, із забезпеченням права осіб, які звертаються на прийом, на таємницю особистого та приватного життя.

 

В процесі виконання

Відео- та аудіо- фіксації під час проведення прийому

громадян, із забезпеченням права осіб, які звертаються

на прийом, на таємницю особистого та приватного

життя, не впроваджено.

Асигнування на впровадження аудіо- та відео-фіксації

окремо не виділялись.

3.2.8

Впровадження порядку обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій з унеможливленням підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, які безпосередньо здійснюють прийом громадян.

В процесі виконання

Здійснено усі підготовчі заходи для впровадження

в експлуатацію централізованої системи призначення

та виплати пенсій з 1 серпня.

3.3. Формування світогляду неприйняття корупції, залучення громадськості до реалізації антикорупційних заходів 

3.3.1

Оприлюднення програм та інших заходів антикорупційного спрямування, які впроваджені в роботу управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області.

 

 

Виконується

Щоквартально проводиться оприлюднення на Єдиному веб

— порталі інформація щодо використання публічних коштів “Є-Дата”.

Протягом 2016року управлінням в ЗМІ оприлюднено 8 статей.

17 червня 2016 за участю фахівців ПФУ проведено презентацію

та навчання спеціалістів управління Фонду з питань

запровадження централізованої підсистеми «Призначення

та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної

системи ПФУ, впровадження якої унеможливлює корупційні

ризики при призначенні та виплаті пенсій.

3.3.2

Моніторинг стану виконання заходів щодо запобігання корупційних проявів, підготовка та оприлюднення звіту про його результати, в тому числі про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

 

Виконується

До головного управління направлені  звіти за І квартал 2016 року,

1 півріччя 2016 року, 9місяців 2016року та 2016рік. Щоквартально

головним спеціалістом з питань запобігання та протидії корупції

проводиться моніторинг  стану виконання заходів щодо

запобігання корупційних проявів та надається інформація

до головного управління, необхідна для оприлюднення звіту

про виконані заходи щодо запобігання і протидії корупційних

проявів, та про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення

корупційних правопорушень ( за І квартал 2016 року - лист від 01.04.2016

№419/01; за І півріччя 2016 року - лист від 29.06.2016№770/01,

за 9 місяців 2016року – лист від 29.09.2016№1170/01, за 2016 рік

– лист від 26.12.2016 №1514/01

3.3.3

Забезпечення повноти та своєчасності розгляду головним спеціалістом з діловодства щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників  управління, що надходять до управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, в тому числі до Контакт — центру Пенсійного фонду України.

Виконується

У звітному періоді до  управління від підприємств, установ

та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого

самоврядування та громадян не надходили повідомлення

щодо можливих корупційних порушень з боку посадових осіб управління.

3.3.4

Залучення громадськості до обговорення підсумків роботи управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, оцінки виконання покладених функцій, включаючи анкетування, опитування та інші методи комунікації з громадськістю. Надання головному управлінню  звіту про результати виконання антикорупційних заходів.

 

Виконується

З метою забезпечення системності в інформаційно — роз'яснювальній

роботі підготовлено наказ управління  “Про затвердження заходів з

реалізації Стратегії розвитку комунікацій Пенсійного фонду України

на 2016 рік”. Управлінням   проведено анкетування 238 пенсіонерів

та 92 застрахованих осіб.

3.3.5

Забезпечення доступу громадськості до ознайомлення з проектами нормативно-правових актів з питань діяльності органів Пенсійного фонду України та публічної інформації, яка отримана, створена або знаходиться у володінні управління , у тому числі у формі відкритих даних, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".

 

В процесі виконання

Забезпечується доступ громадськості до ознайомлення з проектами

нормативно-правових актів з питань діяльності органів Пенсійного

фонду України та публічної інформації, яка отримана, створена або

знаходиться у володінні  управління.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”

та постанови правління Пенсійного фонду України від 15.08.2011 № 22-1

“Про організацію виконання норм Закону України “Про звернень не було.

Забезпечено доступ до ресурсів Інтернет мережі для оприлюднення

показників економічної діяльності. В громадській приймальні постійно

оновлюються матеріали на інформаційних стендах.

3.4. Автоматизація функціональних процесів, інформаційно-технічне забезпечення 

3.4.1

Проведення співставлення даних, що містяться в базах даних одержувачів пенсій, з даними Центрального банку даних з проблем інвалідністі.

 

Виконується

Співставлення даних, що містяться в базах даних одержувачів

пенсій, з даними Центрального банку даних з проблем інвалідності

протягом  не проводилося.

3.4.2

Проведення співставлення даних, що містяться в системі призначення та виплати пенсій, з інформацією, що передається до банків та виплатних об'єктів поштового зв'язку при здійсненні виплати та доставки пенсій.

Виконано

Проведено співставлення даних, що містяться в системі призначення

та виплати пенсій, з інформацією, що передається до банків та виплатних

об'єктів поштового зв'язку при здійсненні виплати та доставки пенсій.

Порушень не встановлено.

Однак, згідно Акту перевірки до 7 числа кожного місяця проводиться

звіряння виплати пенсій з відділеннями поштового зв»язку.

3.5. Удосконалення роботи з персоналом 

3.5.1

Забезпечення функціонування системи правової освіти працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, в тому числі у сфері антикорупційного законодавства.

Виконується

22.02.2016р,23.03.2016р,20.04.2016р.,23.05.2016р.,22.06.2016р,05.07.2016р.,

10.08.2016р.,22.09.2016р.,06.10.2016р,06.12.2016р проведено 10 технічних навчань з працівниками управління з питань запобігання корупції та по вивченню ЗУ «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889 та постанов КМУ, прийнятих на виконання зазначеного Закону. 

9 червня 2016 прийнята участь начальника  ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем у семінарі.

З 05.12.2016 по 09.12.2016р прийнята участь начальника  ведення

електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем у семінарі-нараді у м. Київ

7.12.2016 та 08.12.2016р прийнята участь начальника відділу з питань

призначення,перерахунку та виплати пенсій у семінарі.

22.12.2016року прийнята участь начальника  бюджетно – фінансового відділу -

головного бухгалтера    у семінарі.

3.5.2

Удосконалення критеріїв та системи оцінки ефективності роботи працівників управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області для визначення рівня результативності та ефективності служби, планування кар'єри, виявлення необхідності підвищення рівня професійної компетентності, стимулювання результативної діяльності.

В процесі виконання

Управлінням не розроблена оцінка ефективності роботи працівників для призначення рівня результативності та ефективності служби, планування кар'єри, виявлення необхідності підвищення рівня професійної компетентності, стимулювання результативної діяльності.

3.5.3

Проведення постійного моніторингу додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності,  обмеження спільної роботи близьких осіб.

 

Виконується

В управлінні забезпечується постійний моніторинг додержання посадовими особами антикорупційного законодавства, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності,  обмеження спільної роботи близьких осіб.

За 2016 рік не виявлено випадків порушень вимог статті 25 “Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності” Закону України “Про запобігання корупції”.

3.5.4

Забезпечення контролю за своєчасністю подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, за минулий рік та надання допомоги у їх заповненні.

 

Виконано

З метою забезпечення контролю за своєчасністю подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави в управлінні  за 2015 рік та надання допомоги у їх заповненні, управлінням виданий наказ від 02.03.2016  №34 “Про декларування державними службовцями доходів за 2015 рік”. Забезпечено подання декларацій 32 державними службовцями.

В ході перевірки своєчасності подання декларації було встановлено, що колишнім працівником Акішиною М.Г., в порушення вимог абз. 2 ч. 1 ст. 12 Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції ” не подана до управління ПФУ у Ренійському районі. У зв’язку з чим,  31.03.2016 року управлінням ПФУ у Ренійському районі на адресу Акішиної М.Г. було направлено лист із роз’ясненням про обов’язок подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Листом від 21.04.2016 року управлінням ПФУ у Ренійському районі до РВ поліції Ізмаїльського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, до Прокуратури Ізмаїльської місцевої прокуратури та до ДПІ у Ренійському районі ГУ ДФС в Одеській області направлено повідомлення про виявлення факту неподання Акішиною М.Г. декларації за 2015 рік.

В зв»язку зі звільненням державних службовців у 2016 році подано 3 декларації за 2016 рік. 

3.6. Сфера публічних фінансів 

3.6.1

Забезпечення в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі товарів, робіт і послуг та використання коштів управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області, передбачених законодавством.

 

Виконується

Забезпечується оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів апарату управління , передбаченої ЗУ «Про здійснення державних закупівель», «Про відкритість використання публічних коштів» та прийнятих на їх виконання нормативно-правових актів.

Надіслано Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік (із змінами від 30.03.2016, 23.06.2016, 27.09.2016)для розміщення на веб-сайті головного розпорядника коштів.

Оприлюднено через автоматизований електронний майданчик  «Державні закупівлі  онлайн» : 07.11.2016р – річний план закупівель на 2017рік; 17.11.2016р  - прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі  та про намір укласти договір;

01.12.2016- договір про закупівлю з УДППЗ «Укрпошта».

3.6.2

Здійснення управлінням Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області у 2016 році закупівель товарів з використанням електронної системи закупівель у порядку, визначеному законодавством. 

Виконується

Управління  зареєструвалося в електронній системі публічних закупівель - “Держзакупівлі.Онлайн”.

Проведена переговорна процедура закупівлі поштових послуг на 2017рік.

3.6.3

Здійснення постійного контролю за формуванням потреби та здійсненням фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

 

Виконується постійно

Бюджетно – фінансовим відділом  управлінням забезпечується постійний контроль за формуванням потреби для фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

3.6.4

Проведення спільно з представниками Одеської дирекції УДППЗ "Укрпошта" перевірок стану організації контролю за фінансуванням та виплатою пенсій через виплатні об’єкти поштового зв’язку.

Виконується постійно

В  управлінні забезпечуються  перевірки поштових відділень. З початку року управлінням проведено 9 перевірок поштових відділень Одеської дирекції УДППЗ “Укрпошта”. За підсумками перевірок порушень не виявлено.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                         Начальник управління   М. В. Тарасова