Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про стан виконання у 1 кварталі 2016року бюджету та завдань, покладених на управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі

Про стан виконання у 1 кварталі 2016року бюджету та завдань, покладених на управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі

 

            В управлінні забезпечується виконання планових показників власних доходів. Так, за 1 квартал 2016 року до бюджету управління надійшло власних коштів у сумі 400,3тис.грн., що на 296,6 тис.грн вище запланованого (план – 103,7тис.грн). План виконаний на 386%.

Порівняно з відповідним періодом  минулого року сума даних надходжень збільшилась на 190,3тис.грн. Виконання плану та збільшення надходжень відбулося за рахунок погашення заборгованості по страхових внесках  згідно рішення суду від РГП «Водоканал» у сумі 237,5грн.  та РКП «Міськканалізація» у сумі 86,1тис.грн.                                                  

У 1 кварталі 2016 року надійшло збору на обов»язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій в сумі 18,2тис.грн. при плані 0,6тис.грн.

            Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 2835,1тис.грн.  і склав 46038,1 тис.грн.

            Станом на 01.01.2016р. борг по платежах до Пенсійного фонду України складав 2675,6тис.грн. (ЗАТ“Аква”- 2278,8тис.грн.), у т.ч.  по єдиному внеску  668,6тис.грн. Станом на 01.04.2016р. заборгованість по внескам до Пенсійного фонду складає 2351,0 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску 667,8тис.грн. В порівнянні з початком року загальний борг до Пенсійного фонду України зменшився на 324,6 тис. грн.,  у т.ч. по  єдиному внеску на 0,8тис.грн.

Станом на 01.04.2016 року борг по пільговим пенсіям складає 921,3 тис.грн., у т.ч.  ВАТ “Насінрадгосп “Перемога” – 794,8тис.грн., ДП «Ренійський морський торговельний порт» - 88,2тис.грн., СВК “Ренійський” -31,9тис.грн, СВК «Картал» - 6,3тис.грн. У порівнянні з початком року сума заборгованості збільшилася на 54,5тис.грн.

У квітні поточного року погашена заборгованість ДП «Ренійський морський торговельний порт» -  на суму 88,2тис.грн.

Борг підприємства ЗАТ «Аква», який знаходяться у процедурі банкрутства, складає 2278,8 тис.грн. Ухвалою господарського суду Одеської області від 26.03.2013 р. ЗАТ «Аква» визнано банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Назаренко Л.С. Станом на 01.04.2016 р. ліквідатором здійснюються заходи по організації та проведенню торгів ново виявленого майна банкрута, строк ліквідаційної процедури ЗАТ «Аква» та повноваження ліквідатора продовжено до 26.06.2016 р.

            В ході контрольно - перевірочної роботи вживаються заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав застрахованих осіб. За І квартал 2016 року проведено 51 перевірку, з них проведено 16 позапланових перевірок страхувальників, під час яких по 5 перевірках або 31,3% виявлено порушень. За результатами проведених перевірок застосовано 4 фінансові санкції на суму  42,3 грн. Крим того проведено 29 зустрічних перевірок достовірності видачі довідок та інших документів для обчислення пенсій за результатами яких  видано 5 приписів про усунення порушень щодо недостовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб.

Проведено 3 перевірки банківських установ та 2 перевірки  поштових відділень. Порушень не встановлено.

Заборгованість по пільговим пенсіям у повному обсязі охоплена правовою роботою. У 1 кварталі 2016 року до Одеського окружного адміністративного суду подано 4 позови про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсії на загальну суму 146,0 тис.грн., з них 3 позови знаходяться на розгляді у судах першої інстанції та 1 позов погашений у повному обсязі.

Станом на 01.04.2016 року на примусовому виконанні в органах ДВС знаходяться 22 накази суду про стягнення пільгового боргу. Крім того на виконанні в органах ДВС знаходяться 32 документа на суму 708,4 тис.грн. (22 рішення суду на суму 697,3 тис.грн., 6 вимог на суму 8,7 тис.грн., 4 рішення  на суму 2,4 тис.грн.).

Станом на 01.04.2016 року юридичним сектором управління проведено 19 ознайомлень зі станом реалізації виконавчих документів, які знаходяться на виконанні у відділі ДВС Ренійського районного управління юстиції. За результатами ознайомлень  випадки порушення чинного законодавства державними виконавцями відділу ДВС Ренійського РУЮ не виявлено.

  Станом на 01.04.2016 на обліку в управлінні  перебувають 10626 пенсіонерів, в тому числі  4742 пенсіонерів району.

Через банківські установи, уповноважені на здійснення пенсійних виплат, забезпечено виплату пенсій 5213 (49,89 %) пенсіонерам на загальну суму 7880,30 тис. грн.  Фактична економія поштового збору за січень-березень 2016р складає  374,6тис.грн.   

Протягом 1 кварталу 2016 року за перерахунком пенсії з урахуванням стажу та заробітку, набутих після призначення або перерахунку пенсії, звернулось 147 осіб.  Призначено пенсій 78 особам.

Середньомісячний розмір  пенсії по району  на 01.04.2016р становить  – 1408,57грн.

Спеціалістами „єдиного вікна ” управління на 01 квітня 2016 року прийнято 2262 громадян з наступних питань:

- надано консультацій 1041 особам;

- прийнято документів для призначення пенсій у 78 осіб;

- прийнято документів для перерахунку пенсій у 199 осіб;

- видано довідок про перебування на обліку та розмір пенсій 454 особам, у тому числі 31 особі для отримання субсидій;

- прийнято заяв щодо заміни адреси, на виплату пенсій через установи банків або через відділення зв’язку, поновлення виплати пенсій, виплату пенсій за довіреністю від 202 осіб;

- прийнято документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії від 178 осіб;

- забезпечено оформлення та видачу пенсійних посвідчень 112 особам.

Протягом І кварталу 2016 року спеціалістами управління прийнято участь у 6 зустрічах та зборах трудових колективів, де були присутні 244 особи, та 1 зустріч з мешканцями за місцем проживання, де були присутні 75 осіб , проведено 1 виїзний прийом, на якому було прийнято 19 осіб, за місцем проживання відвідано 8 осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів, які пересуваються на візках та осіб, яким виповнилось 80 і більше років. З пенсійних питань у газеті «Ренийский вестник» надруковано 1 статтю, 14 публікацій розташовано на Веб-ресурсах; проведено 1 семінар з платниками податків, на якому були присутні 139 осіб. Розповсюджено 520 буклетів та листівок. На „гарячу” телефонну лінію звернулись 41 особа. На особистому прийомі громадян керівниками структурних підрозділів управління прийнято 121 особу.

 

 

Начальник управління  М. В.Тарасова