Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Пенсійному фонду України - 25років

Пенсійному  фонду України -  25 років

 

Напередодні святкування 25-річчя Пенсійного фонду України працівники управління згадують історію управління, а також людей, без яких не уявляють управління. Все починалося з того, що згідно з Постановою Ради Міністрів УРСР та Ради Федерацій незалежних профспілок України від 21 грудня 1990 р. №380 було утворено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР.

У грудні 1991 року утворено регіональні органи Пенсійного фонду. У Ренійському районі  розпочата робота під керівництвом Узун Н.В.. Разом з нею плідно працювали спеціалісти Райлян М.І., Вельчу Т.В., Сапронова С.В., Дурасова І.М., Стойловська О.М., Лазар О.Г., Іванова Н.Т.. На їх долю випали серйозні і важкі проблеми: насамперед, потрібно було сформувати базу даних платників, донести до їхнього відома всі нормативні документи, організувати сплату страхових внесків.

 В липні 1994 року на базі інспекції був утворений Ренійський районний відділ Пенсійного фонду. Першим начальником відділу Пенсійного фонду України в Ренійському районі  була призначена Узун Надія Василівна, яка пропрацювала тут до лютого 2010 року і пішла на заслужений відпочинок.

З 1998року  до відділу стали приходити молоді працівники, дехто з них працює в управлінні і зараз – Сапронова С.В.  Куку О.В., Тарасова М.В., Дудник О.М.

Розширювалися повноваження Пенсійного фонду, збільшувався і колектив відділу. Зокрема, в 2000 році в відділі з'явився підвідділ персоніфікованого обліку. Спільними зусиллями цього нового підрозділу, і, насамперед, його першого начальника Сєнтяєвій Галини Вікторівни, була створена база даних про застрахованих осіб.

             Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 11.04.2002 року № 497 «Про забезпечення виконання функцій з призначення і виплати пенсій органами Пенсійного фонду України», управління прийняло функції призначення і виплати пенсій. Тоді було практично створено новий колектив, перед яким були поставлені важливі завдання: забезпечити призначення пенсій за даними системи персоніфікованого обліку,  прискорити терміни розгляду заяв про призначення пенсій тощо.

  На  сьогодні в управлінні Пенсійного фонду України в Ренійському районі працює 25 працівників,79 % або 19 осіб з числа державних службовців мають повну вищу освіту. Якісний склад постійно вдосконалюється.

У зв»язку з реформуванням пенсійної системи з липня 2015 року змінено структуру управління.

Сектор платежів до пенсійної системи  очолює Олена Василівна Куку, метою якого є забезпечення надходжень від сплати страхових внесків на виплату пенсій та допомог.

З початку 2015 року до бюджету управління надійшло власних коштів 733,3тис.грн., що на 72,3 тис.грн вище запланованого. План виконаний на 110,9%.Порівняно з відповідним періодом  минулого року сума даних надходжень збільшилась на 125,3 тис.грн.

            Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 27629,5тис.грн.  і склав 159796,7 тис.грн.

Робота в управлінні особлива – за своїм характером вона максимально наближена до людини, її життєвих проблем. А тому якісно працювати в цій сфері можуть лише небайдужі до чужих турбот та бід особистості.

             Досконале знання пенсійного законодавства, доброзичливість та чуйність дозволяють колективу управління вирішувати проблеми, з якими звертаються пенсіонери.

Кваліфіковані працівники Іокіщу К.І., Райлєску Л.В., Сакали Н.Ф., Клошка В.В., Херца Ж.В., Даной В.А., Мунтяну І.П., Каштанова І.О., Федорова О.В., Туранова Н.С., Ангелополо С.Ф., Стріжкова Н.В. та інші спроможні вирішити будь-яке питання, яке хвилює людей.  Разом із ними працюють та рівняються на них молоді спеціалісти Джанієва О.А., Нікітенко В.О., Антохі О.М., Гаврош А.С., Узун Н.В., Матвєєва О.В.

Як не сказати добрі слова на адресу Катерини Іванівни Іокіщу – заступника начальника управління , яка працює в управлінні з травня 2011року. Вміє чітко і злагоджено організувати роботу відділу з обслуговування громадян та відділу з призначення,перерахунку та виплати  пенсій.  Високо професійна, чуйна, добра людина, яка  готова допомогти кожному пенсіонеру.   

            Відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління очолює Ліана Валеріївна Райлєску. Метою відділу є призначення.,перерахунок та виплата  пенсій пенсіонерам району згідно із Законами України.

  Станом на 01.12.2015 на обліку в управлінні перебувають 10678 пенсіонерів.

  Протягом 11місяців  2015 року  проведено перерахунків 528 особам, призначено пенсій 408 особам.

            Працівниками управління постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, а саме з початку року спеціалістами управління прийнято участь у 36 зустрічах та зборах трудових колективів де були присутні 1436 осіб, проведено 7 виїзних прийомів, на яких було прийнято 90 осіб, за місцем проживання відвідано 36 осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів, які пересуваються на візках та осіб, яким виповнилось 80 і більше років. З соціальними партнерами, органами місцевого самоврядування проведено 2 засідання “круглого столу”. З пенсійних питань у газеті «Ренийский вестник» надруковано 3 статті, 47 публікації на Веб-сайті, проведено 1 «День відкритих дверей»; проведено 4 дні інформування, на яких було присутньо 140 осіб; проведено 15 семінарів з платниками податків, на яких були присутні 461 особа. Розповсюджено 2825 буклетів та листівок. На „гарячу” телефонну лінію звернулось 228 осіб. На особистому прийомі громадян керівниками структурних підрозділів управління прийнято 313 осіб.

З вдячністю та гордістю хочу згадати першого начальника відділу Пенсійного фонду України у Ренійському районі  Узун  Надію Василівну, яка більше 18 років поспіль, з грудня 1991 року по  лютий  2010 року  очолювала  управління. Це була людина  з великої літери. Професійний, справедливий керівник і організатор, вимогливий до себе і до інших, вона згуртувала дружний колектив. Постановою правління Пенсійного фонду України  від 08.08.2003 року №13-3 за  сумлінну, цілеспрямовану, багаторічну  роботу в органах Пенсійного фонду України нагороджена почесною відзнакою Пенсійного фонду України  .

 Підготувала достойних правонаступників, які продовжують її справу.

Так, з березня  2010року по лютий 2015 року управління очолювала Азарова Олена Володимирівна, яка з 25 серпня  2004 року розпочала свою діяльність на посаді головного спеціаліста - юриста. Це творчий керівник, який одночасно і строго запитує за роботу, і в той же час завжди готовий допомогти. Постановою правління Пенсійного фонду України  від 20.08.2013 року №14-1 за високі досягнення у роботі нагороджена знаком пошани.

Теперішній  керівник управління - Марія Вацлавівна Тарасова  призначена на посаду з 22 червня 2015року. У системі Фонду вона працює з 1999 року, пройшла шлях від головного спеціаліста підвідділу надходження доходів  до начальника управління. Бездоганно виконує покладені на неї обов’язки, завжди привітна,  небайдужа до чужих проблем, готова допомогти . Марія Вацлавівна користується повагою серед колег, керівників району, підприємців та  пенсіонерів.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, ініціативність та наполегливість в роботі,сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами Пенсійного фонду України,  Одеської обласної державної адміністрації, Ренійської райдержадміністрації, Ренійської районної ради. А найвищі нагороди ще попереду.

      Колектив управління щиро вдячний працівникам управління, які вже вийшли на пенсію за віком, пропрацювавши понад 15 і більше років в системі соціального захисту і в даний час не втрачають зв’язків з колективом – Івановій Н.Т., Яковлевій Л.М., Райлян М.І., Лазар О.Г., Василакіній В.Д., Вівіч Є.П.

У нашому управлінні є працівники, які витримали випробування не тільки часом, але і всілякими реформами вдосконалення своєї роботи. Це Райлєску Ліана Валеріївна, яка за 22 роки роботи у Фонді пройшла шлях від спеціаліста до начальника  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій , Куку Олена Василівна , також починала свою трудову діяльність секретарем - машиністкою, а зараз очолює сектор платежів, Сапронова Світлана Василівна секретар – машиністка, очолює відділ ведення електронних реєстрів та підтримки  інформаційно-аналітичних  систем, Сакали Наталя Федорівна  секретар керівника ,нині  завідувач юридичного сектору.

Спеціалісти управління ніколи не залишається осторонь від суспільного життя Фонду, беруть участь у конкурсах «Кращій державний службовець», конкурс на кращу організацію роботи юридичної служби серед підприємств,організацій району. Вони - творчі та талановиті люди, так Узун Надія та Арабаджи Ольга зроблять  зачіски, не гірше, ніж стиліст – перукар ,володіє прекрасними вокальними даними та випікає казкові торти Ангелополо Світлана, приготують чудовий святковий стіл Дудник Оксана, Шеповалова Ганна, Стріжкова Ніна,організує та віртуозно проведе любий святковий захід Чебан Людмила та інше.

        З нагоди 25-ї річниці утворення Пенсійного фонду України хочеться побажати всім працівникам управління міцного здоров’я, наснаги, витримки і терпіння в роботі, благополуччя і злагоди в родинах, нових успіхів у роботі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

 

 

Начальник управління    М.В.Тарасова