Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України у Ренійському районі за 9 місяців 2015 року

Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України

у Ренійському районі  за 9 місяців 2015 року

 

Станом на 01.10.2015 на обліку в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області перебувають 10638 пенсіонерів, в тому числі  4774 пенсіонерів району. Кількість пенсіонерів в порівнянні з відповідним періодом минулого року  на 19 пенсіонерів менше.

   Станом на 01.10.2015 року індексації підлягають пенсії 239 пенсіонерів.

З 01.02.2015 року з пенсіонерів утримується податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), та військовий збір 77 пенсіонерам на суму 11,83 тис. грн.

З 01.04.2015 року кількість осіб, розмір пенсії яких перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, по управлінню складає 386 пенсіонерів, у яких обмежено розмір пенсії, сума обмеження розміру пенсії складає 104,03 тис.грн. По пенсіях, призначених відповідно до спецзаконів 18 пенсіонерам припинено виплату пенсій, сума призначеного розміру пенсії, виплату якого припинено складає 53,72 тис.грн.

На виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, яким з 1 вересня 2015 року встановлено новий прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність в розмірі 1074,00 грн. проведено перерахунки пенсій пенсіонерам району.
        Перерахунки пенсій проведено в автоматизованому режимі за матеріалами пенсійних справ. По Ренійському району перерахунку підлягали 7597 особових справ ( 67 відсоткам від загальної чисельності пенсіонерів). Середній розмір підвищення склав 123,17 гривні. Додаткова потреба для виплати перерахованих пенсій в районі становить 2073,70 тис.грн. в місяць.

Протягом 9 місяців  2015 року за перерахунком пенсії з урахуванням стажу та заробітку, набутих після призначення або перерахунку пенсії, звернулось 453 особи, із них: проведено перерахунків 448 особам, відмовлено 5 особам. 

Призначено пенсій 340 особам. Відмовлено у призначенні пенсій 7 особам.

З початку року проведено 217 зустрічних перевірок достовірності видачі довідок та інших документів для обчислення пенсій за результатами яких переплат або недоплат не виявлено.

З питань призначення та виплати  пенсії за 9 місяців 2015 року до управління надійшло 10 письмових звернень, що на 24 звернення менше ніж за аналогічний період 2014 року. Всі звернення надійшли особисто від заявників. Повторних звернень до управління не надходило. Скарг на дії посадових осіб управління протягом звітного періоду не було.

Спеціалістами „єдиного вікна” управління за 9 місяців 2015 року прийнято 4191 громадян з наступних питань:

- надано консультацій 413 особам;

- прийнято документів для призначення пенсій у 302 осіб;

- прийнято документів для перерахунку пенсій у 748 осіб;

- видано довідок про перебування на обліку та розмір пенсій  876 особам, у тому числі 81 особі для отримання субсидій;

- прийнято заяв щодо заміни адреси, на виплату пенсій через установи банків або через відділення зв’язку, поновлення виплати пенсій, виплату пенсій за довіреністю від 860 осіб;

- прийнято документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії від 524 осіб;

- забезпечено оформлення та видачу пенсійних посвідчень 585 особам.

З метою своєчасної виплати пенсій особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, в управлінні забезпечено спрощену систему запиту та взяття на облік пенсійних справ зазначених осіб.

На обліку станом на 01 жовтня 2015 року в управлінні перебуває 28 зазначених осіб:

-               9 пенсіонерів з Донецької області, з них по запитах отримано 8 електронних пенсійних справ та 1 пенсія призначена в управлінні. 7 особам виплачуються пенсії відомостями. 2 – не виплачується, оскільки пенсіонери не надали довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України;

-                19 пенсіонери з Луганської області, по запитах отримано 17 електронну пенсійну справу, та 2 пенсії призначені в управлінні. 18 особам виплачуються пенсії відомостями. 1 – не виплачується, оскільки пенсіонер не надав довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України;

За 9 місяців 2015 року спеціалістами управління прийнято участь у 24 зустрічах та зборах трудових колективів де були присутні 890 осіб, проведено 7 виїзних прийомів, на яких було прийнято 90 осіб, за місцем проживання відвідано 36 осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів, які пересуваються на візках та осіб, яким виповнилось 80 і більше років. З соціальними партнерами, органами місцевого самоврядування проведено 2 засідання “круглого столу”. З пенсійних питань у газеті «Ренийский вестник» надруковано 3 статті, 44 публікації на Веб-сайті, проведено 1 «День відкритих дверей»; проведено 4 дні інформування, на яких було присутньо 140 осіб; проведено 13 семінарів з платниками податків, на яких були присутні 411 осіб. Розповсюджено 2275 буклетів та листівок. На „гарячу” телефонну лінію звернулось 188 осіб. На особистому прийомі громадян керівниками структурних підрозділів управління прийнято 273 особи. 

 

 

Начальник відділу з питань призначення ,перерахунку

та виплати пенсій Райлєску Л.В.