Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Рекламное агентство в городе Рени

Компания ТЕХМА  в Рени.

Теперь в Рени можно заказать услуги: наружная реклама, изготовление вывесок, широкоформатная печать и полиграфия.


http://tehma.com.ua/shirokoformatnaya-pechat/

«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (12)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (19)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України у Ренійському районі за 9 місяців 2015 року

Про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України

у Ренійському районі  за 9 місяців 2015 року

 

            За 9 місяців 2015 року до бюджету управління надійшло власних коштів 594,7тис.грн., що на 78,8 тис.грн вище запланованого (план – 515,88 тис.грн). План виконаний на 115,3%.

Порівняно з відповідним періодом  минулого року сума даних надходжень збільшилась на 87,1 тис.грн. Виконання плану та збільшення надходжень відбулося за рахунок відшкодування   сільгосппідприємствами пільгових пенсій та повернення переплати пенсій за попередній період.

            План з окремих видів господарських операцій виконаний на 423,7%, план складає – 24,0тис.грн. фактично надійшло – 101,7тис.грн.

            Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 24897,9тис.грн.  і склав 128465,1 тис.грн.

            Станом на 01.01.2015р. борг по платежах до Пенсійного фонду України складав 2703,6тис.грн. (ЗАТ“Аква”- 2278,8тис.грн.), у т.ч.  по єдиному внеску  695,6тис.грн. Станом на 01.10.2015р. заборгованість по внескам до Пенсійного фонду складає 2688,4 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску 680,8тис.грн.

В порівнянні з початком року загальний борг до Пенсійного фонду України зменшився на 15,2 тис. грн.,  у т.ч. по  єдиному внеску –14,8тис.грн.

Станом на 1 січня 2015 року заборгованість по фізичним особам складала - 68,0 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску -67,6 тис.грн. Станом на 1 жовтня 2015 року заборгованість по фізичним особам складає - 52,8тис. грн., у т.ч. по страхових внесках - 0,7 тис.грн. Заборгованість охоплена заходами примусового стягнення, на виконанні в органах ДВС знаходяться 17 виконавчих документа ПФУ про стягнення боргу на суму 25,6 тис.грн.

Станом на 01.10.2015 року борг по пільговим пенсіям складає 787,9 тис.грн., у т.ч.  ВАТ ”Насінрадгосп Перемога” - 698,4тис.грн., СВК “Прикордонник”-  60,2тис.грн., СВК “Ренійський” -22,9ис.грн, СВК «Картал» - 4,7тис.грн., ФГ “Терра-А” - 1,8тис.грн. У порівнянні з початком року сума заборгованості збільшилася на 253,6тис.грн. Збільшення відбулося за рахунок нарахування по ВАТ ”Насінрадгосп Перемога” витрат на виплату та доставку пільгових пенсій -на 165,8тис.грн; (підприємство не веде діяльність з січня 2013 року) ; СВК “Прикордонник”- на 60,2тис.грн ;  СВК “Ренійський” - на 22,9тис.грн.

Заборгованість у повному обсязі охоплена правовою роботою: з метою стягнення з ВАТ ”Насінрадгосп Перемога” заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій управлінням ПФУ направлено на виконання в органи ДВС 18 наказів суду на суму 676,7 тис.грн., у тому числі з початку року направлено на виконання в органи ДВС 11 наказів суду на суму 248,5 тис.грн.

            З 01.01.2015 року до Одеського окружного адміністративного суду подано 15 позовів про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсії з ВАТ «НР»Перемога», СВК «Картал», СВК «Прикордонник», СВК «Ренійський», ФГ «Терра-А» на загальну суму 243,6 тис.грн., з них 4 позовів знаходяться на розгляді у судах першої, накази суду по 8 позовам знаходяться на примусовому виконанні в органах ДВС, 1 позов добровільно сплачено боржником у повному обсязі, 1 позов, який знаходиться в апеляційній інстанції, частково сплачується боржником відповідно до графіку погашення заборгованості, по 1 судовому рішенню, яке набрало законної сили, направлено заяву про видачу виконавчого листа.

Станом на 01.10.2015 року в рахунок погашення заборгованості по пільговим пенсіям надійшло 16,3 тис.грн.

Борг підприємства ЗАТ «Аква», який знаходяться у процедурі банкрутства, складає 2278,8 тис.грн. Ухвалою господарського суду Одеської області від 26.03.2013 р. ЗАТ «Аква» визнано банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Назаренко Л.С. Станом на 01.10.2015 р. ліквідатором здійснюються заходи по організації та проведенню торгів нововиявленого майна банкрута. У якості учасника організатора проведення аукціону до справи залучено Українську універсальну біржу «Капітал».

У зв’язку з необхідністю ліквідатору додаткового часу для продажу майна боржника, надання звіту про проведення ліквідаційної процедури, ліквідаційного балансу строк ліквідаційної процедури ЗАТ «Аква» та повноваження ліквідатора продовжено до 26.11.2015 р.

Станом на 01.10.2015 року на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходяться 39 документа на суму 706,7 тис.грн. (18 рішень суду на суму 673,2 тис.грн, 13 вимог на суму 23,2 тис.грн., 4 рішень на суму 2,4 тис.грн., 4 постанови про накладення адмінстягнення на суму 7,9 тис.грн.). З початку року органами ДВС стягнуто 4,5 тис.грн., відкрито 8 виконавчих проваджень на суму 170,6 тис.грн., зупинено 7 виконавчих документів на суму 427,5 тис.грн.

Протягом 9 місяців 2015 року юридичним сектором управління проведено 52 ознайомлення зі станом реалізації виконавчих документів, які знаходяться на виконанні у відділі ДВС Ренійського районного управління юстиції. За результатами ознайомлень  випадки порушення чинного законодавства державними виконавцями відділу ДВС Ренійського РУЮ не виявлені.

 

Завідувач сектору платежів Куку О.В.