Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (20)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про роботу управління ПФУ у Ренійському районі

                Про роботу управління Пенсійного фонду  України у Ренійському районі у 1кварталі 2015року

 

            За 1квартал 2015 року до бюджету управління надійшло власних коштів 209,9тис.грн., що на 85,4 тис.грн вище запланованого (план –124,5 тис.грн). План виконаний на 168,6%.

            План з окремих видів господарських операцій виконаний на 190,6%, план складав – 10,7тис.грн. фактично надійшло – 20,4тис.грн.

            Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 1643,5тис.грн.  і склав 43235,8 тис.грн.

            Станом на 01.01.2015р. борг по платежах до Пенсійного фонду України складав 2703,6тис.грн. (ЗАТ“Аква”- 2278,8тис.грн.), у т.ч.  по єдиному внеску  695,6тис.грн. Станом на 01.04.2015р. заборгованість по внескам до Пенсійного фонду складає 2693,0 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску 685,4тис.грн.

            В порівнянні з початком року загальний борг до Пенсійного фонду України зменшився на 10,6 тис. грн.,  у т.ч. по  єдиному внеску –10,2грн.

Станом на 1 січня 2015 року заборгованість по фізичним особам складала - 68,0 тис. грн., у т.ч. по єдиному внеску -66,8 тис.грн. Станом на 1 квітня 2015 року заборгованість по фізичним особам складає - 50,6тис. грн., у т.ч. по страхових внесках - 0,7 тис.грн. Заборгованість охоплена заходами примусового стягнення, на виконанні в органах ДВС знаходяться 19 виконавчих документа ПФУ про стягнення боргу на суму 32,8 тис.грн.

Станом на 01.04.2015 року борг по пільговим пенсіям складає 626,3 тис.грн., у т.ч.  ВАТ ”Насінрадгосп Перемога” - 596,1тис.грн., СВК “Прикордонник”-  20,5тис.грн., ФГ “Терра-А” - 5,3тис.грн., СВК «Картал» - 2,7тис.грн., СВК “Ренійський” -1,8тис.грн. У порівнянні з початком року сума заборгованості збільшилася на 92,0тис.грн. Збільшення відбулося за рахунок нарахування по ВАТ ”Насінрадгосп Перемога” витрат на виплату та доставку пільгових пенсій -на 63,5тис.грн; (підприємство не веде діяльність з січня 2013 року) ; СВК “Прикордонник”- на 20,5тис.грн ; ФГ “Терра-А” - на 5,3тис.грн. ; СВК “Ренійський” - на 1,8тис.грн.

Заборгованість у повному обсязі охоплена правовою роботою.

31.03.2015 року відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Рені Одеської області перераховано на розрахунковий рахунок УПФУ заборгованість сум витрат з виплати та доставки пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання у розмірі 8869,23 грн. відповідно до ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 11.02.2015 по справі №815/4918/14.

Заборгованість комунальних підприємств РГП „Водоканал” та РКП „Міськканалізація” виникла з початку 2009 року. 18 грудня 2008 року Ренійським міськвиконком було прийнято рішення про ліквідацію зазначених підприємств. Постановами Одеського окружного адміністративного суду від 01.10.2009 року вимоги УПФУ про стягнення боргу 351 тис.грн. були задоволені, виконавчі листи були направлені на примусове стягнення  до відділу ДВС. Постановами ДВС про закінчення виконавчого провадження  від 31.08.2011 р.,  на  підставі п.7 ч.1 ст. 49 ЗУ “Про виконавче провадження”, виконавчі листи про стягнення боргу направлені до ліквідаційної комісії.

Борг підприємства ЗАТ «Аква», який знаходяться у процедурі банкрутства, складає 2278,8 тис.грн. Ухвалою господарського суду Одеської області від 26.03.2013 р. ЗАТ «Аква» визнано банкрутом та відкрита ліквідаційна процедура. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Назаренко Л.С. Станом на 01.04.2015 р. ліквідатором здійснюються заходи розшуку майна та організації проведення вторинних торгів на решту виявленого майна боржника на загальну вартість 331,5 тис.грн. (оголошення з продажу даного майна розміщено на сайті ВГСУ), у якості учасника організатора проведення аукціону до справи залучено Українську універсальну біржу «Капітал». Ухвалою суду від 10.03.2015 р. у зв’язку з необхідністю додаткового часу для продажу майна боржника, надання звіту про проведену в ліквідаційній процедурі та ліквідаційний баланс, а також відповідно до клопотання комітету кредиторів, строк ліквідаційної процедури ЗАТ «Аква» та повноваження ліквідатора продовжено до 26.06.2015 р.

Станом на 01.04.2015 року на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходилося 36 виконавчих документа ПФУ на загальну суму 559,0 тис.грн, стягнуто – 2,3 тис.грн., знаходяться на виконанні 35 документа на 556,7 тис.грн. (12 рішень суду на суму 516,7 тис.грн, 15 вимог на суму 29,7 тис.грн., 4 рішень на суму 2,4 тис.грн., 4 постанов про накладення адмінстягнення на суму 7,9 тис.грн.).

Протягом 1 кварталу 2015 року юридичним сектором управління проведено 19 ознайомлень зі станом реалізації виконавчих документів, які знаходяться на виконанні у відділі ДВС Ренійського районного управління юстиції. За результатами ознайомлень  випадки порушення чинного законодавства державними виконавцями відділу ДВС Ренійського РУЮ не виявлені.

Станом на 01.04.2015 на обліку в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області перебувають 10680 пенсіонерів, в тому числі  4796 пенсіонерів району. Кількість пенсіонерів в порівнянні з відповідним періодом минулого року  на 14 пенсіонерів більше.

Через банківські установи, уповноважені на здійснення пенсійних виплат, забезпечено виплату 5175 (48,50 %) пенсіонерам на загальну суму 7336,13 тис. грн. Отримання пенсій через банки по новопризначеним пенсіям складає 75,86 %. У порівнянні з відповідним періодом минулого року через банківські установи здійснюється виплата  на 4 пенсіонера більше ( 48,74%).

   Станом на 01.04.2015 року індексації підлягає 1794 пенсіонера.

З 01.02.2015 року з пенсіонерів утримується податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), та військовий збір 77 пенсіонерам на суму 11,77 тис. грн.

Станом на 01.04.2015 року отримують пенсії  з Донецької та Луганської області  27 пенсіонерів.

З 01.04.2015 року в період роботи осіб розмір пенсії яких перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність , виплачується 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, так по управлінню це 439 пенсіонерів у яких обмежено розмір пенсії, сума обмеження розміру пенсії складає 115,61 тис.грн. По пенсіях, призначених відповідно до спец. законів 18 пенсіонерам припинено виплату пенсій, сума призначеного розміру пенсії, виплату якого припинено складає 53,72 тис.грн.

Протягом І кварталу 2015 року за перерахунком пенсії з урахуванням стажу та заробітку, набутих після призначення або перерахунку пенсії, звернулось 109 осіб, із них: проведено перерахунків108 особам, відмовлено1 особі. 

Призначено пенсій 113 особам. Відмовлено у призначенні пенсій 3 особам.

Протягом 1 кварталу 2015 року проведено 81 зустрічну перевірку достовірності видачі довідок та інших документів для обчислення пенсій за результатами яких переплат або недоплат не виявлено.

З питань призначення та виплати  пенсії протягом І кварталу 2015 року до управління надійшло 6 письмових звернень, що на 6 звернень менше ніж за аналогічний період 2014 року. Всі звернення надійшли особисто від заявників. Повторних звернень до управління не надходило.

Спеціалістами „єдиного вікна” управління протягом І кварталу 2015 року прийнято 1521 громадян з наступних питань:

- надано консультацій 129 особам;

- прийнято документів для призначення пенсій у 82 осіб;

- прийнято документів для перерахунку пенсій у 171 особи;

- видано довідок про перебування на обліку та розмір пенсій  298 особам;

- прийнято заяв щодо заміни адреси, на виплату пенсій через установи банків або через відділення зв’язку, поновлення виплати пенсій, виплату пенсій за довіреністю від 448 осіб;

- прийнято документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії від 202 осіб;

- забезпечено оформлення та видачу пенсійних посвідчень 190 особам.

            З метою своєчасної виплати пенсій особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, в управлінні забезпечено спрощену систему запиту та взяття на облік пенсійних справ зазначених осіб.

Протягом І кварталу 2015 року спеціалістами управління прийнято участь у 5 зустрічах та зборах трудових колективів де були присутні 198 осіб, проведено 1 виїзний прийом, на якому було прийнято 16 осіб, за місцем проживання відвідано 10 осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів, які пересуваються на візках та осіб, яким виповнилось 80 і більше років. З соціальними партнерами, органами місцевого самоврядування проведено 1 засідання “круглого столу”. З пенсійних питань у газеті «Ренийский вестник» надруковано 2 статті, 17 публікацій на Веб-сайті, проведено 1 «День відкритих дверей». Розповсюджено 505 буклетів та листівок. На „гарячу” телефонну лінію звернулась 61 особа. На особистому прийомі громадян посадовими особами та керівниками структурних підрозділів управління прийнято 97 осіб. 

 

 

                                                                                                                                                                                     Перший заступник начальника управління    М.В.Тарасова