Разделы сайта
Главные новости
Щодо перерахунку пенсій з 01 грудня 2019 року

Щодо перерахунку пенсій з 01 грудня 2019 року

Як одержати пенсію у разі переїзду на нове місце проживання
Як одержати пенсію у разі переїзду на нове місце проживання
Про зарахування до стажу декретної відпустки
Про зарахування до стажу декретної відпустки 
Мобільний додаток « Пенсійний фонд України у смартфоні »Мобільний додаток « Пенсійний фонд України у смартфоні »

Мобільний додаток «  Пенсійний фонд України у смартфоні »

“ Е-пенсія” - нова модель звернення громадян за призначенням пенсії ““ Е-пенсія” - нова модель звернення громадян за призначенням пенсії “

Е-пенсія” - нова модель звернення громадян за призначенням пенсії “

Про перерахунок пенсій з 01.07.2019 року

Про перерахунок пенсій з 01.07.2019 року

Що треба знати пенсіонеру про виплату пенсій
Що треба знати пенсіонеру про виплату пенсій
Насильству – STOP!
З 25 листопада по 10 грудня проходить міжнародна акція «16 днів без насильства».
Центральна районна бібліотека, долучаючись до цієї акції, 4 грудня провела інформаційно-просвітницьку годину « Насильству – STOP!» для учнів 9-А класу школи-ліцею.
Насильству – STOP!
Насильству – STOP!
МАН і бібліотека

МАН і бібліотека
Національний центр «Мала академія наук України» – середовище для талановитих дітей.
Урок історії рідного краю
22 листопада в центральній районній бібліотеці пройшов урок історії рідного краю для учнів 9 класу ЗОШ №1Урок  історії рідного краю
Х-й ювілейний

       16листопада в районному Будинку культури пройшов Х-й фестиваль української культури.

        Центральна районна бібліотека надавала інформаційну підтримку кожному фестивалю, з першого і до ювілейного.Х-й ювілейнийХ-й ювілейний
Х-й ювілейний
Х-й ювілейний

Уроки краєзнавства
В межах реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання в системі освіти України в центральній районній бібліотеці пройшли уроки краєзнавства для дев’ятикласників школи-ліцею. Уроки краєзнавства
Уроки краєзнавства
Навчитися медіаграмотності
12 листопада в друге працівники центральної районної бібліотеки Шевчук К.В. та Старикова В.М. провели тренінг за проектом «Медійна грамотність для людей поважного віку», який виконується громадською організацією «Центра Поділля-Соціум» за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.
Навчитися медіаграмотності
Земля, де живемо щодня

Центральна районна бібліотека традиційно прийняла участь в урочистостях, присвячених 79-м роковинам створення Ренійського району. На цьогорічному святі району було представлено краєзнавчу експозицію «Земля, де живемо щодня».
Земля, де живемо щодня
В центральну районну бібліотеку завітали прикордонники.
Минулого вихідного дня в центральну районну бібліотеку завітали прикордонники.
Наша мала Батьківщина
Велике починається з малого.
Любов до України починається з любові до рідного дому, рідної малої батьківщини. Кожний прагне знати своє коріння, історію свого роду, землі, на якій стоїть батьківська хата.
Етнографічне краєзнавство
Етнографічне краєзнавство

Центральною районною бібліотекою ведеться багаторічний пошук, вивчення і систематизація матеріалів про історико-культурний розвиток етносів нашого краю.
Районка о юбилее библиотеки"Ренийский вестник"Районка о юбилее библиотеки
[

 

Районка о юбилее библиотеки

Районка о юбилее библиотеки

 


Районка о юбилее библиотеки

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


"Веха в три четверти века"
22 жовтня пройшли урочистості з нагоди 75-річчя відкриття Центральної районної бібліотеки. "Веха в три четверти века"
"Веха в три четверти века"
"Веха в три четверти века"
Виховуємо патріотів
Концепція та Стратегія національно-патріотичного виховання в системі освіти України одним із напрямків їх реалізації визначає вивчення школярами історії рідного краю, знання літератури рідного краю, народних традицій, звичаїв, фольклору, ознайомлення з культурними надбаннями регіону.
учшее продвижение сайта, какое только может, представлено
На сегодняшний день, говорить об успехе компании можно исходя из параметров и статистики на страницах официального сайта. Согласитесь с тем, что трудно представить себе работу успешной организации, которая не имеет свою собственную веб-страницу на просторах Всемирной Сети. Однако, сайт может иметь различные параметры и характеристики, от чего зависит посещаемость страниц и рейтинг самого проекта.
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Декабрь 2019 (2)
Ноябрь 2019 (9)
Октябрь 2019 (5)
Сентябрь 2019 (4)
Август 2019 (5)
Июль 2019 (10)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Звіт про стан роботи із зверненнями громадян за 2014р

Звіт про стан роботи із зверненнями громадян

в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області

за  2014 рік

 

            Станом на 01.01.2015 на обліку в управлінні Пенсійного фонду України у Ренійському районі Одеської області перебувають 10812 пенсіонерів, в тому числі  4853 пенсіонерів району. Кількість пенсіонерів в порівнянні з початком року зменшилась на 10 осіб. (Довідково: кількість новопризначених пенсій за 2014 рік – 625 особам, кількість померлих пенсіонерів – 503 особи).

           Робота управління протягом 2014 року була направлена на забезпечення реалізації закріплених Конституцією України прав громадян на звернення, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення їх якості і своєчасного розгляду, попередження випадків повторних звернень, зменшення кількості громадян, які змушені звертатись на особистий прийом до органів Пенсійного фонду України.

                В управлінні працюють постійні «гарячі» телефонні лінії, на яких чергують заступник начальника управління та начальники відділів з призначення та виплати пенсій. На протязі звітного періоду на „гарячі” телефонні лінії надійшло 248 звернень.

            Номери телефонів прямих та «гарячих» телефонних ліній друкуються в місцевих газетах.

Посадовими особами управління проводяться виїзні прийоми в селищних радах, на підприємствах, в установах та організаціях міста і району. За звітний період проведено: 13 виїзних прийомів, на яких було прийнято 120 осіб; 15 зустрічей у трудових колективах, де були присутні 1522 особи; 18 зборів у трудових колективах, де були присутні 816 осіб.

Також, постійно проводяться виїзні прийоми до осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів, які пересуваються на візках та осіб, яким виповнилось 80 і більше років. Протягом звітного періоду за місцем проживання було відвідано 70 осіб.   

Під час виїзних прийомів використовується локальний варіант програмного забезпечення АСОПД/КОМТЕХ в ноутбуці відділу з виплати пенсій для надання конкретних та вичерпних відповідей з питань перерахунків пенсій, підвищень та надбавок, набуття права на перерахунок по заліку страхового стажу та забезпечення перевірки наявності права на призначення пенсій за всіма законодавчими актами.

Згідно затверджених графіків в управлінні ведеться особистий прийом громадян посадовими особами та керівниками структурних підрозділів управління. За звітний період  на особистому прийомі прийнято 527 осіб.

Діловодство із зверненнями громадян та контроль за строками виконання ведеться з використанням програмного забезпечення „АСЕДО”. На протязі 2014 року надійшло 41 письмове звернення, що на 8 звернень менше ніж за 2013 рік. Скарг на дії посадових осіб управління протягом звітного періоду не було. Через головне управління до управління надійшло 14 звернень, від заявників 26 звернень, від прокуратури – 1 звернення.

          Повторних звернень за звітний період  не надходило.

                      Забезпечено постійний аналіз, вирішення питань та зворотній зв'язок звернень громадян, що надходять до контакт-центру Пенсійного фонду України та Соціального контактного центру Міністерства праці та соціальної політики України. Телефони контакт – центрів розміщені на інформаційних стендах управління. Від контакт -  центру протягом звітного періоду  надійшло 22 звернення, на які своєчасно надані відповіді. 

Аналіз тематики звернень свідчить, що переважна більшість стосується питань перерахунку та виплати пенсій.

На виконання наказу управління від 10.09.2013 № 206 „Про впровадження в управлінні прийому та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна” з 1 грудня 2013  року організовано та впроваджено прийом та обслуговування громадян за принципом „єдиного вікна”, спеціалістами якого за  2014 рік прийнято 10206 громадян з різноманітних питань:

- надано консультацій 4880 особам;

- прийнято документів для призначення пенсій у 652 осіб;

- прийнято документів для перерахунку пенсій у 428 осіб;

- видано довідок про перебування на обліку та розмір пенсій  1192 особам;

- прийняті заяви щодо заміни адреси, на виплату пенсій через установи банків або через відділення зв’язку, поновлення виплати пенсій, виплату пенсій за довіреністю від 1899 осіб;

- прийняті документи на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії від 683 осіб;

- забезпечене оформлення та видача пенсійних посвідчень 472 особам.

З метою своєчасної виплати пенсій особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, в управлінні забезпечена спрощена система запиту та взяття на облік пенсійних справ зазначених осіб.

Станом на 31.12.2014 року до управління звернулось:

-               11 пенсіонерів з Донецької області, по запитах отримано 9 електронних пенсійних справ, які поставлено на облік та 9 особам виплачуються пенсії відомостями;

-                24 пенсіонери з Луганської області, по запитах отримано 24 електронних пенсійних справ, які поставлено на облік та виплачуються пенсії відомостями,  також виплачена 1 допомога на поховання разовим дорученням.

Прийом пенсіонерів ведеться на першому поверсі управління за адресою вул. Комсомольська, буд. 157. Для забезпечення безперешкодного доступу до управління  осіб з обмеженими фізичними можливостями вхід за адресою: вул. Комсомольська, буд. 159 обладнаний  пандусом, який відповідає всім необхідним нормам. Приміщення управління обладнане кнопкою швидкого виклику для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Забезпечено постійне функціонування «Інформаційного кіоску» в будівлі управління.

Забезпечено жорсткий контроль за дотриманням строків надання відповідей по зверненням громадян. На виробничих нарадах проводиться аналіз звернень громадян з метою недопущення надання відповідей не по суті порушених у них питань та повторних звернень. Всі звернення розглядаються у встановлені законодавством терміни, заявникам надаються повні та обґрунтовані письмові відповіді. Всі звернення були виконані у встановлений термін. Прострочених та невиконаних не було.

Для попередження фактів неякісного розгляду звернень громадян, недопущення порушень етики службової поведінки державного службовця, запобігання порушень пенсійного законодавства та підвищення професійного рівня спеціалістів управління в кожному відділі щомісячно проводяться виробничі наради та технічно - правові навчання. Для кожного спеціаліста відділу з призначення пенсій постійно роздруковується інформаційно – роздатковий матеріал про зміни, які відбулися в пенсійному забезпеченні.

Постійно оновлюється інформація на стендах про години прийому громадян, закріплення фахівців за дільницями, графіки особистого прийому керівництва органів Фонду, зміни в пенсійному законодавстві.

Управлінням для забезпечення інформування громадськості про основні напрями пенсійного реформування, роз’яснення нормативно-правових актів з пенсійного забезпечення та висвітлення діяльності органів Фонду протягом 2014 року в місцевих ЗМІ та на офіційних веб-сайтах міськвиконкому та райдержадміністрації розміщено 39 матеріалів, проведено: 2 - виступи на місцевому телебаченні, 3 - виступи в мережі радіомовлення, 2 - «круглих столів», 10 – семінарів для платників страхових внесків, розповсюджено 3935 листівок та буклетів.

 

 

Начальник управління   О.В. Азарова