Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Рекламное агентство в городе Рени

Компания ТЕХМА  в Рени.

Теперь в Рени можно заказать услуги: наружная реклама, изготовление вывесок, широкоформатная печать и полиграфия.


http://tehma.com.ua/shirokoformatnaya-pechat/

«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (12)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (19)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Робота управління ПФУ у минулому році

За 2012 рік  до бюджету управління надійшло власних коштів 53172,5 тис.грн., що на 5723,1тис.грн нижче запланованого (план – 58895,6тис.грн). План виконаний на 90,3%. Забезпеченість фінансування виплат пенсій та допомоги за рахунок власних коштів становить 35,5%. Усього за 2012 рік виплачено пенсій на загальну суму 149975,5тис.грн.

Через банківські установи, уповноважені на здійснення пенсійних виплат, забезпечено виплати 4934 (44,9 %) пенсіонерам на загальну суму 71447,43 тис.грн.

Невиконання плану  пов’язано з наступними підставами:

-   З початку року скоротилась чисельність штатних працівників підприємств, установ району на 805 осіб (в порівнянні із 01.01.2011р.-1583осіб), також відбулось скорочення кількості фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, на 152 особи(в порівнянні із 01.01.2011р.-258осіб) .

-        Ренійський морський торговельний порт значно знизив вантажообіг та протягом 2012 року працював в умовах неповного робочого тижня. З початку року чисельність штатних працівників скоротилася на 230 осіб (в порівняні з 01.01.2011р. – на 376, з 01.01.2010р. - 505).

З початку 2012 року до бюджету ПФУ надійшло власних коштів 53172,5тис.грн., у порівнянні з  2011роком   власні доходи  управління зросли на 5,5% (темп росту 105,5%) або на 2767,5 тис.грн. Фонд оплати праці у порівняні з  2011 роком  збільшився лише на 5,0% (темп росту 105,0%) та фактично склав 147181,3тис.грн., тоді як за рахунок росту мінімальної заробітної плати повинен був збільшитися мінімум на 12,9%. Тільки по Ренійському морському торговельному порту фонд оплати праці за 2012 рік склав 22023,9тис.грн, надійшло єдиного внеску – 7189,3тис.грн., у порівняні з 2011 роком фонд оплати праці зменшився на 6398,2тис.грн (на 22,5%), а надходження єдиного внеску на – 3424,7тис.грн.  (32,3%).

Одним із чинників зменшення власних надходжень до Пенсійного фонду є збільшення недоїмки з єдиного внеску, яка впродовж  2012 року зросла  на 1371,8тис.грн., та  станом на 01. 01.2013р. складає 4363,3тис.грн. Найбільшу суму недоїмки допустили: ЗАТ „Аква” – 2278,8 тис.грн, Ренійський морський торговельний порт – 1806,7тис.грн,  ВАТ «Насінницький радгосп «Перемога»-31,3тис.грн, СВК “Картал” – 35,3тис.грн.; фізичні особи –підприємці – 94,6тис.грн.

З 10.02.2010 р. у провадженні господарського суду Одеської області знаходиться справа  про визнання банкрутом ЗАТ „Аква”. Управлінням  заявлені та дозаявлені кредиторські вимоги на  суму 2278,7 тис.грн. Ухвалою господарського суду Одеської області від 23.10.2012 р.  припинено процедуру розпорядження майном та введено процедуру санації ЗАТ «Аква», керуючим санацією призначено арбітражного керуючого Назаренко Ларису Сергіївну, яка протягом трьох місяців повинна розробити та надати комітету кредиторів план санації боржника на затвердження та протягом шести місяців надати суду для розгляду затверджений комітетом кредиторів план санації. З дати порушення справи про банкрутство ЗАТ „Аква” та введення процедури санації, товариство наростило борг  в розмірі  1208,3 тис. грн.

Станом на 01.01.2013 року за Ренійським морським торговельним портом рахується заборгованість 1806,7 тис. грн. Заборгованість по пільговим пенсіям складає 159,4 тис. грн. До підприємства застосовуються заходи впливу та стягнення передбачені ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», нараховуються пеня та застосовуються фінансові санкції. За несвоєчасну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до посадових осіб підприємства застосовано 10 адміністративних стягнень на загальну суму 14,5 тис. грн.

Заборгованість у повному обсязі охоплена правовою роботою.  Виконавчі листи за рішенням Одеського окружного адміністративного суду про стягнення боргу з РГП „Водоканал” та РКП „Міськканалізація” на суму 351,0 тис.грн. знаходилися на виконанні у відділі ДВС Ренійського РУЮ. Управлінням були отримані постанови відділу ДВС про закриття виконавчого провадження та направлення виконавчих листів про стягнення боргу з РКП „Міськканалізація” та РГП „Водоканал” до ліквідаційної комісії. У підприємств відсутні активи: кошти та майно. Сума боргу зі страхових внесків недостатня для звернення до суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємств.      

За ТОВ «Дунай ТТК» рахується заборгованість 19,8 тис. грн. Товариство не сплачує єдиний соціальний внесок з жовтня  2011 рок, звітність не надають з грудня 2011 року. За юридичною адресою підприємство не знаходиться. Вимога про сплату боргу та рішення про застосування фінансових санкцій на загальну суму 19,8 тис. грн. повернуті відділом ДВС Ренійського районного управління юстиції без виконання у зв’язку з відсутності юридичної особи ТОВ «Дунай ТТК» за вказаною адресою. Ухвалою Господарського суду Одеської області від 17 грудня 2012 року була порушена справа про банкрутство відсутнього боржника (ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його боржника»).

Станом на 01.01.2013 року за фізичними особами – підприємцями рахується борг по внескам до Пенсійного фонду в розмірі 94,6грн., а саме:

-        23205грн. – сума страхових внесків  на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.03р. №1058-І\/. Сума боргу виникла за результатами підприємницької діяльності у 2010році. Найбільші суми боргу рахуються за: ФОП Бражникова Т.П.- 1646грн.; ФОП Бутур Г.М. – 1758грн., ФОП Вєльчу І.І. – 1763грн, ФОП Дєду Н.А. – 3208грн,  ФОП Панка О.М.- 1758грн,  ФОП Степанова Н.Г. – 1642грн.

-        71403 грн. – сума боргу по єдиному соціального внеску, відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” №2464-VI від 08.07.2010р. У тому числі, ФОП Пірожок С.М. – 22985грн,  ФОП Гирнец М.І. – 4080грн.; ФОП Бражникова Т.П.-4010грн. ,ФОП Деду Н.А.-4010грн; ФОП Деду С.Ф.- 3448грн.; ФОП Дацюк Г.Л.- 2124грн.; ФОП Скорцеско С.А. – 2760грн.; ФОП Антошевський А.С.- 4010грн.; ФОП Каракада К.М.- 2013грн..

Вся сума боргу охоплена правовою роботою на виконанні у відділі ДВС знаходяться вимоги та рішення ПФУ на загальну суму 1300,2 тис. грн. 

До Одеського окружного адміністративного суду направлено заяву про видачу 2 виконавчих листів на загальну суму 47,4 тис. грн.,  які по теперішній час не отриманні.

Протягом 2012 року на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходилося 354 виконавчих документа ПФУ на загальну суму 3395,1 тис.грн, стягнуто – 1902,4 тис. грн., знаходяться на виконанні 72 документа на 1326,1 тис. грн. (54 вимоги на суму 1290,3 тис. грн., 8 рішень на суму 9,9 тис. грн., 10 постанов про накладення адмінстягнення на суму 25,9 тис. грн.). Повернуто без виконання у 2012 році 21 документів на суму 40,8 тис. грн.

Про стан пенсійного забезпечення:

Середній розмір пенсії станом на 1 січня 2013 року склав 1161,55 грн., що порівняно з мінімальною пенсійною виплатою більше на 29,9 %.

Відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” призначено 9 пенсій, збільшено 19 пенсій за особливі заслуги перед Україною.

У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму та мінімальної пенсії з 1 січня 2012 року всього проведено 5 масових перерахунків, а саме: з 1 січня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9870 особам; з 1 квітня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9658 особам; з 1 липня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9647 особам; з 1 жовтня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9729 особам; з 1 грудня 2012 року проведено масовий перерахунок по 9782 особам.

Протягом 2012 року призначено пенсій 495 особам, проведено індивідуальні перерахунки 517 особам.

За 2012 рік проведено 110 зустрічних перевірок достовірності видачі довідок та інших документів для обчислення пенсій за результатами яких виявлені переплати по 3 пенсійним справам на загальну суму – 2341,10 грн. Недоплат не виявлено.

За 2012 рік у трудових колективах проведено всього 36 зустрічей та зборів. З соціальними партнерами, органами місцевого самоврядування проведено 3 засідання “круглого столу”. З пенсійних питань у газеті «Ренийский вестник» надруковано 6 статей, розміщено 32 публікації на Веб-сайтах, проведено 6 виступів на радіо та 4 виступи на телебаченні. Розповсюджено 1873 буклетів та листівок. На гарячу лінію звернулося 255 осіб.

З питань призначення та виплати  пенсії протягом 2012 року  до управління письмово звернулись за роз’ясненням пенсійного законодавства 56 осіб, на особистому прийомі керівниками управління прийнято 590 осіб. Громадяни, які звернулися на особистий прийом, отримали докладні роз’яснення з порушених питань. З метою зменшення кількості звернень громадян проводиться інформаційно – роз’яснювальна  робота щодо реалізації основних положень Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ”, Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Протягом 2012 року  управлінням проведено 11 виїзних прийомів, та прийнято 103 осіб. 

  •  (голосов: 1)
  • [0]
  • Просмотров: 1249 |