Разделы сайта
Главные новости
Для тебе, випускник 2015 року
Для тебе, випускник 2015 року
За ініціативи Ренійського районного центру зайнятості, спільно з районним відділом освіти РДА на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся масовий профорієнтаційний захід «Акція «Випускник» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Рені. Проведення таких заходів для учнівської молоді вже є доброю традицією роботи центру зайнятості. На зустрічі з випускниками були висвітлені такі питання, як: перспективи соціально-економічного розвитку району та ринку праці; перспективи працевлаштування; послуги, які надає центр зайнятості випускникам; необхідність одержання відповідної освіти з урахуванням специфіки нашого району. Цього разу на захід завітали представники 8 навчальних закладів області, а саме: Одеської національної академії харчових технологій, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Одеської державної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеського національного морського університету, Ізмаїльського інституту водного транспорту, Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Ізмаїльського технікуму економіки і права, Ізмаїльського медичного училища. Вони не тільки давали поради школярам щодо вибору професії, але й в подробицях розповіли про умови вступу, наявні факультети та спеціальності, можливості працевлаштування після закінчення навчання. Розповіді супроводжувалися слайдами, які презентували всі переваги навчання в навчальному закладі. умови побуту та дозвілля студентської молоді. Випускники мали можливість отримати відповіді на питання та особисто поспілкуватися з представниками навчальних закладів. Захід, що відбувся, свідчить – молодь зацікавлена у вирішенні своєї долі при виборі майбутньої професії та подальшому працевлаштуванні.
Спрощено механізм надання допомоги по частковому безробіттю

Спрощено механізм надання допомоги по частковому безробіттю


З 22 серпня 2014 року набули чинності зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю. Допомога по частковому безробіттю надається державною службою зайнятості підприємствам для виплати працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин.
Виплати здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Термін виплати не може перевищувати 180 днів.
З метою спрощення та вдосконалення механізму надання підприємствам коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю внесені зміни до порядку надання такої допомоги (затверджено наказом Міністерства соціальної політики України від 15.07.2014 №468 «Про затвердження Змін до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 серпня 2014 року за №921/25698).
Новації полягають у:
• розширенні кола отримувачів виплати допомоги по частковому безробіттю. Зокрема, надано можливість для виплати такої допомоги підприємствам у разі, якщо вичерпано всі можливі заходи запобігання частковому безробіттю, що підтверджується узгодженим рішенням роботодавця та виборним органом профспілкової організації, з якою укладено колективний договір, за результатами консультацій між ними;
• наданні можливості підтвердження висновком організації роботодавців обласного рівня або галузевої організації роботодавців про те, що зупинення (скорочення) виробництва на підприємстві або в цеху, дільниці із замкнутим циклом виробництва (структурному підрозділі підприємства, у якому здійснюються всі етапи технологічного процесу з виробництва певного виду продукції у межах такого підрозділу) має невідворотний та тимчасовий характер, не залежить від організаційно-виробничих причин, зазначених у пункті 1.2 розділу І Порядку, не має сезонного характеру;
• забезпеченні паритетності комісії, яка здійснює розгляд питання щодовиплати допомоги по частковому безробіттю;
• наданні можливості повторного розгляду питання щодо виплати допомоги по частковому безробіттю у разі, якщо у першому випадку питання потребує доопрацювання.
Для отримання виплати допомоги по частковому безробіттю роботодавці повинні звернутися до місцевого центру зайнятості і повідомити про можливе зупинення (скорочення) виробництва не пізніше дати початку зупинення (скорочення) виробництва.
Розгляд питання про надання допомоги по частковому безробіттю здійснюється спеціально створеною комісією. До складу комісії входять представник центру зайнятості, представник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (праці та зайнятості) місцевої державної адміністрації, представник управління економіки місцевої державної адміністрації, представник територіального органу Державної інспекції України з питань праці, представники сторін соціального діалогу від профспілкового органу, представники сторін соціального діалогу від роботодавців.

статистика
Надання субсидій населенню в районі за січень – вересень 2014 року
Анонсы «горячих линий» на ноябрь 2014 г
Анонсы «горячих линий» на ноябрь 2014 г
У Рені привітали пенсіонерів та ветеранів податкової служби України

Щорічно 30 жовтня відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби. Цього дня колектив ДПІ у Ренійському районі привітав колишніх колег, які своєю багаторічною працею створювали та розбудовували податкову систему України, а сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку.

ЧЕЛОВЕК ГОДА

ЧЕЛОВЕК ГОДАМЭР РЕНИ – ЧЕЛОВЕК ГОДА

...Вторая половина праздника проходила на площади Свободы. Лучшие  участники художественной самодеятельности района показали большой концерт, в котором прозвучало много песен об Украине, родном крае на языках народов, проживающих в нашем крае - украинском, русском и гагаузском

10 ноября предельный срок для представления налоговой отчетности
Госналогинспекция в Ренийском районе напоминает налогоплательщикам о необходимости своевременного представления отчетности за III квартал или 9 месяцев 2014 года.
Украина переходит на зимнее время

26 октября в 04:00, в ночь с субботы на воскресенье, Украина переходит на зи  мнее время. Не забудьте перевести стрелки на час назад.

Состоялся практический семинар для представителей бизнеса Ренийщины
Открывая мероприятие, Марина Занет сообщила о введении
Працевлаштування осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці
Працевлаштування осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці

Одним з основних завдань служби зайнятості є додаткове сприяння у працевлаштуванні окремих категорій громадян, що неконкурентоспроможні на ринку праці, у тому числі й осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Слід зазначити, що підвищення ефективності соціального захисту осіб, що відносяться до квотних категорій та осіб з інвалідністю, та рівня їх зайнятості можливе лише за умови тісної співпраці всіх зацікавлених сторін – служби зайнятості, роботодавців, управлінь соціального захисту населення, Фонду соціального захисту інвалідів та безпосередньо, що є основним, самих осіб, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці..
Тому сьогодні, згідно плану заходів на жовтень, було проведено семінар для роботодавців м. Рені та Ренійського району, на якому були розглянуті переважно нагальні питання щодо стимулювання працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Фахівці Ренійського РЦЗ постійно працюють над урізноманітненням форм та підвищення якості соціальних послуг для соціально вразливих категорій безробітних. Таким громадянам забезпечено вільний доступ до джерел інформації. В центрі зайнятості такі особи можуть самостійно або за допомогою спеціалістів підібрати роботу, отримати послуги з профорієнтації та професійного навчання, ознайомитися з актуальними вакансіями на локальному ринку праці, оволодіти технікою пошуку роботи, обрати професію з урахуванням медичних показань та програм реабілітації, особистих навиків та можливостей. Вони постійно залучаються до цільових семінарів, міні-ярмарок вакансій.
Протягом року Ренійським РЦЗ було працевлаштовано 146 безробітних, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, з них 4 – за умови надання компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 86 безробітних, що відносяться до квотних категорій, взяли участь у громадських та інших видах робіт тимчасового характеру; 5 безробітних, що відносяться до квотних категорій, започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості. Також протягом року фахівцями Ренійського РЦЗ було працевлаштовано 5 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них 1 отримав одноразову допомогу для відкриття підприємницької діяльності.
Та проблема працевлаштування осіб квотних категорій та осіб з обмеженими фізичними можливостями залишається дуже гострою в районі. Тому без посильної допомоги роботодавців та соціальних партнерів центру зайнятості не справитись. Адже для осіб, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, мати гідну роботу – це не лише поліпшення добробуту, а й підвищення власної значимості та соціального статусу, що не менш важливо.


23.10.2014 року
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
Створення нових робочих місць
Створення нових робочих місць

Створення нових робочих місць - актуальна проблема в цей нелегкий для держави час. Дуже гостро вирішення цієї проблеми стоїть і в Ренійському районі, де зайнятість завжди носила сезонний характер. Адже Ренійський район характеризується як сільськогосподарський район, а сільськогосподарське виробництво завжди носить сезонний характер. Сільськогосподарські господарства займаються в основному вирощуванням зернових культур. Овочівництвом та тваринництвом зараз майже ніхто не займається, адже це потребує додаткової ручної праці. Тому попит на працівників у селах району протягом останніх років значно знизився. На селі зараз потрібні в основному трактористи, водії, слюсарі з ремонту сільськогосподарської техніки, електрогазозварники і лише на період сільськогосподарських робіт.
26 вересня 2014 року набрала чинності Постанова КМУ № 437 від 10.09.2014 року, відповідно якої внесено зміни до Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Цей Порядок визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.
Ренійським РЦЗ постійно та дуже ретельно проводиться робота щодо виявлення роботодавців, які працевлаштували безробітних на нові робочі місця, при цьому, щоб і роботодавець і безробітний відповідали вимогам пп 1 п.1 ст 26 або пп.1 п.2 ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення» та останнім змінам чинного законодавства щодо компенсації роботодавцям витрат у розмірі ЄВ. З початку 2014 року було прийнято вісім рішень про виплату компенсації єдиного внеску роботодавцям міста та району, що працевлаштували на нові робочі місця безробітних за направленням центру зайнятості. Чотири із працевлаштованих безробітних відносяться до квотної категорії, чотири інших були працевлаштовані на підприємства, вид діяльності яких відповідає переліку пріоритетних видів економічної діяльності для створення нових робочих місць.
25 вересня ФОП Вільшиневська Валентина Василівна звернулась до центру зайнятості з заявою про здійснення компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за Кур’янова Віктора Серафимовича, який відноситься до квотної категорії, є особою передпенсійного віку та працевлаштований за направленням центру зайнятості на посаду підсобного робітника у серпні місяці. Рішення щодо компенсації ФОП Вільшиневській витрат у розмірі єдиного внеску прийнято уже відповідно Постанови КМУ № 437 від 10.09.2014 року наприкінці вересня місяця.. Ще один роботодавець – ФОП Бєлєв Сергій Іванович, який працевлаштували безробітну Устрой Г.С. з 01 жовтня, також виявив бажання звернутись до центру зайнятості із заявою про відшкодування їм витрат на сплату єдиного внеску вже у листопаді місяці.
Робота щодо компенсації роботодавцям єдиного внеску успішно продовжується. Надіємось на подальшу спільне співпрацю з роботодавцями міста та району..


Заступник начальника відділу
надання соцпослуг ТуренкоЛ.М.

22.10.2014 року
Малый бизнес Ренийщины пополнил местную казну на 2,6 млн грн
За девять месяцев текущего года Ренийские упрощенцы уплатили в местный бюджет 2,6 млн.грн единого налога, превысив собственные прошлогодние показатели на 407 тыс.грн....

Одновременно в районе числятся субъекты - плательщики единого налога, которые нарушали сроки уплаты налогов, следовательно, у которых в карточках лицевых счетов числились суммы налогового долга. К таким плательщикам будут приняты меры по аннулированию
Налоговики поздравили коллектив редакции «Ренийский вестник» с юбилеем
По случаю 70-й годовщины основания газеты «Ренийский вестник» главного редактора и коллектив редакции поздравил начальник ГНИ в Ренийском районе Андрей Кучма.
Підсумки роботи правління Пенсійного фонду України за 9 місяців 2014року
Підсумки роботи правління Пенсійного фонду України за 9 місяців 2014року
Вскоре в расчете по форме №1-ДФ будет отображаться военный сбор и информация о налогообложении процентов
После принятия новой формы Налогового расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу плательщиков налога, и сумм удержанного с них налога (форма № 1ДФ), налоговые агенты обязаны будут по новой форме подать новый отчетный (уточняющий) налоговый расчет за ІІІ квартал 2014 года только по
статистика
Стан тваринництва в сільгосппідприємствах
Ренійського району у січні-вересні 2014 року
20 октября (понедельник) – предельный срок уплаты налогов предпринимателями
Специалисты ГНИ в Ренийском районе напоминают, что штраф за несвоевременную уплату единого налога составляет 50% ставки единого налога.
О налогообложении пассивных доходов (вкладов)
Согласно п. 167.1 ст. 167 НКУ ставка налога 15 процентов применяется к доходам в виде:
- процентов, начисленных на сумму текущего или вкладного (депозитного) банковского счета;
С 7 октября урегулировано право предпринимателей - «единщиков» продавать в розницу пиво в бутылках и жестяных банках без регистраторов расчетных опера
Отныне согласно обновленного п.1 Перечня разрешается розничная торговля продовольственными товарами и пивом в бутылках и жестяных банках при условии отсутствия продажи других подакцизных товаров, которая осуществляется физическими лицами - предпринимателями, которые платят единый налог
Уважаемые крымчане, жители восточных областей Украины!
Вам обязательно помогут в:
 поиске подходящей работы – временной и постоянной;
 получении информации и консультаций относительно сферы занятости;
 участии в общественных оплачиваемых работах;
 профессиональной подготовке, переподготовке и повышении квалификации, в частности с выдачей ваучера для возрастной категории «45+»;
 получении статуса безработного.
Если Вы ищете работу, обратитесь в ближайший центр занятости.
В государственной службе занятости единая база вакансий по всей Украине.
Все вакансии – в свободном доступе.
Регистрация в центре занятости проводится независимо от зарегистрированного места Вашего проживания или пребывания.

Для регистрации следует иметь:
 паспорт гражданина Украины (или другой документ, удостоверяющий личность);
 учетную карточку налогоплательщика;
 трудовую книжку;
 документы об образовании;
 военный билет (в случае необходимости).
Обращаем Ваше внимание, что наличие документов и регистрация в центрах занятости необязательны для получения:
 - информации о вакансиях, учебных заведениях, предприятиях, учреждениях, организациях, с которыми сотрудничает служба занятости;
 - консультаций по вопросам законодательства и другим вопросам;
 - рекомендаций относительно выбора/изменения профессии или учебных заведений;
 - консультаций относительно трудоустройства, в т.ч. на временные работы.
 В ближайшем центре занятости Вам предложат услуги по профессиональной ориентации.
 Наши специалисты:
 - ознакомят Вас с законодательством в сфере труда и занятости;
 - проинформируют о Ваших правах при поиске работы;
 - помогут в выборе профессии;
 - предоставят рекомендации относительно возможностей профессионального обучения при содействии государственной службы занятости.
Государственная служба занятости все услуги предоставляет БЕСПЛАТНО.
Пожалуйста, за более детальной информацией обращайтесь в Ренийский районный центр занятости по адресу: г.Рени, вул. Ленина 78-А

Воспользуйтесь бесплатными сервисами государственной службы занятости:
информационно-справочной телефонной системой
0-800-50-50-60 (со стационарного телефона)
730 (с мобильного телефона)
Интернет-порталами:
www.dcz.gov.ua и www.trud.gov.ua
Государственная служба занятости всегда готова помочь Вам!


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

Вам обов'язково допоможуть у:
• пошуку підходящої роботи – тимчасової і постійної;
• отриманні інформації та консультацій щодо сприяння зайнятості;
• участі в громадських оплачуваних роботах;
• професійній підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації, зокрема з видачею ваучера для вікової категорії «45+»;
• отриманні статусу безробітного.

Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості.
У державній службі зайнятості єдина база вакансій для всієї України.
Усі вакансії – у вільному доступі.
Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування.

Для реєстрації слід мати:
• паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу);
• облікову картку платника податків;
• трудову книжку;
• документи про освіту;
• військовий квиток (у разі потреби).

Звертаємо Вашу увагу, що наявність документів і реєстрація в центрах зайнятості необов'язкова для отримання:
- інформації про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи, організації, з якими співпрацює служба зайнятості;
- консультацій з питань законодавства та інших питань;
- рекомендацій щодо вибору/зміни професії або навчальних закладів;
- консультацій щодо працевлаштування, у тому числі на тимчасові роботи.
У найближчому центрі зайнятості Вам запропонують послуги з професійної орієнтації.
Наші спеціалісти:
- ознайомлять Вас із законодавством у сфері праці та зайнятості;
- поінформують про Ваші права при пошуку роботи;
- допоможуть у виборі професії;
- нададуть рекомендації щодо можливостей професійного навчання за сприяння державної служби зайнятості.

Державна служба зайнятості всі послуги надає БЕЗКОШТОВНО.

Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтеся
до Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Леніна 78-А

Скористайтеся безкоштовними сервісами державної служби зайнятості:
інформаційно-довідковою телефонною системою
0-800-50-50-60 (із стаціонарного телефону)
730 (з мобільного телефону)

Інтернет-порталами:
www.dcz.gov.ua і www.trud.gov.ua
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Октябрь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
reniinfo@i.ua
Программа АРМ "Звіт Страхувальника" для подачи отчетов в Пенсионный фонд. Замена программы. arm_119
 • Гости
Спасибо за оперативное обновление. Но! Отчеты не печатаются! Что с эти делать?
 • Администраторы
 • Пишет: reniinfo |
 • Сообщений: 22 |
 • 1 сентября, 13:09
 • #
Но! Отчеты не печатаются! Что с эти делать?
Ваш вопрос переадресован на http://bestzvit.com.ua/docs/faq.php
 • Гости
Обновила до 9.07.002 - открывается до окна с названием нашего предприятия, нажимаю ОК - что то мелькает на экране на одну секунду и все исчезает опять до состояния нажатия значка ZForever. С чем может быть связана такая проблема?

Обновила до 9.07.002 - открывается до окна с названием нашего предприятия, после нажатия ОК мелькает картинка на экране и все опять возвращается до кнопки ZForever. С чем может быть связана такая проблема?
 • Администраторы
 • Пишет: reniinfo |
 • Сообщений: 22 |
 • 2 сентября, 21:09
 • #
Просто рекомендации: Перед установкой обновления, просмотрите какие изменения в данной версии. Если они Вам необходимы, то устанавливайте. (особенно в промежуточных версиях (001,002,003 и т.д.) Если после установки что-то не работает, переустановите предыдущую версию.
 • Гости
 • Пишет: Tata |
 • Сообщений: 0 |
 • 5 сентября, 12:09
 • #
Вероника,
тo же.
Как можно откатиться к предыдущей версии?
 • Журналисты
 • Пишет: mrbroker |
 • Сообщений: 9 |
 • 8 сентября, 12:09
 • #
Как правило, вся установка находится в папке Program Files. Самый надежный вариант периодически делать резервные копии.
У меня такое правило перед установкой нового обновления, сделать копию той версии, на которой сейчас работаешь. Т.е. перед установкой обновления до версии 9.08.000 копия версии 9.07.000. Копию можно размещать на любом диске, создать папку "Копия АРМ", или как Вам хочется.
В случае проблем новой версии простым копированием из резервной копии в папку, где находится программа, восстанавливается предыдущая версия.
Удачи.
 • Гости
 • Пишет: Вика |
 • Сообщений: 0 |
 • 12 сентября, 12:09
 • #
Установила версию 9.08 вообще программа не запускается ,что делать?
 • Гости
 • Пишет: Nata |
 • Сообщений: 0 |
 • 12 сентября, 13:09
 • #
у меня тоже открывается окно с выбором предприятия, после этого все мелькает и закрывается. подскажите как с этим бороться
 • Гости
 • Пишет: Дюша |
 • Сообщений: 0 |
 • 28 сентября, 10:09
 • #
Та же беда, при запуске мелькает окно программы и все вылетает! Подскажите решение плиз!
 • Администраторы
 • Пишет: reniinfo |
 • Сообщений: 22 |
 • 29 сентября, 19:09
 • #
Один из вариантов решения этой проблемы
http://www.olif.org.ua/2011/09/907.html

или
Обновления АРМ-ЗС 9.0X и типичные ошибки при установке "Арм Звіт Страхувальника"
http://www.inco-systems.com.ua/fondy-i-otc.../pf/arm-zs.html
 • Гости
 • Пишет: BWIN |
 • Сообщений: 0 |
 • 8 декабря, 13:12
 • #
smile Дякую!!!

Дякую!!! smile

Дякую!!! smile
 • Гости
 • Пишет: Елена |
 • Сообщений: 0 |
 • 9 декабря, 14:12
 • #
Первая страница (ЯРЛЫК) не влазит на один лист! Помогите что делать?Обновила до версии 9.12 , уже 100 раз пере устанавливали разные версии, проблема остается.
 • Гости
После установки 13-го и 14-го обновления при нажатии Звітність/Єдиний внесок пишет "Не знайдено бланк звіту з кодом: 7662". Что нужно ещё вашей по жизни недоделанной программе, чтобы она нормально работала???????????
Извините, достали уже. Это такой ребус "попробуй установи обновление и найди что не работает", то печать, то ещё что-то.
И как откатить программу назад до предыдущей версии? Откат ведь не предусмотрен! Теперь я должен эти 50 обновлений переустанавливать заново и молиться, чтобы после последнего обновления все заработало.
 • Гости
 • Пишет: Андрей |
 • Сообщений: 0 |
 • 13 января, 13:01
 • #
В новой программе M.E.Doc сделаны усовершенствования в плане порядка обновлений. Добавлена возможность откатится на предыдущую версию если обновление прошло с ошибками. В самом понимании M.E.Doc это разработка той же фирмы которая выпустила Best-zvit но сделана с учетом тех требований которые поступали на протяжении всей работы Best-zvit. На сайте уже описывалось ранее про M.E.Doc в статье http://www.reniinfo.od.ua/ps/1384-medoc.html тем более что в г. Рени уже есть сертифицированный специалист по сопровождению M.E.Doc и выдаче ключей для подачи отчетов в электронном виде в пенсионный фонд, налоговую инспекцию и статистику. Более подробно описано в статье. Ключи выдаются в течении 1-2х часов включая оформление документов, при наличии печати и подписей директора и бухгалтера.
 • Администраторы
 • Пишет: reniinfo |
 • Сообщений: 22 |
 • 13 января, 21:01
 • #
Владимир,
Очень часто ошибки возникают, если обновление производится при работающей программе. Всегда проверяйте, чтобы программа была закрыта, и выгружена с памяти.
 • Гости
 • Пишет: Руслан |
 • Сообщений: 0 |
 • 18 января, 22:01
 • #
В разделе Єдиний внесок при установке обновлений абсолютно ничего не изменилось, должен был изменится Додаток 4 (а именно код пенсионного фонда) и таблица 1 тоже не поменялась ! отчёты не принимают, грозят штрафом! что это может быть?
 • Гости
Здравствуйте, есть вопрос, давно была установлена программа АРМ Звіт Страхувальника, после одного из обновлений она начала просить лицензию, а в следствии не печатаются отчеты( пробовал переустанавливать - не помогло). На сколько я знаю программа бесплатная. Может подскажете что делать? Заранее спасибо
 • Гости
 • Пишет: AndreySmith |
 • Сообщений: 0 |
 • 2 марта, 16:03
 • #
Большое спасибо за обновления. Установил АРМ Звіт, все обносления, но не могу найти бланки для ЄСВ. Подскажите, почему их нет в программе? Где искать эти бланки?
 • Гости
 • Пишет: Алексей |
 • Сообщений: 0 |
 • 15 марта, 12:03
 • #
Добрый день!
При установке обновления 9P_Upd17 на ОС Win7 - всплывает ошибка ( Фаил ZNALREP.DLL не знайдено чи пошкоджено.)
Помогите решить проблему .
Заранее благодарен.
 • Гости
 • Пишет: Юрий |
 • Сообщений: 0 |
 • 5 апреля, 16:04
 • #
А чем отличается АРМ от Бест Звит Плюс?
 • Гости
 • Пишет: алла |
 • Сообщений: 0 |
 • 7 апреля, 09:04
 • #
не получается скачать обновление 20 "ок" не работает
 • Администраторы
 • Пишет: reniinfo |
 • Сообщений: 22 |
 • 7 апреля, 13:04
 • #
Цитата: алла
Подробно: прочитать и скачать http://bestzvit.com.ua/

Попробуйте перейти на сайт Подробно: прочитать и скачать http://bestzvit.com.ua/
Если не получится, то перейдите на другой браузер, или снимите защиту (разрешите) на Вашем.
 • Гости
 • Пишет: Лидия |
 • Сообщений: 0 |
 • 11 мая, 18:05
 • #
НаучитеЮ пож, работать в программе. очень нужно. программа устновлена, а как работать - пред бух ничего не передал, кроме ключей на подписи
 • Гости
 • Пишет: маі |
 • Сообщений: 0 |
 • 21 мая, 22:05
 • #
Таблиця 1 додатку 4 (E0401E01, E0401D01)
Відключено автоматичне заповнення полів (за даними Таблиці 6):
- "Кількість застрахованих осіб у звітному періоді";
- "чоловіків";
- "жінок".

Жінок 6 ,а чоловік 0-дає помилку введіть кількість чоловік .Вихід жін 7, а чол(-1)- проходить
 • Гости
Программа просит заполнить в Додатку 4 на 1 странице "Вихідний № у страхувальника". Что это за номер и где его взять?
 • Гости
Купили новый принтер. Пытаюсь распечатать единый внесок - выходят пустые листы. Что делать?
 • Гости
 • Пишет: Наталія |
 • Сообщений: 0 |
 • 8 августа, 15:08
 • #
поміняла віндовс яку версію АРМ закачувати ,з якої програми почати
 • Администраторы
 • Пишет: reniinfo |
 • Сообщений: 22 |
 • 8 августа, 22:08
 • #
Базова версія 9.15.000
23.01.2012
ARM_ZS_9.15.000.rar (155 МБ (163 425 249 байт))
Подробно: прочитать и скачать http://bestzvit.com.ua/
 • Гости
 • Пишет: Наталія |
 • Сообщений: 0 |
 • 9 августа, 10:08
 • #
Есть файл с иконкой, которым я запускала предыдущие версии на другом компе. Он еще и называется с намеком ZForever.exe. Но когда я пытаюсь им запустить, мне пишется ошибка: Can't load VCL50.BPL. Правда, эту версию на этом компе я никогда не запускала экзешным файлом.
Может, кто-то что-то подскажет? Раньше этот диск назывался Е, теперь D. Может, где-то поискать пути и что-то поменять? Хелп, плиз.

VCL50 BPL що це?не можу запустити програму
 • Гости
 • Пишет: виталий |
 • Сообщений: 0 |
 • 16 сентября, 18:09
 • #
добрий день, скажіть будь-ласка, арм звіт працює на віндовс 7, 64х розрядній операційній системі????