Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (19)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про підсумки роботи управління ПФУ у Ренійському районі у І півріччі 2012 року та завдання Національного плану дій на 2012 рік

За 1 півріччя 2012 року  до бюджету управління надійшло власних коштів 27020,9 тис.грн. Забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням підвищень по 10625 пенсіонерам. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 7484,97 тис.грн.  і склав 71618,34 тис.грн.

Забезпеченість фінансування виплат пенсій та допомоги за рахунок власних коштів становить 37,7%.

Через банківські установи, уповноважені на здійснення пенсійних виплат, забезпечено виплати 4801 (45,2 %) пенсіонерів на загальну суму 27632,4 тис.грн.

Низькі темпи зростання фонду оплати праці, скорочення чисельності працюючих негативно впливають на стан надходження коштів до Пенсійного фонду.

З початку року скоротилась чисельність штатних працівників  на 608 осіб (в порівнянні із 01.01.2011р.-1377осіб), у т.ч по Ренійському морському торговельному порту – 103 (в порівнянні із 01.01.2011р.-249), відбулось скорочення кількості фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, на 97 осіб.

Порівняно з 1 півріччям  2011 року   власні доходи  управління зросли на 5,6% або на 1445,0 тис.грн. Фонд оплати праці збільшився на 1115,6 тис.грн. та фактично склав 34792,1тис.грн. Так, фонд оплати праці по Ренійському торговельному порту зменьшився на 3878,7тис.грн, надходження внесків на – 1455,0тис.грн.

План по надходженню власних коштів за 1 півріччя  2012 року виконаний на 100,2%. Однак, за червень 2012 року не виконаний на 95,8тис.грн.(план 5479,7тис.грн). Невиконання плану пов’язано з тим, що:

-   Ренійський торговельний порт значно знизив вантажообіг та протягом січня – червень 2012 року працював в умовах неповного робочого тижня, несвоєчасно та не у повному обсязі виплачував заробітну плату, у зв’язку з чим недоотримано   - 1294,5 тис.грн.

Станом на 1 липня 2012 року заборгованість по єдиному внеску складає 919,8 тис. грн.

Загальна заборгованість по страховим та єдиному внеску  станом на 1 липня поточного року складає 2969, тис. грн.  В структурі боргу : - страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування  – 2049,2 тис. грн., в т.ч. недоїмка  - 1655,8 тис.грн., пеня – 43,8тис. грн., фінансові санкції – 349,6 тис. грн.) ;- єдиний соціальний внесок – 919,8 тис. грн , в т.ч. недоїмка  - 909,7 тис.грн., пеня – 1,9тис. грн., фінансові санкції – 8,2 тис. грн.

В порівнянні з початком року загальний борг до Пенсійного фонду України зменшився на 175,1 тис. грн

 Найбільшу суму недоїмки допустили: ЗАТ „Аква” – 2278,3 тис.грн, РГП „Водоканал” – 259,5 тис.грн., РКП „Міськканалізація” – 90,5 тис.грн., ВАТ «Перемога» - 138,7тис.грн., фізичні особи –підприємці – 178,4тис.грн.

ЗАТ „Аква" страхові внески не сплачує з вересня 2008 року. З 10.02.2010р. у провадженні господарського суду Одеської області знаходиться справа  про визнання банкрутом ЗАТ „Аква”. Управлінням  заявлені та дозаявлені кредиторські вимоги на  суму – 2278,3 тис.грн., в тому числі заборгованість по єдиному внеску 628,3 тис. грн. Визнано кредиторських вимог у розмірі 1070,5 тис. грн. Реєстр кредиторів затверджений 12.06.2012р.

З дати порушення справи про банкрутство ЗАТ „Аква” та введення процедури розпорядження майном, товариство наростило борг  в розмірі  1207,8 тис. грн.

Заборгованість РГП „Водоканал” та РКП „Міськканалізація” рахується за підприємствами з 2008 року.  Виконавчі листи за рішеннями суду про стягнення боргу на загальну суму 351,0тис.грн. знаходилися на виконанні у відділі ДВС Ренійського РУЮ. У зв’язку з прийняттям власником рішення про ліквідацію підприємств виконавче провадження закрито та  виконавчі листи направлені до ліквідаційної комісії. Заборгованість підприємств не погашена по теперішній час. У підприємств відсутні активи: кошти та майно.

Управління ПФУ протягом 2011- 2012 років неодноразово зверталося до власника підприємств Ренійського міськвиконкому із пропозицією ініціювати справу про банкрутство або включити борги до бюджету на 2011 - 2012 рік, однак по теперішній час відповіді не отримані, справи про банкрутство вказаних підприємств не ініційовані, суми боргу не включені до бюджету.

На чергової сесії міськвиконкому, яка відбулася 5 липня 2012 року, депутатами запропоновано включити до видатків загального фонду  міського бюджету 100,0 тис.грн. у рахунок погашення заборгованості комунальних підприємств перед Пенсійним фондом України.

З 01.07.2011 року за ВАТ „Насінницький радгосп „Перемога”  рахується борг з єдиного соціального внеску  та на звітну дату складає 138,7тис.грн. Станом на 01.07.2012р. на виконанні у ДВС знаходиться 8 виконавчих документів на загальну суму 132,0 тис.грн.

Водночас прокурор Ренійського району звернувся із позовом до Одеського окружного адміністративного суду про стягнення з ВАТ „Насінницький радгосп „Перемога” на користь управління ПФУ суми боргу 125,2тис.грн. Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 06.04.2012 по справі №1570/867/2012 винесено рішення про задоволення позовних вимог 27.06.2012 видано виконавчий лист, який 05.07.2012 року отриманий управлінням та 06.07.2012 переданий для примусового виконання до відділу ДВС кенійського районом управління юстиції.

За ТОВ «Дунай ТТК» рахується заборгованість 19,8тис.грн.Товариство не сплачує єдиний соціальний внесок з жовтня  2011 рок, звітність не надають з грудня 2011 року. За юридичною адресою підприємство не знаходиться. Вимога про сплату боргу та рішення про застосування фінансових санкцій на загальну суму 19,8тис.грн. направлені на виконання до відділу ДВС Ренійського районного управління юстиції.

Станом на 01.07.2012 року за фізичними особами – підприємцями рахується борг по внескам до Пенсійного фонду в розмірі 178380грн., а саме:

-          46095 грн. – сума страхових внесків  на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.03р. №1058-І\/.

-          132285 грн. – сума боргу по єдиному соціального внеску, відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” .

Вимоги про стягнення боргу у сумі  178,4 тис.грн. знаходяться на виконанні у ДВС.

В управлінні здійснюється організаційна та роз'яснювальна робота щодо нарахування та сплати єдиного внеску, так з платниками проведено 13 семінарів, 7 – виступів по радио та телебаченню, 19- інформацій на Веб – сайті, виготовлено та розповсюджено 920 буклетів, проведено 583 індивідуальні бесіди, на стендах ПФУ розміщено 18 роз’яснень, в інших організаціях -45.

Протягом 2012 року на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходилося 246 виконавчих документа ПФУ на загальну суму 659,7 тис.грн. Стягнуто – 301,0 тис.грн., повернуто без виконання 13 документів на суму 13,5 тис.грн. Таким чином, станом на 01.07.2012р. знаходиться на виконанні 125 документа на 345,3тис.грн

Заборгованість з відшкодування пільгових пенсій на 1 липня 2012 року складає 73,7тис.грн., у липні надійшло - 31,7тис.грн.

Комісією легалізації робочих місць та заробітної плати проведено 3 засідання, 42 перевірки, легалізовано 10 робочих місць,  донараховано ФОП – 7,6тис.грн, нараховано внесків – 3,1тис.грн.

Про стан пенсійного забезпечення:

Середній розмір пенсії станом на 1 липня 2012 року склав 1190,48 грн., що порівняно з мінімальною пенсійною виплатою більше на 29,1 %.

Відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” призначено (збільшено) 16 пенсій за особливі заслуги перед Україною.

У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму та мінімальної пенсії з початку року проведено 2 масових перерахунки, а саме: з 1 січня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9870 особам та „Дітям війни” – 3816 особам; з 1 квітня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9658 особам та „Дітям війни” 3797 особам.

 На підставі показників середньої заробітної плати у галузях економіки України за  2011 рік проведений перерахунок з 01.03.2011 року по 1882 пенсійним справам.

 З 1 травня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України та згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 327 «Про підвищення рівня соціального захисту населення» проведені перерахунки пенсій по 10423 пенсіонерам.

В результаті проведених перерахунків середній розмір пенсії збільшився з 1036,37 грн станом на січень до 1183,72 грн станом на червень 2012 року.

Протягом 1 півріччя 2012 року проведені індивідуальні перерахунки 356  пенсіонерам.

З початку  року призначено 179 нових пенсій.

З метою продовження реалізації пріоритетних напрямків Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» управлінням планується:

1. Спрямувати роботу на мобілізацію коштів до бюджету Фонду, виконання завдань з надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших доходів, скорочення заборгованості по платежах.

2. Спільно з органами виконавчої влади, контролюючими та правоохоронними органами продовжити реалізацію заходів, спрямованих на легалізацію заробітної плати та зайнятості.

3. Забезпечити взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, державної виконавчої служби щодо погашення заборгованості підприємств агропромислового комплексу за рахунок реалізації сільськогосподарської продукції врожаю 2012 року.

4. З метою зменшення обсягів заборгованості зі страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування провести роз'яснювальну роботу серед платників, які мають недоїмку, щодо можливості її розстрочення .

.

 

Начальник  управління                                                                          О.В.Азарова

 

 

 

 

  •  (голосов: 2)
  • [0]
  • Просмотров: 1966 |