Разделы сайта
Главные новости
В Одесской области около 100 населенных пунктов остались без света

Измаил по-прежнему без воды, тепла и света: ждут четыре генератора из Одессы

Населенные пункты Килийского района Одесской области остались без света.

Центральный автовокзал Одессы отменил рейсы на Измаил и Рени.

Одесская область: нет света, воды и теплаНаселенные пункты Килийского района Одесской области остались без света

Подробнее: http://volnatv.com/novosti/region/11084-naselennye-punkty-kiliyskogo-rayona-odesskoy-oblasti-ostalis-bez-sveta.html

ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!

Skype-співбесіда.

Як пройти співбесіду по скайпу успішно — поради, які працюють
Як і будь-якого іншого співбесіди, до онлайн-інтерв’ю необхідно ретельно підготуватися, враховуючи певні правила:
- Скайп-інтерв’ю повинно бути узгоджено заздалегідь, щоб у Вас був час до нього підготуватися. Якщо Вам пропонують поспілкуватися по вакансії негайно і без підготовки — від цього інтерв’ю краще відмовитися, воно у будь-якому випадку буде не на Вашу користь.
- Після домовленості про час інтерв’ю з роботодавцем займіться організацією технічних основВашого майбутнього інтерв’ю. Якщо Ви не користувалися Skype раніше, скачайте програму на комп’ютер і увійдіть в ній, виберіть фото для аватара. Варто помітити, що Ваш логін повинен бути по-діловому коротким, серйозним і адекватним — імена типу pupsik, зайченя, дикий_фуфтик не підійдуть.
- Додайте в свій список контакт роботодавця заздалегідь.
- Незадовго до онлайн-інтерв’ю рекомендуємо ще раз перевірити якість зв’язку, зателефонувавши кому-небудь з друзів по скайпу.
- Ретельно виберіть одяг для співбесіди. Ведення розмови з дому зовсім не означає, що перед камерою Ви можете з’явитися в футболці з фривольним малюнком або старенькому джемпері. Вашу зібраність навіть при скайп-інтерв’ю, по діловому стилю одягу і зачіски, роботодавець оцінить позитивно, що буде Вам плюсом при прийомі на роботу. Читайте також: Правила дрес-коду для ділової жінки.
- Одягаючись на онлайн-співбесіда, не забувайте, що Ви можете опинитися в смішній ситуації, якщо раптом впаде камера або Вам раптом необхідно буде стати за потрібними документами, а Ви — в суворій блузці і жакеті, в поєднанні з шортами або домашніми «трениками».
- Ретельно підготуйте приміщення до скайп-інтерв’ю. Світло не повинен бути занадто сильним-за Вашої спини, інакше співрозмовник побачить на екрані лише Ваш темний силует. Подбайте, щоб лампа на столі або світло з вікна добре висвітлювали Ваше обличчя.
- На задньому фоні не повинно бути миготять дітей або домашніх тварин, недбало кинутих на диван речей, стіл з брудним посудом і т. д. Буде краще, якщо Ви розташуєтеся на тлі однієї з стін (бажано — без килима), щоб зайві речі не з’являлися в картинці на моніторі роботодавця.
- Всіх близьких варто попередити про час Вашого онлайн-співбесіди, запропонувавши їм погуляти в цей період на вулиці або посидіти в іншій кімнаті, щільно закривши двері.
- На час співбесіди вимкніть дверний дзвінок, мобільний і міський телефони, вимкніть радіо і телевізор.
- Все, що може знадобитися для співбесіди, у Вас має бути поруч. Покладіть біля комп’ютера всі свої документи, сертифікати, дипломи, роздруковані резюме і рекомендації. Приготуйте ручку та блокнот для необхідних записів під час інтерв’ю.
- Якщо Ви дуже сильно хвилюєтеся, перед співбесідою накидайте собі ті питання, які хочете задати роботодавцю, щоб не забути їх. Помістіть перед собою також всю необхідну інформацію, написану на папері, якщо не сподіваєтеся на свою пам’ять: дати закінчення навчальних закладів, спеціальність і назви Вузів, дати проходження спеціалізацій і т. д.
- Якщо під час інтерв’ю по скайп дзвінок раптом перервався, то, згідно з правилами ділового етикету, передзвонити повинен той, хто дзвонив.
- Спробуйте заздалегідь потренуватися свою промову. На скайп-співбесіді намагайтеся говорити рівно, правильно. Іноді роботодавці воліють зробити відеозапис інтерв’ю по скайпу, щоб потім ще раз переглянути вже з іншими співробітниками компанії, тому треба максимально уникати у своїй промові застережень, заминок, жаргонних або просторічних слів, а також неформального стилю спілкування.
Сподіваємось, що наші рекомендації були для Вас корисними, і Ви успішно пройшли співбесіду та отримали роботу, якщо ж ні – зверніться до Ренійського районного центру зайнятостіості, наші фахівці допоможуть у виборі вакансії.
Наша адреса: м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Умови призначення пенсії за віком з 1 січня 2018 року

Умови призначення пенсії за віком з 1 січня 2018 року

ФГИ готовит предприятия к приватизации

Фонд государственного имущества (ФГИ) утвердил перечень объектов, по которым в 2018 году должна начаться подготовка к приватизации. Об этом сообщил и.о. председателя ФГИ Виталий Трубаров.

«Это около 200 предприятий из разных отраслей: транспортные, химические, машиностроительные, сельскохозяйственные, угольные и другие.
День відкритих дверей у Рені
День відкритих дверей у Рені


Вже доброю традицією стає проведення Днів відкритих дверей у роботодавців. Днями безробітних Ренійського району запросила до себе фізична особа – підприємець Кудрєва Людмила Веніаминівна, що давно і успішно співпрацює з Ренійським районним центром зайнятості.
Власну справу Людмила Веніаминівна розпочала ще в 2004 році, то ж на ринку праці вона знаходиться майже 14 років. Основний вид діяльності – роздрібна торгівля білизною, різноманітними миючими засобами. Її магазин добре знають і в місті, і в районі.
Людмила Веніаминівна ознайомила присутніх з організацію роботи підприємства, розповіла про широкий асортимент товару, графік та умови праці. Окремо зупинилась на вимогах до претендентів на робочі місця. Також продемонструвала безробітним, як потрібно обслуговувати покупців в магазині.
Відвідувачі заходу висловили задоволення умовами праці та відношенням роботодавця до найманих працівників Захід відвідало 6 безробітних , а одній безробітній підприємець запропонувала більш детально ознайомитись з роботою безпосередньо на робочому місці.
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Ренійського РЦЗ Туренко Л.М.
16.01.2018
Для тих, хто бажає безкоштовно отримати професію за направленням служби зайнятості
До уваги шукачів роботи!

Ренійський районний центр зайнятості запрошує на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти державної службизайнятості.
На потужній, сучасній навчально-матеріальній базі Ви зможете отримати нову професію безкоштовно.
Комплекс будівель Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», розташований за адресою вул. Іцхака Рабіна 18-а.
Для проживання безробітних, які приїжджають на навчання з інших міст і регіонів надається безкоштовно гуртожиток.
В навчальних кабінетах та лабораторіях розміщені інтерактивні дошки, комп’ютерна техніка, сучасні електронні засоби навчання.
Наявна матеріально-технічна база дозволяє проводити підготовку та перепідготовку з великої кількості професій, що користуються попитом на ринку праці.
Інформуємо Вас, що в січні місяці 2018 року відбудеться навчання груп за наступними професіями:


Контролер-касир, 2 розряд - 01.02.2018
Кондитер, 3 розряд - 17.01.2018
Оператор верстатів з програмним керуванням, 2 розряд - 22.01.2018
Педикюрник, 2 розряд - 23.01.2018
Манікюрник, 2 розряд (ІІ клас) - 24.01.2018
Кухар, 3 розряд - 26.01.2018
Штукатур, 2-3 розряд - 29.01.2018
Продавець продовольчих товарів, 3 розряд - 30.01.2018
Лицювальник-плиточник, 2 розряд - 30.01.2018
Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, 2-3р - 31.01.2018
Слюсар-сантехнік, 2-3 розряд - 31.01.2018

Якщо Вас зацікавила інформація запрошуємо до Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
На пороге неуправляемого хаоса
 О формировании госпитальных округов как основе создания единого медицинского пространства области сегодня говорят много. Правда, мало кто имеет четкое представление о том, какой населенный пункт в каком госпитальном округе окажется, какие лечебные учреждения, с какими направлениями деятельности там останутся.
Знаменитая Орловка: 90-е возвращаются?..
Ровно в полночь с 5 на 6 января в селе Орловка Ренийского района неожиданно прозвучали выстрелы.
Створення нових робочих місць – підтримка роботодавця
Створення нових робочих місць – підтримка роботодавця

Роботодавці завжди були та залишаються незмінним клієнтами служби зайнятості, які створюють нові робочі місця та зберігають існуючі в непростих реаліях сьогодення. Уже досить значна кількість суб’єктів господарювання Ренійського району оцінили переваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами та надійними соціальними партнерами. Тому фахівці Ренійського РЦЗ особливу увагу приділяють налагодженню партнерських стосунків із новоствореними роботодавцями щодо надання посильної допомоги в укомплектуванні вільних та новостворених робочих місць.
Серед чималої кількості послуг, в Ренійському районному центрі зайнятості дієво реалізовується послуга з компенсації єдиного внеску роботодавцям, що працевлаштовують соціально незахищених громадян на новостворені робочі місця та які проводять свою діяльність в пріоритетних галузях економіки та укомплектовують нові робочі місця особами із числа безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Так, з моменту реалізації норм статей 26 та 27 Закону України «Про зайнятість населення» свої правом на компенсацію єдиного внеску скористалися уже 32 роботодавці міста Рені та Ренійського району, що працевлаштували 50 безробітних.
Співпраця з роботодавцями в цьому напрямку продовжується і зараз, в новому 2018 році, адже надання фінансової підтримки є вагомим стимулом створення нових робочих місць. Днями до Ренійського РЦЗ звернулось керівництво ОСББ «Вознесенська-75» із заявою на компенсацію єдиного внеску. В грудні 2017 року сюди було працевлаштовано безробітну Дьяченко Людмилу Георгіївну, яка перебувала на обліку в центрі зайнятості та відносилась до квотної категорії. Тож початок положено.


Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.

15.01.2018 року
На спасение экосистемы Придунайских озер в областной казне на 2018 год заложена сумма 29,5 млн гривен
На мероприятия по повышению уровня воды в системе Придунайских озер и улучшению ситуации с водоснабжением жителей г. Болграда, на расчистку заиленных русел рек Татарбунарского и Измаильского районов в областном бюджете на этот год предусмотрена сумма 29 млн 500 тыс. гривен. Об этом сообщает пресс-служба областного совета.
Как сделать бетонное перекрытие?
Перекрытие можно сделать из бетонных плит перекрытия или заливкой цементного раствора в ограниченный объем заданной формы. Выполнить эту работу может как сам строитель, так и сторонняя организация. Однако процессу изготовления обязательно предшествует этап проектирования, в ходе которого выполняются все необходимые расчеты, в том числе и расчет необходимого количества используемых материалов.
Объездная дорога вокруг Рени с высоты птичьего полета

Облавтодор обнародовал видеоролик:

Объездная дорога вокруг Рени с высоты птичьего полета

Нависшая угроза кори

Новости о заболеваемости корью в Одесской области — как сводки с фронтов. Ситуация с каждым днем усугубляется — количество заболевших растет, есть летальные случаи. Больше тысячи случаев госпитализации, пятеро человек умерло. Накануне новогодних праздников в Одессе даже пришлось открыть 2 детских отделения, ведь в больницах лежат больше ста больных этим недугом.

Одесситы требуют от Порошенко объявления эпидемии кори и введения карантина

ПРАВДА

РЕНИЙСКИЙ ПИСАТЕЛЬ ВЛ.БУШНЯК ВСТРЕТИЛСЯ С ЛИЦЕИСТАМИ

09.01.2018г. на встрече с лицеистами Владимир Степанович коротко рассказал о своём литературном творчестве. Его роман «Стамбульский зазывала» получил премию Союза писателей России и Союза писателей Украины ...

ДЕТИ – ЭТО НАШЕ ПРОШЛОЕ

ОБЛАСТНАЯ ПРОГРАММА обеспечения жильём детей сирот вернулась в Рени

АМПУ планирует создать два новых филиала

...создание Дунайского филиала, который объединит Ренийский, Усть-Дунайский и Измаильский филиалы...

Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами
Співпраця з роботодавцями та соціальними партнерами

Почався новий 2018 рік. А перед фахівцями Ренійського РЦЗ уже стоять нові цілі та завдання з надання послуг населенню, в першу чергу – з працевлаштування безробітних та шукачів роботи. Для виконання цих завдань необхідно продовжувати налагодження партнерських стосунків з роботодавцями.
Тому, з метою розширення шляхів подальшої співпраці з роботодавцями і соціальними партнерами, а також інформування роботодавців про послуги, що надає служба зайнятості, 11 січня в Ренійському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. У семінарі взяли участь керівники та бухгалтери ПОУ міста та району, соціальні партнери.
Ключові питання заходу –це підведення підсумків діяльності центру зайнятості в 2017 році, визначення пріоритетів на новий 2018 рік, оцінка локального ринку праці. Особливу увагу присутніх було привернуто на підвищення результативності співпраці з роботодавцями, адже саме роботодавець є найбільшим споживачем послуг, що надаються центром зайнятості, він є замовником на робочу силу та її одержувачем. В діяльності центру зайнятості взаємодія з роботодавцями являється пріоритетним напрямком, і йому приділяється максимальна увага.
Ще одне важливе питання, що було висвітлено під час семінару - працевлаштування громадян, що потребують додаткових соціальних гарантій та подання роботодавцями до центру зайнятості щорічної інформації про зайнятість та працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Всі присутні взяли активну участь в обговоренні, отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання та дійшли висновку, що лише тісна співпраця з роботодавцями, встановлення партнерських стосунків, які основані на врахуванні інтересів роботодавця, дадуть змогу покращити якість надання соціальних послуг.


11.01.2018 року
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
Причинами “голоду” на ринку праці у 2018 році
Причинами “голоду” на ринку праці у 2018 році буде навіть не стільки трудова міграція, скільки відсутність кваліфікованої робочої сили, через брак освіти, а також низькі зарплати.

Про це у коментарі повідомив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко.

“На сьогодні взагалі є велика проблема з підбором кадрів, яку відчувають практично всі підприємства. І це пов’язано не лише з трудовою міграцією (обсяги якої передбачити не можливо), але і з тим, що професійно-технічні училища сьогодні не навчають або не можуть навчати студентів працювати на тому чи іншому обладнанні. Кадрові проблеми також пов’язані з рівнем заробітних плат”, — зазначив Кравченко.

При цьому, за його словами, зупинити трудову міграцію може збільшення заробітної плати за умови, що інфляція зростати не буде.

Як додав Кравченко, на сьогодні, велика кількість підприємств, які скаржаться на трудову міграцію та кадровий голод, насправді, не хочуть платити достойну заробітну плату своїм працівникам, яка б дозволяла людям працювати набагато краще та не думати про те, щоб кудись поїхати.

“Є підприємства, які мають постійні проблеми з персоналом. Причинами цих проблем є те, що вони платять людям мінімалку, а інше — обіцяють доплачувати в конверті, проте обманюють працівників і платять менші суми. Тому люди звільняються, вони вимушені шукати кращої долі й кудись їхати. Але є роботодавці, у яких сталий колектив, і люди звільняються переважно через сімейні обставини. Тому, підприємцям задля залучення та утримання працівників, варто, насамперед, забезпечити достойний рівень заробітної плати та комфортні умови праці, адже з цим в Україні також є проблеми”, — підкреслив заступник голови служби зайнятості.

Крім того, він додав, що кадрові проблеми наразі переживають не лише українські підприємці, аналогічна ситуація також спостерігається у Європі, Китаї, зокрема, бракує саме кваліфікованих працівників.

Джерело:https://news.finance.ua/…/u-sluzhbi-zajnyatosti-nazvaly-pry…
IT-майбутнє України
Данилюк спрогнозував велике IT-майбутнє України
Україна може стати одним з основних IT-центрів Європи та навіть світу. Про це написав у Facebook міністр фінансів України Олександр Данилюк.

“Наша країна має всі шанси стати одним з основних IT-центрів в Європі та, можливо, у світі. У нас є чудові стартапи, розвинена інфраструктура, висококваліфіковані фахівці та уряд, який розуміє необхідність створення кращих умов для бізнесу та готовий працювати над цим”, — зазначив він, коментуючи відкриття українського павільйону на одній з найбільших світових технологічних виставок в Лас-Вегасі Consumer Electronics Show.

Данилюк порадів тому, що інноваційні українські компанії розвиваються відповідно до основних міжнародних трендів (штучний інтелект, віртуальна реальність, дрони тощо).

“Я вірю в ринок, приватну ініціативу, креативність і кропітку роботу. Саме це дозволило українським стартапам потрапити на цю виставку”, — додав міністр.

Як уточнив очільник Мінфіну, прогнози щодо розвитку ІТ-сектора в світі вражають: розмір світового IT ринку в 2018 році досягне 3,7 трильйонів доларів, що на 4,3% більше, ніж у 2017 році (3,5 трильйони доларів).

“Країна, яка прагне до сучасної, диверсифікованої та стійкої економіки, має будувати її на основі інноваційних технологій”, — підкреслив міністр фінансів.

За матеріалами УНН
САД показала, на какой стадии находится строительство объездной дороги вокруг Рени
Строительство автомобильной дороги общего пользования «Обход города Рени» будет завершено в 2018 году. Об этом сообщает пресс-центр Службы автомобильных дорог Одесской области.
СРОЧНО ВАКАНСІЯ
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!

Державному підприємству "Ренійський морський торговельний порт" терміново потрібен:

- КРАНІВНИК ПОРТАЛЬНОГО КРАНУ (з документами матроса).

Стабільна оплата праці, соціальний пакет гарантується .
Місце проведення робіт: м .Рені.
За додатковою інформацією звертатись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Важлива інформація для тих, хто звільняється!
Важлива інформація для тих, хто звільняється!

При звільненні працівника часто виникає ситуація, коли йому не виплачують так званих "розрахункових".

При звільненні з роботи вам потрібно пам'ятати:

- роботодавець, звільняючи працівника, зобов'язаний видати йому належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок. Виплата проводиться в день звільнення згідно частини першої статті 47 КЗпП України.
- якщо з вами не розрахувались у день звільнення, ви маєте право звернутись через місяць, чи навіть через рік і вимагати виплати середньої зарплати за весь цей час, який пройшов від дня звільнення. Непроведення з вини власника або уповноваженого ним органу розрахунку з працівником у зазначені строки є підставою для відповідальності, передбаченої статтею 117 Кодексу.
- після ухвалення судового рішення про стягнення заборгованості із заробітної плати роботодавець не звільняється від відповідальності, передбаченої статтею 117 КЗпП України, а саме виплати середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні, тобто за весь період невиплати власником або уповноваженим ним органом належних працівникові при звільненні сумм.
- крім всього зазначеного, ви маєте право вимагати відшкодування моральної шкоди, якої вам завдав роботодавець, залишивши вас без виплачених коштів. Підставою для цього згідно зі статтею 237-1 КЗпП України є факт порушення прав працівника у сфері трудових відносин, який призвів до моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв’язків і вимагав від нього додаткових зусиль для організації свого життя.
І запам'ятайте: сама по собі відсутність коштів у роботодавця не виключає його відповідальності.
Джерело: http://znaj.ua/
Шукаєш роботу? Звертайся до фахівців Ренийського районного центру зайнятості м. Рени, вул. Соборна, 78/а. Информація про вільні робочі місця . Вакансії оновлюється щоденно.
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Январь 2018 (45)
Декабрь 2017 (87)
Ноябрь 2017 (61)
Октябрь 2017 (47)
Сентябрь 2017 (31)
Август 2017 (41)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Про підсумки роботи управління ПФУ у Ренійському районі у І півріччі 2012 року та завдання Національного плану дій на 2012 рік

За 1 півріччя 2012 року  до бюджету управління надійшло власних коштів 27020,9 тис.грн. Забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням підвищень по 10625 пенсіонерам. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшився на 7484,97 тис.грн.  і склав 71618,34 тис.грн.

Забезпеченість фінансування виплат пенсій та допомоги за рахунок власних коштів становить 37,7%.

Через банківські установи, уповноважені на здійснення пенсійних виплат, забезпечено виплати 4801 (45,2 %) пенсіонерів на загальну суму 27632,4 тис.грн.

Низькі темпи зростання фонду оплати праці, скорочення чисельності працюючих негативно впливають на стан надходження коштів до Пенсійного фонду.

З початку року скоротилась чисельність штатних працівників  на 608 осіб (в порівнянні із 01.01.2011р.-1377осіб), у т.ч по Ренійському морському торговельному порту – 103 (в порівнянні із 01.01.2011р.-249), відбулось скорочення кількості фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, на 97 осіб.

Порівняно з 1 півріччям  2011 року   власні доходи  управління зросли на 5,6% або на 1445,0 тис.грн. Фонд оплати праці збільшився на 1115,6 тис.грн. та фактично склав 34792,1тис.грн. Так, фонд оплати праці по Ренійському торговельному порту зменьшився на 3878,7тис.грн, надходження внесків на – 1455,0тис.грн.

План по надходженню власних коштів за 1 півріччя  2012 року виконаний на 100,2%. Однак, за червень 2012 року не виконаний на 95,8тис.грн.(план 5479,7тис.грн). Невиконання плану пов’язано з тим, що:

-   Ренійський торговельний порт значно знизив вантажообіг та протягом січня – червень 2012 року працював в умовах неповного робочого тижня, несвоєчасно та не у повному обсязі виплачував заробітну плату, у зв’язку з чим недоотримано   - 1294,5 тис.грн.

Станом на 1 липня 2012 року заборгованість по єдиному внеску складає 919,8 тис. грн.

Загальна заборгованість по страховим та єдиному внеску  станом на 1 липня поточного року складає 2969, тис. грн.  В структурі боргу : - страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування  – 2049,2 тис. грн., в т.ч. недоїмка  - 1655,8 тис.грн., пеня – 43,8тис. грн., фінансові санкції – 349,6 тис. грн.) ;- єдиний соціальний внесок – 919,8 тис. грн , в т.ч. недоїмка  - 909,7 тис.грн., пеня – 1,9тис. грн., фінансові санкції – 8,2 тис. грн.

В порівнянні з початком року загальний борг до Пенсійного фонду України зменшився на 175,1 тис. грн

 Найбільшу суму недоїмки допустили: ЗАТ „Аква” – 2278,3 тис.грн, РГП „Водоканал” – 259,5 тис.грн., РКП „Міськканалізація” – 90,5 тис.грн., ВАТ «Перемога» - 138,7тис.грн., фізичні особи –підприємці – 178,4тис.грн.

ЗАТ „Аква" страхові внески не сплачує з вересня 2008 року. З 10.02.2010р. у провадженні господарського суду Одеської області знаходиться справа  про визнання банкрутом ЗАТ „Аква”. Управлінням  заявлені та дозаявлені кредиторські вимоги на  суму – 2278,3 тис.грн., в тому числі заборгованість по єдиному внеску 628,3 тис. грн. Визнано кредиторських вимог у розмірі 1070,5 тис. грн. Реєстр кредиторів затверджений 12.06.2012р.

З дати порушення справи про банкрутство ЗАТ „Аква” та введення процедури розпорядження майном, товариство наростило борг  в розмірі  1207,8 тис. грн.

Заборгованість РГП „Водоканал” та РКП „Міськканалізація” рахується за підприємствами з 2008 року.  Виконавчі листи за рішеннями суду про стягнення боргу на загальну суму 351,0тис.грн. знаходилися на виконанні у відділі ДВС Ренійського РУЮ. У зв’язку з прийняттям власником рішення про ліквідацію підприємств виконавче провадження закрито та  виконавчі листи направлені до ліквідаційної комісії. Заборгованість підприємств не погашена по теперішній час. У підприємств відсутні активи: кошти та майно.

Управління ПФУ протягом 2011- 2012 років неодноразово зверталося до власника підприємств Ренійського міськвиконкому із пропозицією ініціювати справу про банкрутство або включити борги до бюджету на 2011 - 2012 рік, однак по теперішній час відповіді не отримані, справи про банкрутство вказаних підприємств не ініційовані, суми боргу не включені до бюджету.

На чергової сесії міськвиконкому, яка відбулася 5 липня 2012 року, депутатами запропоновано включити до видатків загального фонду  міського бюджету 100,0 тис.грн. у рахунок погашення заборгованості комунальних підприємств перед Пенсійним фондом України.

З 01.07.2011 року за ВАТ „Насінницький радгосп „Перемога”  рахується борг з єдиного соціального внеску  та на звітну дату складає 138,7тис.грн. Станом на 01.07.2012р. на виконанні у ДВС знаходиться 8 виконавчих документів на загальну суму 132,0 тис.грн.

Водночас прокурор Ренійського району звернувся із позовом до Одеського окружного адміністративного суду про стягнення з ВАТ „Насінницький радгосп „Перемога” на користь управління ПФУ суми боргу 125,2тис.грн. Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 06.04.2012 по справі №1570/867/2012 винесено рішення про задоволення позовних вимог 27.06.2012 видано виконавчий лист, який 05.07.2012 року отриманий управлінням та 06.07.2012 переданий для примусового виконання до відділу ДВС кенійського районом управління юстиції.

За ТОВ «Дунай ТТК» рахується заборгованість 19,8тис.грн.Товариство не сплачує єдиний соціальний внесок з жовтня  2011 рок, звітність не надають з грудня 2011 року. За юридичною адресою підприємство не знаходиться. Вимога про сплату боргу та рішення про застосування фінансових санкцій на загальну суму 19,8тис.грн. направлені на виконання до відділу ДВС Ренійського районного управління юстиції.

Станом на 01.07.2012 року за фізичними особами – підприємцями рахується борг по внескам до Пенсійного фонду в розмірі 178380грн., а саме:

-          46095 грн. – сума страхових внесків  на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.03р. №1058-І\/.

-          132285 грн. – сума боргу по єдиному соціального внеску, відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” .

Вимоги про стягнення боргу у сумі  178,4 тис.грн. знаходяться на виконанні у ДВС.

В управлінні здійснюється організаційна та роз'яснювальна робота щодо нарахування та сплати єдиного внеску, так з платниками проведено 13 семінарів, 7 – виступів по радио та телебаченню, 19- інформацій на Веб – сайті, виготовлено та розповсюджено 920 буклетів, проведено 583 індивідуальні бесіди, на стендах ПФУ розміщено 18 роз’яснень, в інших організаціях -45.

Протягом 2012 року на виконанні в органах державної виконавчої служби знаходилося 246 виконавчих документа ПФУ на загальну суму 659,7 тис.грн. Стягнуто – 301,0 тис.грн., повернуто без виконання 13 документів на суму 13,5 тис.грн. Таким чином, станом на 01.07.2012р. знаходиться на виконанні 125 документа на 345,3тис.грн

Заборгованість з відшкодування пільгових пенсій на 1 липня 2012 року складає 73,7тис.грн., у липні надійшло - 31,7тис.грн.

Комісією легалізації робочих місць та заробітної плати проведено 3 засідання, 42 перевірки, легалізовано 10 робочих місць,  донараховано ФОП – 7,6тис.грн, нараховано внесків – 3,1тис.грн.

Про стан пенсійного забезпечення:

Середній розмір пенсії станом на 1 липня 2012 року склав 1190,48 грн., що порівняно з мінімальною пенсійною виплатою більше на 29,1 %.

Відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” призначено (збільшено) 16 пенсій за особливі заслуги перед Україною.

У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму та мінімальної пенсії з початку року проведено 2 масових перерахунки, а саме: з 1 січня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9870 особам та „Дітям війни” – 3816 особам; з 1 квітня 2012 року проведено масовий перерахунок пенсій 9658 особам та „Дітям війни” 3797 особам.

 На підставі показників середньої заробітної плати у галузях економіки України за  2011 рік проведений перерахунок з 01.03.2011 року по 1882 пенсійним справам.

 З 1 травня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України та згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 327 «Про підвищення рівня соціального захисту населення» проведені перерахунки пенсій по 10423 пенсіонерам.

В результаті проведених перерахунків середній розмір пенсії збільшився з 1036,37 грн станом на січень до 1183,72 грн станом на червень 2012 року.

Протягом 1 півріччя 2012 року проведені індивідуальні перерахунки 356  пенсіонерам.

З початку  року призначено 179 нових пенсій.

З метою продовження реалізації пріоритетних напрямків Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» управлінням планується:

1. Спрямувати роботу на мобілізацію коштів до бюджету Фонду, виконання завдань з надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших доходів, скорочення заборгованості по платежах.

2. Спільно з органами виконавчої влади, контролюючими та правоохоронними органами продовжити реалізацію заходів, спрямованих на легалізацію заробітної плати та зайнятості.

3. Забезпечити взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, державної виконавчої служби щодо погашення заборгованості підприємств агропромислового комплексу за рахунок реалізації сільськогосподарської продукції врожаю 2012 року.

4. З метою зменшення обсягів заборгованості зі страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування провести роз'яснювальну роботу серед платників, які мають недоїмку, щодо можливості її розстрочення .

.

 

Начальник  управління                                                                          О.В.Азарова

 

 

 

 

  •  (голосов: 2)
  • [0]
  • Просмотров: 1759 |