Разделы сайта
Главные новости
ИНТЕРВЬЮ МЭРА г.РЕНИ С. КОЛЕВИЧА ОКТЯБРЬ 2014 г.
ИНТЕРВЬЮ МЭРА г.РЕНИ С. КОЛЕВИЧА  ОКТЯБРЬ 2014 г.
Для тебе, випускник 2015 року
Для тебе, випускник 2015 року
За ініціативи Ренійського районного центру зайнятості, спільно з районним відділом освіти РДА на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся масовий профорієнтаційний захід «Акція «Випускник» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Рені. Проведення таких заходів для учнівської молоді вже є доброю традицією роботи центру зайнятості. На зустрічі з випускниками були висвітлені такі питання, як: перспективи соціально-економічного розвитку району та ринку праці; перспективи працевлаштування; послуги, які надає центр зайнятості випускникам; необхідність одержання відповідної освіти з урахуванням специфіки нашого району. Цього разу на захід завітали представники 8 навчальних закладів області, а саме: Одеської національної академії харчових технологій, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Одеської державної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеського національного морського університету, Ізмаїльського інституту водного транспорту, Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Ізмаїльського технікуму економіки і права, Ізмаїльського медичного училища. Вони не тільки давали поради школярам щодо вибору професії, але й в подробицях розповіли про умови вступу, наявні факультети та спеціальності, можливості працевлаштування після закінчення навчання. Розповіді супроводжувалися слайдами, які презентували всі переваги навчання в навчальному закладі. умови побуту та дозвілля студентської молоді. Випускники мали можливість отримати відповіді на питання та особисто поспілкуватися з представниками навчальних закладів. Захід, що відбувся, свідчить – молодь зацікавлена у вирішенні своєї долі при виборі майбутньої професії та подальшому працевлаштуванні.
Спрощено механізм надання допомоги по частковому безробіттю

Спрощено механізм надання допомоги по частковому безробіттю


З 22 серпня 2014 року набули чинності зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю. Допомога по частковому безробіттю надається державною службою зайнятості підприємствам для виплати працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин.
Виплати здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Термін виплати не може перевищувати 180 днів.
З метою спрощення та вдосконалення механізму надання підприємствам коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю внесені зміни до порядку надання такої допомоги (затверджено наказом Міністерства соціальної політики України від 15.07.2014 №468 «Про затвердження Змін до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 серпня 2014 року за №921/25698).
Новації полягають у:
• розширенні кола отримувачів виплати допомоги по частковому безробіттю. Зокрема, надано можливість для виплати такої допомоги підприємствам у разі, якщо вичерпано всі можливі заходи запобігання частковому безробіттю, що підтверджується узгодженим рішенням роботодавця та виборним органом профспілкової організації, з якою укладено колективний договір, за результатами консультацій між ними;
• наданні можливості підтвердження висновком організації роботодавців обласного рівня або галузевої організації роботодавців про те, що зупинення (скорочення) виробництва на підприємстві або в цеху, дільниці із замкнутим циклом виробництва (структурному підрозділі підприємства, у якому здійснюються всі етапи технологічного процесу з виробництва певного виду продукції у межах такого підрозділу) має невідворотний та тимчасовий характер, не залежить від організаційно-виробничих причин, зазначених у пункті 1.2 розділу І Порядку, не має сезонного характеру;
• забезпеченні паритетності комісії, яка здійснює розгляд питання щодовиплати допомоги по частковому безробіттю;
• наданні можливості повторного розгляду питання щодо виплати допомоги по частковому безробіттю у разі, якщо у першому випадку питання потребує доопрацювання.
Для отримання виплати допомоги по частковому безробіттю роботодавці повинні звернутися до місцевого центру зайнятості і повідомити про можливе зупинення (скорочення) виробництва не пізніше дати початку зупинення (скорочення) виробництва.
Розгляд питання про надання допомоги по частковому безробіттю здійснюється спеціально створеною комісією. До складу комісії входять представник центру зайнятості, представник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (праці та зайнятості) місцевої державної адміністрації, представник управління економіки місцевої державної адміністрації, представник територіального органу Державної інспекції України з питань праці, представники сторін соціального діалогу від профспілкового органу, представники сторін соціального діалогу від роботодавців.

статистика
Надання субсидій населенню в районі за січень – вересень 2014 року
УВАГА! ШАХРАЇ!
У разі, якщо до Вас зателефонували або звернулися особисто із зазначеними пропозиціями, радимо Вам негайно звертатися за допомогою до територіальних органів внутрішніх справ, а також залишати відповідне повідомлення на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» за телефоном 044-284-00-07.
Анонсы «горячих линий» на ноябрь 2014 г
Анонсы «горячих линий» на ноябрь 2014 г
У Рені привітали пенсіонерів та ветеранів податкової служби України

Щорічно 30 жовтня відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби. Цього дня колектив ДПІ у Ренійському районі привітав колишніх колег, які своєю багаторічною працею створювали та розбудовували податкову систему України, а сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку.

ЧЕЛОВЕК ГОДА

ЧЕЛОВЕК ГОДАМЭР РЕНИ – ЧЕЛОВЕК ГОДА

...Вторая половина праздника проходила на площади Свободы. Лучшие  участники художественной самодеятельности района показали большой концерт, в котором прозвучало много песен об Украине, родном крае на языках народов, проживающих в нашем крае - украинском, русском и гагаузском

10 ноября предельный срок для представления налоговой отчетности
Госналогинспекция в Ренийском районе напоминает налогоплательщикам о необходимости своевременного представления отчетности за III квартал или 9 месяцев 2014 года.
Украина переходит на зимнее время

26 октября в 04:00, в ночь с субботы на воскресенье, Украина переходит на зи  мнее время. Не забудьте перевести стрелки на час назад.

Состоялся практический семинар для представителей бизнеса Ренийщины
Открывая мероприятие, Марина Занет сообщила о введении
Працевлаштування осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці
Працевлаштування осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці

Одним з основних завдань служби зайнятості є додаткове сприяння у працевлаштуванні окремих категорій громадян, що неконкурентоспроможні на ринку праці, у тому числі й осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Слід зазначити, що підвищення ефективності соціального захисту осіб, що відносяться до квотних категорій та осіб з інвалідністю, та рівня їх зайнятості можливе лише за умови тісної співпраці всіх зацікавлених сторін – служби зайнятості, роботодавців, управлінь соціального захисту населення, Фонду соціального захисту інвалідів та безпосередньо, що є основним, самих осіб, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці..
Тому сьогодні, згідно плану заходів на жовтень, було проведено семінар для роботодавців м. Рені та Ренійського району, на якому були розглянуті переважно нагальні питання щодо стимулювання працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Фахівці Ренійського РЦЗ постійно працюють над урізноманітненням форм та підвищення якості соціальних послуг для соціально вразливих категорій безробітних. Таким громадянам забезпечено вільний доступ до джерел інформації. В центрі зайнятості такі особи можуть самостійно або за допомогою спеціалістів підібрати роботу, отримати послуги з профорієнтації та професійного навчання, ознайомитися з актуальними вакансіями на локальному ринку праці, оволодіти технікою пошуку роботи, обрати професію з урахуванням медичних показань та програм реабілітації, особистих навиків та можливостей. Вони постійно залучаються до цільових семінарів, міні-ярмарок вакансій.
Протягом року Ренійським РЦЗ було працевлаштовано 146 безробітних, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, з них 4 – за умови надання компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 86 безробітних, що відносяться до квотних категорій, взяли участь у громадських та інших видах робіт тимчасового характеру; 5 безробітних, що відносяться до квотних категорій, започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості. Також протягом року фахівцями Ренійського РЦЗ було працевлаштовано 5 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них 1 отримав одноразову допомогу для відкриття підприємницької діяльності.
Та проблема працевлаштування осіб квотних категорій та осіб з обмеженими фізичними можливостями залишається дуже гострою в районі. Тому без посильної допомоги роботодавців та соціальних партнерів центру зайнятості не справитись. Адже для осіб, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, мати гідну роботу – це не лише поліпшення добробуту, а й підвищення власної значимості та соціального статусу, що не менш важливо.


23.10.2014 року
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
Створення нових робочих місць
Створення нових робочих місць

Створення нових робочих місць - актуальна проблема в цей нелегкий для держави час. Дуже гостро вирішення цієї проблеми стоїть і в Ренійському районі, де зайнятість завжди носила сезонний характер. Адже Ренійський район характеризується як сільськогосподарський район, а сільськогосподарське виробництво завжди носить сезонний характер. Сільськогосподарські господарства займаються в основному вирощуванням зернових культур. Овочівництвом та тваринництвом зараз майже ніхто не займається, адже це потребує додаткової ручної праці. Тому попит на працівників у селах району протягом останніх років значно знизився. На селі зараз потрібні в основному трактористи, водії, слюсарі з ремонту сільськогосподарської техніки, електрогазозварники і лише на період сільськогосподарських робіт.
26 вересня 2014 року набрала чинності Постанова КМУ № 437 від 10.09.2014 року, відповідно якої внесено зміни до Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Цей Порядок визначає механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.
Ренійським РЦЗ постійно та дуже ретельно проводиться робота щодо виявлення роботодавців, які працевлаштували безробітних на нові робочі місця, при цьому, щоб і роботодавець і безробітний відповідали вимогам пп 1 п.1 ст 26 або пп.1 п.2 ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення» та останнім змінам чинного законодавства щодо компенсації роботодавцям витрат у розмірі ЄВ. З початку 2014 року було прийнято вісім рішень про виплату компенсації єдиного внеску роботодавцям міста та району, що працевлаштували на нові робочі місця безробітних за направленням центру зайнятості. Чотири із працевлаштованих безробітних відносяться до квотної категорії, чотири інших були працевлаштовані на підприємства, вид діяльності яких відповідає переліку пріоритетних видів економічної діяльності для створення нових робочих місць.
25 вересня ФОП Вільшиневська Валентина Василівна звернулась до центру зайнятості з заявою про здійснення компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за Кур’янова Віктора Серафимовича, який відноситься до квотної категорії, є особою передпенсійного віку та працевлаштований за направленням центру зайнятості на посаду підсобного робітника у серпні місяці. Рішення щодо компенсації ФОП Вільшиневській витрат у розмірі єдиного внеску прийнято уже відповідно Постанови КМУ № 437 від 10.09.2014 року наприкінці вересня місяця.. Ще один роботодавець – ФОП Бєлєв Сергій Іванович, який працевлаштували безробітну Устрой Г.С. з 01 жовтня, також виявив бажання звернутись до центру зайнятості із заявою про відшкодування їм витрат на сплату єдиного внеску вже у листопаді місяці.
Робота щодо компенсації роботодавцям єдиного внеску успішно продовжується. Надіємось на подальшу спільне співпрацю з роботодавцями міста та району..


Заступник начальника відділу
надання соцпослуг ТуренкоЛ.М.

22.10.2014 року
Малый бизнес Ренийщины пополнил местную казну на 2,6 млн грн
За девять месяцев текущего года Ренийские упрощенцы уплатили в местный бюджет 2,6 млн.грн единого налога, превысив собственные прошлогодние показатели на 407 тыс.грн....

Одновременно в районе числятся субъекты - плательщики единого налога, которые нарушали сроки уплаты налогов, следовательно, у которых в карточках лицевых счетов числились суммы налогового долга. К таким плательщикам будут приняты меры по аннулированию
Налоговики поздравили коллектив редакции «Ренийский вестник» с юбилеем
По случаю 70-й годовщины основания газеты «Ренийский вестник» главного редактора и коллектив редакции поздравил начальник ГНИ в Ренийском районе Андрей Кучма.
Підсумки роботи правління Пенсійного фонду України за 9 місяців 2014року
Підсумки роботи правління Пенсійного фонду України за 9 місяців 2014року
Вскоре в расчете по форме №1-ДФ будет отображаться военный сбор и информация о налогообложении процентов
После принятия новой формы Налогового расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу плательщиков налога, и сумм удержанного с них налога (форма № 1ДФ), налоговые агенты обязаны будут по новой форме подать новый отчетный (уточняющий) налоговый расчет за ІІІ квартал 2014 года только по
статистика
Стан тваринництва в сільгосппідприємствах
Ренійського району у січні-вересні 2014 року
20 октября (понедельник) – предельный срок уплаты налогов предпринимателями
Специалисты ГНИ в Ренийском районе напоминают, что штраф за несвоевременную уплату единого налога составляет 50% ставки единого налога.
О налогообложении пассивных доходов (вкладов)
Согласно п. 167.1 ст. 167 НКУ ставка налога 15 процентов применяется к доходам в виде:
- процентов, начисленных на сумму текущего или вкладного (депозитного) банковского счета;
С 7 октября урегулировано право предпринимателей - «единщиков» продавать в розницу пиво в бутылках и жестяных банках без регистраторов расчетных опера
Отныне согласно обновленного п.1 Перечня разрешается розничная торговля продовольственными товарами и пивом в бутылках и жестяных банках при условии отсутствия продажи других подакцизных товаров, которая осуществляется физическими лицами - предпринимателями, которые платят единый налог
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Октябрь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
reniinfo@i.ua
Щодо виплати надбавок до пенсій «Дітям війни» та «Чорнобильцям» у 2011 – 2012 роках

Відповідно до п. 7 Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” від 14.06.2011 №3491-V, «Прикінцеві положення» Закону були доповнені пунктом 4, яким встановлено що у 2011 році норми і положення статей  39, 50,  51,  52,  54  Закону  України "Про статус і соціальний захист
громадян, які  постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи" ,статті  6  Закону  України  "Про соціальний захист  дітей  війни"  застосовуються  у порядку  та  розмірах,  встановлених  Кабінетом  Міністрів України виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету  Пенсійного  фонду України на 2011 рік. Таким чином,  Верховна Рада  України,  доповнивши  пунктом  4 розділ  VII  Закону України "Про Державний
бюджет України  на  2011  рік",  визначила  Кабінет  Міністрів   України  державним  органом,  який  має  забезпечувати реалізацію встановлених законами України соціальних прав громадян, тобто надала право Кабінету Міністрів України визначати порядок та розміри соціальних виплат виходячи з наявного фінансового  ресурсу
бюджету  Пенсійного  фонду  України,  що  узгоджується з функціями Уряду України,  визначеними в пунктах 2,  3 статті 116 Конституції України.

26 грудня 2011 року Конституційним Судом України прийнято рішення N 20-рп/2011про відповідність пункту 4 розділу VII "Прикінцеві положення" Закону   України   "Про  Державний  бюджет  України  на 2011 рік" Конституції України.

Постановою Кабінету Міністрів України „Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету” від 06.07.2011 №745, яка набрала чинності 23.07.2011р.,  для дітей війни було передбачено  підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, у розмірі 49,8 грн. Таким чином, з 23 липня 2011 року по 1 січня 2012 року органи Пенсійного фонду виплачували надбавку «Дітям війни» 49, 80грн. - це відповідає законодавству.

Пунктами 1-4 Постанови №745 встановлені підвищення до пенсій також, ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЄС.

Прикінцевими положеннями Закону України від 22.12.2011”Про Державний бюджет України на 2012 рік” встановлено, що у 2012 році норми і положення статей 20, 21, 22, 23, 30, 31, 37, 39, 48, 50, 51, 52, 54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, статей 5 та 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни” застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України виходячи з наявних фінансових ресурсів Державного бюджету України та бюджету Пенсійного фонду України на 2012 рік.

28.12.2011р. уряд прийняв постанову № 1381 “Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення”, яка набула чинності з 1 січня 2012 року.

Постановою передбачено покращення рівня пенсійного забезпечення «Дітям війни» (крім тих, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань") підвищення до пенсії, встановлене статтею 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни", провадиться у розмірі 7 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом, для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 року замість суми 49,80 грн. підвищення становить 57,54 грн.

На виконання постанови перерахунок пенсій буде проведено з 1 січня 2012 року в автоматизованому режимі за матеріалами пенсійних страв, що не потребує додаткових звернень пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

23 листопада 2011року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №1210   «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, потерпілих в результаті Чорнобильської катастрофи»,   яка набула чинності з 1 січня 2012 року.

Ця Постанова передбачає збільшення мінімального розміру пенсії для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і для інших інвалідів, щодо яких встановлений причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою залежно від групи інвалідності, для дітей-інвалідів, а також додаткової пенсії за збиток, заподіяний здоров'ю, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, потерпілих в результаті Чорнобильської катастрофи».

Так, мінімальний розмір пенсії:

1) для    учасників    ліквідації    наслідків аварії  на ЧАЕС становить:

     I групи інвалідності - 180  відсотків  прожиткового  мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     II групи  інвалідності  - 160 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     III групи інвалідності - 145 відсотків прожиткового  мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

2) для  інших  інвалідів,  щодо  яких  встановлено  причинний  зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою:

     I групи інвалідності - 100  відсотків  прожиткового  мінімуму для  осіб,  які втратили працездатність,  з 1 січня 2012 р.  і 150 відсотків   прожиткового   мінімуму   для   осіб,   які   втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     II групи  інвалідності  - 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб,  які втратили  працездатність,  з  1  січня  2012  р.  і 125 відсотків   прожиткового   мінімуму  для  осіб,  які  втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     III групи інвалідності - 100 відсотків прожиткового  мінімуму для осіб,  які  втратили  працездатність,  з  1  січня  2012 р.  і 110 відсотків  прожиткового  мінімуму  для  осіб,   які   втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     3) для  дітей-інвалідів - 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     4) для непрацездатних членів  сім'ї  померлого  годувальника, які були на його утриманні: на одного  непрацездатного  члена сім'ї - 50 відсотків пенсії по інвалідності померлого годувальника,     на двох і більше - 100  відсотків.

Щомісячна додаткова пенсія за шкоду,  заподіяну здоров'ю, виплачується у таких розмірах до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

     1) особам, що належать до категорії 1:  з   числа   учасників   ліквідації   наслідків   аварії    на Чорнобильській АЕС:

     інвалідам I групи - 50 відсотків;

     інвалідам II групи - 40 відсотків;

     інвалідам III групи - 30 відсотків;

     для інших інвалідів ЧАЕС:     з 1 січня 2012 р.:

     інвалідам I групи - 30 відсотків;

 

     інвалідам II групи - 20 відсотків;

     інвалідам III групи - 15 відсотків;

     з 1 липня 2012 р.:

     інвалідам I групи - 36 відсотків;

     інвалідам II групи - 24 відсотки;

     інвалідам III групи - 18 відсотків;

     2) особам, що належать до категорій 2-4:

     з 1 січня 2012 р.: особам, що належать до категорії 2, - 15 відсотків;

     особам, що належать до категорії 3, - 10 відсотків;

     особам, що належать до категорії 4, - 5 відсотків;

     з 1 липня 2012 р.:

     особам, що належать до категорії 2, - 18 відсотків;

     особам, що належать до категорії 3, - 12 відсотків;

     особам, що належать до категорії 4, - 6 відсотків;

     3) дітям-інвалідам,  а також хворим внаслідок  Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу - 18 відсотків.

       Щомісячна   компенсація  сім'ям  за  втрату  годувальника внаслідок Чорнобильської  катастрофи  призначається  на   кожного непрацездатного члена сім'ї, який був на його утриманні, у розмірі 12  відсотків  прожиткового  мінімуму  для  осіб,   які   втратили  працездатність.

Право на перерахунок пенсії згідно із цією постановою матимуть учасники ліквідації аварії на ЧАЕС у 1986-1990 рр.

Пенсія інвалідам-чорнобильцям розраховуватиметься від заробітної плати, отриманої за роботу в зоні відчуження, у розмірі відшкодування фактичних збитків.
        Якщо особа працювала у зоні відчуження менше 12 місяців, пенсія обчислюватиметься виходячи із заробітної плати за повні календарні місяці підряд у зоні відчуження.

Якщо особа працювала менше календарного місяця у зоні відчуження, за її бажанням пенсія може обчислюватися виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу у зоні відчуження, за весь фактично відпрацьований час, в одному із неповних календарних місяців роботи, без додавання суми заробітної плати за період роботи за межами зони відчуження. У такому разі заробітна плата за весь фактично відпрацьований час за роботу в зоні відчуження буде ділитися на число відпрацьованих днів, а одержана сума буде множиться на 25,4.

Пенсії призваних на військові збори військовозобов’язаних, які працювали у зоні відчуження в 1986 — 1990 роках, призначатимуться виходячи із заробітної плати, яку вони одержували за основним місцем роботи, з урахуванням фактично відпрацьованого часу у зоні відчуження, характеру виконуваної роботи, місця і тривалості робочого дня.
       Заробітна плата, отримана за роботу в зоні відчуження, буде осучаснена, тобто вона буде порівнюватися із середньою заробітною платою за відповідний місяць року, в якому приймали участь у ліквідації аварії. Визначатиметься індивідуальний коефіцієнт заробітку, який буде множитися на середню заробітну плату за 2006 рік (928,81 грн.). Таким чином буде розрахована заробітна плата для обчислення пенсії. Після цього вона буде множитися на відсоток втрати працездатності, і розраховуватися основний розмір пенсії.

Під час проведення перерахунків перевіряються первинні документи, на підставі яких видана довідка про заробітну плату за період роботи в зоні відчуження, а саме: правильність застосування кратної оплати праці відповідно до переліку населених пунктів зони відчуження; проведення оплати праці за понаднормовий час роботи у вихідні та святкові дні; нарахування преміальної оплати праці; достовірність довідок МСЕК та інше.

Органами Пенсійного фонду перерахунки проведені по документах пенсійних справ в грудні місяці 2011 року, виплата пенсій в нових розмірах проведена в січні місяці 2012 року.

 

Начальник управління                                                 О.В. Азарова.

Предыдущая страница

  •  (голосов: 8)
  • [0]
  • Просмотров: 4377 |