Разделы сайта
Главные новости
Интервью мэра г.Рени
Интервью мэра г.Рени
Ренийские налогоплательщики пополнили Местные бюджеты почти на 7 млн. гривен
Поступления платежей в местные бюджеты за 2 месяца т.г. составили 6,8 млн. грн. Прирост поступлений к прошлому году составляет 1,5 млн.грн., или 27 %. Об этом сообщил начальник ГНИ в Ренийском районе ГУ Миндоходов в Одесской области Андрей Кучма.
По его словам из них 63 % - это налог на доходы физических лиц. Отчисления с доходов граждан увеличились по сравнению с прошлым годом на 459 тыс. грн. Темп роста по отношению к соответствующему периоду прошлого года составляет 112 %.
Вниманию работодателей ! 20 марта последний день подачи отчетности и уплаты единого взноса за февраль
Специалисты ГНИ в Ренийском районе напоминают работодателям, что отчет по единому социальному взносу в органы доходов и сборов подается плательщиками, которые используют труд наемных лиц (страхователями) ежемесячно в течение 20 календарных дней, следующих за последним днем отчетного месяца по основному месту регистрации плательщика.
Напомним, через Интернет отчетность подается на единый электронный адрес: zvit@sta.gov.ua, а на бумажных носителях - в Центры обслуживания плательщиков.
Как стать плательщиком налога на добавленную стоимость по новым правилам
В связи с законодательными изменениями в начале 2014 года в порядке НДСной регистрации, перерегистрации и аннулировании плательщиков НДС, Министерства доходов и сборов Украины приказом от 16.01.2014г. № 26 утвердило Положение о регистрации плательщиков налога на добавленную стоимость, которое вступило в силу 25 февраля 2014г.
В целом в новом Положении сохранены основные процедуры и сроки регистрации, перерегистрации и аннулирования регистрации плательщиков НДС.
Завданням органів доходів і зборів Одещини залишається створення сприятливих умов для сумлінних платників податків
Про це під час апаратної наради зазначив начальник Головного управління Міндоходів в Одеській області Олександр Чернобай.
За його словами, реформування Міндоходів не повинно й не створюватиме ніяких незручностей для платників податків.
В Одеській області продовжують працювати 22 центри обслуговування платників податків, які надають бізнесу своєчасні та якісні адміністративні послуги.
Завдяки Ренійським спрощенцям місцева казна поповнилась на 755 тис. грн.
За 2 місяці 2014 року підприємці „спрощенці” сплатили до Місцевого бюджету 435 тис.грн. єдиного податку. Показники сплати єдиного податку у поточному році перевищують минулорічні на 65 тис. грн.
У той же час, в 2014 році, платниками єдиного податку - юридичними особами сплачено 320 тис. гривень, що на 167 тис.грн. більше аналогічного періоду минулого року.
Сьогодні діяльність на спрощеній системі оподаткування здійснюють понад 850 платників Ренійського району. Найчисельнішою та найпопулярнішою групою залишається друга. В ній нараховується 406 підприємців.
СБУ предупреждает
 Одесская область относится к Юго-Востоку Украины - предупреждение СБУ

В связи с намерениями реализовать в юго-восточных областях Украины (к которым относится и Одесчина) так называемый «сепаратистский сценарий», публичным распространением другой провокационной информации СБУ предупреждает
Інформація щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України відповідно до статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» є конституційним обов'язком громадян України.
Граждане Ренийского района задекларировали первые 1,8 млн. грн. доходов

 

Как известно, с 1 января 2014 года граждане начали декларировать свои доходы, полученные в течение 2013 года. Специалисты отдела доходов и сборов с физических лиц сообщили, что по предварительным данным, уже поступило 156 деклараций, согласно которым сумма задекларированного дохода составила 1 млн.776 тыс.грн., соответственно заявленная к уплате в бюджет сумма налога на доходы физических лиц составляет 54 тыс. грн.

Виховання податкової культури майбутніх платників податків
З метою виховання податкової культури у молоді – майбутніх платників податків та утвердження у суспільстві позитивного іміджу органів Міндоходів фахівцями ДПІ Ренійського району ГУ Міндоходів в Одеській області постійно проводяться зустрічі з районною молоддю.
Днями керівництво ДПІ у Ренійському районі завітало до учнів 9-б класу ЗОШ № 3 м.Рені, оскільки виховання податкової культури у школярів закладає основи подальшого розвитку демократично-правового суспільства, утвердження у свідомості української молоді цивілізованих, європейських стандартів життя.
Впроваджено Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР»
Функціонал ресурсу забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використання Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів, а в перспективі запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи.
Доходы, полученные от двух и более налоговых агентов, необходимо задекларировать
В случаях получения гражданами по результатам отчетного 2013 года доходов от двух или более налоговых агентов (работодателей) в форме заработной платы или других выплат и вознаграждений в связи с трудовыми отношениями и по гражданско - правовым договорам, и при этом общая годовая сумма таких налогооблагаемых доходов в 2013 году превышала сто двадцать размеров минимальной заработной платы, установленной законом на 01.01.2013 года (в 2013 году - 137 640 грн. (1147х120)), у них возникают обязательства по представлению декларации об имущественном состоянии и доходах.
Утверждена новая форма декларации о доходах
Миндоходов утвердило форму налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах и инструкцию по ее заполнению
Министерство доходов и сборов Украины приказом от 11.12.2013 г. №793 утвердило:
- новую форму налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах;
- Инструкцию относительно ее заполнения.
Приглашаем принять участие в обсуждении
Реформа системы декларирования доходов граждан важна с точки зрения борьбы с теневой экономикой и коррупцией. Любые усилия государства в этом направлении в одностороннем порядке не будут иметь успеха, если не будут опираться на общественную поддержку и не будут иметь двустороннего характера.
На сегодня Министерством доходов и сборов Украины разработана Концепция реформы декларирования доходов граждан.
Вступила в силу новая декларация по налогу на прибыль!
В соответствии с изменениями в Налоговом кодексе Украины, Миндоходов приказом от 30.12.2013г. № 872, утвердило декларацию по налогу на прибыль.
В новой усовершенствованной декларации учтены новые правила учета ценных бумаг, предусмотрена возможность самостоятельного исправления ошибок по авансовым взносам по налогу на прибыль, корректировка налоговых обязательств налогоплательщика для целей трансфертного ценообразования.
Весняні вітрила
22 березня центральна районна бібліотека запрошує на фестиваль літературної творчості "Весняні вітрила"
ДЛЯ ТИХ ХТО БАЖАЄ ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЮ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
Календарний план-графік формування груп ДНЗ "Одеський центр ПТО ДСЗ" на квітень 2014 року

№з/п Професія Ліцензований обсяг Орієнтовний період навчання
1 Покоївка, 1 р. 20 03.04.2014 - 20.06.2014
2 Фрезерувальник, 2 р. 24 04.04.2014 - 09.09.2014
3 Перукар 30 14.04.2014 - 17.09.2014
4 Педикюрник, 2 р. 30 15.04.2014 - 17.07.2014
5 Штукатур, 2 р. 24 17.04.2014 - 21.07.2014
6 Електрогазозварник, 2 р. 24 25.04.2014 - 01.10.2014
7 Кухар, 3 р. 30 30.04.2014 - 22.10.2014
Короткотермінові курси
1 Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма "1С-Бухгалтерія") 15 07.04.2014 - 18.04.2014
2 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу 15 22.04.2014 - 07.05.2014
Подолання сільського безробіття – одна із найважливіших проблем сьогодення.
Подолання сільського безробіття – одна із найважливіших проблем сьогодення.

Фахівцями Ренійського РЦЗ 13 березня 2014 року був проведений семінар для роботодавців та представників кадрових служб підприємств м. Рені та Ренійського району. Одним із питань, що обговорювались на семінарі – це перспективи взаємовигідної співпраці центру зайнятості та роботодавців щодо забезпечення мешканців села роботою, у т.ч. тимчасовою, шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру; професійного навчання безробітних під конкретне замовлення роботодавця та шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.
Учасниками семінару наголошено, що пріоритетом у сфері зайнятості залишається питання збереження трудового потенціалу та соціальний захист населення від безробіття, насамперед тих громадян, хто не здатний на рівних конкурувати на ринку праці, зокрема осіб з особливими потребами. Не можна також залишатись байдужими до сьогоденних проблем, а робити все можливе для людей праці - створювати та зберігати робочі місця, забезпечувати гідну заробітну плату за якісно виконану роботу, створювати належні умови роботи та ін.
Крім цього, роботодавці отримали вичерпну інформацію та консультації з питань організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.
І, як підсумок, в кінці семінару всі присутні дійшли згоди щодо продовження залучення безробітних - мешканців сіл району до громадських та тимчасових робіт, на проведення професійного навчання та подальшого працевлаштування безробітних на сільськогосподарських підприємствах району.


Заступник нач.відділу
надання соцпослуг ТуренкоЛ.М.
13.03.2014р.
ДЕНЬ ЖКХ
ДЕНЬ РАБОТНИКОВ ЖКХ 

 Уважаемые работники ЖКХ!
 Вы создаете для нас благоприятные условия быта. Ваш профессиональный праздник, который отмечается 16-марта, - это прекрасный повод выразить большую признательность за ваш нелегкий труд.
От имени Ренийского горсовета и его исполкома примите поздравление с праздником и пожелания крепкого здоровья, счастья и благо-получия вашим семьям, мира, добра и признательности потребителей ваших услуг.

Городской голова
С. КОЛЕВИЧПільги по сплаті державного мита, пербачені чинним законодавством, при проведенні державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» визначено, що за проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень справляється державне мито.

Розмір ставки державного мита за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно становить 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні – 119 грн.); за державну реєстрацію іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права - 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні – 51 грн.).

Госпотребинспекция опубликовала рейтинг самых подделываемых продуктов в Одессе

Государственная инспекция по вопросам защиты прав потребителей в Одесской области назвала пятерку продуктов, которые чаще всего оказываются подделкой.

«В наше время прилавки супермаркетов и магазинов как никогда радуют глаз: огромный выбор продуктов питания на любой вкус и кошелек. Однако вместе с ростом темпов производства растут и другие цифры – масштабы фальсификации этих продуктов», — говорят в инспекции.

Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Апрель 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архив новостей
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
reniinfo@i.ua
Щодо виплати надбавок до пенсій «Дітям війни» та «Чорнобильцям» у 2011 – 2012 роках

Відповідно до п. 7 Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” від 14.06.2011 №3491-V, «Прикінцеві положення» Закону були доповнені пунктом 4, яким встановлено що у 2011 році норми і положення статей  39, 50,  51,  52,  54  Закону  України "Про статус і соціальний захист
громадян, які  постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи" ,статті  6  Закону  України  "Про соціальний захист  дітей  війни"  застосовуються  у порядку  та  розмірах,  встановлених  Кабінетом  Міністрів України виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету  Пенсійного  фонду України на 2011 рік. Таким чином,  Верховна Рада  України,  доповнивши  пунктом  4 розділ  VII  Закону України "Про Державний
бюджет України  на  2011  рік",  визначила  Кабінет  Міністрів   України  державним  органом,  який  має  забезпечувати реалізацію встановлених законами України соціальних прав громадян, тобто надала право Кабінету Міністрів України визначати порядок та розміри соціальних виплат виходячи з наявного фінансового  ресурсу
бюджету  Пенсійного  фонду  України,  що  узгоджується з функціями Уряду України,  визначеними в пунктах 2,  3 статті 116 Конституції України.

26 грудня 2011 року Конституційним Судом України прийнято рішення N 20-рп/2011про відповідність пункту 4 розділу VII "Прикінцеві положення" Закону   України   "Про  Державний  бюджет  України  на 2011 рік" Конституції України.

Постановою Кабінету Міністрів України „Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету” від 06.07.2011 №745, яка набрала чинності 23.07.2011р.,  для дітей війни було передбачено  підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, у розмірі 49,8 грн. Таким чином, з 23 липня 2011 року по 1 січня 2012 року органи Пенсійного фонду виплачували надбавку «Дітям війни» 49, 80грн. - це відповідає законодавству.

Пунктами 1-4 Постанови №745 встановлені підвищення до пенсій також, ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЄС.

Прикінцевими положеннями Закону України від 22.12.2011”Про Державний бюджет України на 2012 рік” встановлено, що у 2012 році норми і положення статей 20, 21, 22, 23, 30, 31, 37, 39, 48, 50, 51, 52, 54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, статей 5 та 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни” застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України виходячи з наявних фінансових ресурсів Державного бюджету України та бюджету Пенсійного фонду України на 2012 рік.

28.12.2011р. уряд прийняв постанову № 1381 “Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення”, яка набула чинності з 1 січня 2012 року.

Постановою передбачено покращення рівня пенсійного забезпечення «Дітям війни» (крім тих, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань") підвищення до пенсії, встановлене статтею 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни", провадиться у розмірі 7 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом, для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 року замість суми 49,80 грн. підвищення становить 57,54 грн.

На виконання постанови перерахунок пенсій буде проведено з 1 січня 2012 року в автоматизованому режимі за матеріалами пенсійних страв, що не потребує додаткових звернень пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

23 листопада 2011року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №1210   «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, потерпілих в результаті Чорнобильської катастрофи»,   яка набула чинності з 1 січня 2012 року.

Ця Постанова передбачає збільшення мінімального розміру пенсії для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і для інших інвалідів, щодо яких встановлений причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою залежно від групи інвалідності, для дітей-інвалідів, а також додаткової пенсії за збиток, заподіяний здоров'ю, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, потерпілих в результаті Чорнобильської катастрофи».

Так, мінімальний розмір пенсії:

1) для    учасників    ліквідації    наслідків аварії  на ЧАЕС становить:

     I групи інвалідності - 180  відсотків  прожиткового  мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     II групи  інвалідності  - 160 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     III групи інвалідності - 145 відсотків прожиткового  мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

2) для  інших  інвалідів,  щодо  яких  встановлено  причинний  зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою:

     I групи інвалідності - 100  відсотків  прожиткового  мінімуму для  осіб,  які втратили працездатність,  з 1 січня 2012 р.  і 150 відсотків   прожиткового   мінімуму   для   осіб,   які   втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     II групи  інвалідності  - 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб,  які втратили  працездатність,  з  1  січня  2012  р.  і 125 відсотків   прожиткового   мінімуму  для  осіб,  які  втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     III групи інвалідності - 100 відсотків прожиткового  мінімуму для осіб,  які  втратили  працездатність,  з  1  січня  2012 р.  і 110 відсотків  прожиткового  мінімуму  для  осіб,   які   втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     3) для  дітей-інвалідів - 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     4) для непрацездатних членів  сім'ї  померлого  годувальника, які були на його утриманні: на одного  непрацездатного  члена сім'ї - 50 відсотків пенсії по інвалідності померлого годувальника,     на двох і більше - 100  відсотків.

Щомісячна додаткова пенсія за шкоду,  заподіяну здоров'ю, виплачується у таких розмірах до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

     1) особам, що належать до категорії 1:  з   числа   учасників   ліквідації   наслідків   аварії    на Чорнобильській АЕС:

     інвалідам I групи - 50 відсотків;

     інвалідам II групи - 40 відсотків;

     інвалідам III групи - 30 відсотків;

     для інших інвалідів ЧАЕС:     з 1 січня 2012 р.:

     інвалідам I групи - 30 відсотків;

 

     інвалідам II групи - 20 відсотків;

     інвалідам III групи - 15 відсотків;

     з 1 липня 2012 р.:

     інвалідам I групи - 36 відсотків;

     інвалідам II групи - 24 відсотки;

     інвалідам III групи - 18 відсотків;

     2) особам, що належать до категорій 2-4:

     з 1 січня 2012 р.: особам, що належать до категорії 2, - 15 відсотків;

     особам, що належать до категорії 3, - 10 відсотків;

     особам, що належать до категорії 4, - 5 відсотків;

     з 1 липня 2012 р.:

     особам, що належать до категорії 2, - 18 відсотків;

     особам, що належать до категорії 3, - 12 відсотків;

     особам, що належать до категорії 4, - 6 відсотків;

     3) дітям-інвалідам,  а також хворим внаслідок  Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу - 18 відсотків.

       Щомісячна   компенсація  сім'ям  за  втрату  годувальника внаслідок Чорнобильської  катастрофи  призначається  на   кожного непрацездатного члена сім'ї, який був на його утриманні, у розмірі 12  відсотків  прожиткового  мінімуму  для  осіб,   які   втратили  працездатність.

Право на перерахунок пенсії згідно із цією постановою матимуть учасники ліквідації аварії на ЧАЕС у 1986-1990 рр.

Пенсія інвалідам-чорнобильцям розраховуватиметься від заробітної плати, отриманої за роботу в зоні відчуження, у розмірі відшкодування фактичних збитків.
        Якщо особа працювала у зоні відчуження менше 12 місяців, пенсія обчислюватиметься виходячи із заробітної плати за повні календарні місяці підряд у зоні відчуження.

Якщо особа працювала менше календарного місяця у зоні відчуження, за її бажанням пенсія може обчислюватися виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу у зоні відчуження, за весь фактично відпрацьований час, в одному із неповних календарних місяців роботи, без додавання суми заробітної плати за період роботи за межами зони відчуження. У такому разі заробітна плата за весь фактично відпрацьований час за роботу в зоні відчуження буде ділитися на число відпрацьованих днів, а одержана сума буде множиться на 25,4.

Пенсії призваних на військові збори військовозобов’язаних, які працювали у зоні відчуження в 1986 — 1990 роках, призначатимуться виходячи із заробітної плати, яку вони одержували за основним місцем роботи, з урахуванням фактично відпрацьованого часу у зоні відчуження, характеру виконуваної роботи, місця і тривалості робочого дня.
       Заробітна плата, отримана за роботу в зоні відчуження, буде осучаснена, тобто вона буде порівнюватися із середньою заробітною платою за відповідний місяць року, в якому приймали участь у ліквідації аварії. Визначатиметься індивідуальний коефіцієнт заробітку, який буде множитися на середню заробітну плату за 2006 рік (928,81 грн.). Таким чином буде розрахована заробітна плата для обчислення пенсії. Після цього вона буде множитися на відсоток втрати працездатності, і розраховуватися основний розмір пенсії.

Під час проведення перерахунків перевіряються первинні документи, на підставі яких видана довідка про заробітну плату за період роботи в зоні відчуження, а саме: правильність застосування кратної оплати праці відповідно до переліку населених пунктів зони відчуження; проведення оплати праці за понаднормовий час роботи у вихідні та святкові дні; нарахування преміальної оплати праці; достовірність довідок МСЕК та інше.

Органами Пенсійного фонду перерахунки проведені по документах пенсійних справ в грудні місяці 2011 року, виплата пенсій в нових розмірах проведена в січні місяці 2012 року.

 

Начальник управління                                                 О.В. Азарова.

Предыдущая страница

  •  (голосов: 8)
  • [0]
  • Просмотров: 3997 |