Разделы сайта
Главные новости
Працюємо разом
18 грудня 2014 року в рамках Всеукраїнської декади зайнятості відбулось засідання круглого столу, що провели для роботодавців та соціальних партнерів фахівці Ренійського РЦЗ.
Відкрив захід директор Ренійського районного центру зайнятості Анатолій Рошка, який ознайомив присутніх з результатами роботи центру зайнятості за 2014 рік, станом ринку праці у Ренійському районі. Так, протягом поточного року послугами служби зайнятості скористалося 1073 особи, працевлаштовано 515 осіб, з них 238 осіб, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, 247 осіб навчались, перенавчались та підвищували кваліфікацію, з них 219 під замовлення роботодавця, 310 осіб взяли участь у громадських та тимчасових роботах, 15 безробітних започаткували власний бізнес, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 11 безробітних працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Послугами служби зайнятості протягом 2014 року скористалось 16 осіб з інвалідністю, шестеро з них працевлаштовано, в тому числі 1 – з виплатою одноразової допомоги на започаткування власної справи. Також фахівцями Ренійського РЦЗ видано одній особі після 45 років ваучер для перенавчання за професією електрогазозварник
Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Лариса Туренко акцентувала увагу учасників круглого столу на тому, що внаслідок складної політичної ситуації в країні клієнтами служби зайнятості в цьому році стали особи з числа вимушених переселенців із тимчасово окупованих територій країни та зони проведення АТО Протягом 2014 року до Ренійського РЦЗ звернулось 8 осіб із числа вимушених переселенців, зараз на обліку перебувають 4 такі особи. Фахівцями центру зайнятості проводиться активна робота щодо надання їм консультаційно-інформаційної підтримки, соціальних послуг та матеріального забезпечення, а також допомоги у визначенні своєї позиції на місцевому ринку праці та професійних можливостей, пріоритетних цілей у працевлаштуванні та шляхів їх досягнення.
Учасники заходу обмінялися досвідом роботи щодо надання послуг, взяли активну участь у обговоренні аспектів оптимізації співпраці, практики впровадження законодавчих нововведень. А на завершення заходу було окреслено напрями, за якими необхідно розвивати подальшу співпрацю між службою зайнятості, соціальними партнерами та роботодавцями.18.12.2014 року
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Туренко Л.М.
Об индексации пенсий

Об индексации пенсий

24 годовщина Пенсионного фонда Украины

24 годовщина Пенсионного фонда Украины

 

СЕМІНАР 4-МТП, 11-МТП
Відділом статистики у Ренійському районі Головного управління статистики в Одеській області проводиться семінар на тему: “Про складання і порядок подання звітів зі статистики товарних ринків за 2014 рік”
ГРАФИК ОТКЛЮЧЕНИЯ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ ПО Г.РЕНИ И РЕНИЙСКОМУ РАЙОНУ
ГРАФИК ОТКЛЮЧЕНИЯ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ ПО Г.РЕНИ И РЕНИЙСКОМУ РАЙОНУ
ИНТЕРВЬЮ МЭРА г.РЕНИ С. КОЛЕВИЧА ДЕКАБРЬ 2014 г.
ИНТЕРВЬЮ МЭРА г.РЕНИ С. КОЛЕВИЧА  ДЕКАБРЬ 2014 г.
ВНИМАНИЮ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ !
В преддверии Нового года рекомендуем
Краеведческий календарь на 2015 г.
Краеведческий календарь
Бессарабія в Першій світовій війні
Бессарабія в Першій світовій війні
Учні 10-А кл. Ренійської гімназії урок історії провели в читальній залі ЦРБ.
Література рідного краю
На урок рідної літератури – в бібліотеку
Література рідного краю

Майже 15 тисяч ренійців цього року відвідали Центр обслуговування платників
Загалом за 11 місяців поточного року працівниками Центру обслуговування платників ДПІ у Ренійському районі надано 2695
За 11 місяців 2014 року 5 ренійців скористались правом на звернення
На субсайті ГУ ДФС в Одеській області діє рубрика «Приймальня громадян», у якій розміщено графік прийому громадян посадовими особами ДПІ у Ренійському районі та нормативні документи з питань звернень громадян, зразок
Тиждень української книги
З 28 листопада по 5 грудня в центральній районній бібліотеці проходив Тиждень української книги.
Тиждень української книги
Тиждень української книги

19 декабря (пятница) – предельный срок уплаты единого налога предпринимателями
19 декабря для предпринимателей первой и второй группы, осуществляющих ежемесячную уплату налога, является предельным сроком уплаты
Международные грузоперевозки в Одессе: как не упустить самое важное
Международные грузоперевозки в Одессе: как не упустить самое важноеОдесса является соединительным узлом: большое количество международных перевозок проходят через Одессу. Как найти самый лучший вариант и осуществить международные грузоперевозки в Одессе, как говорят, не за все деньги?
При начислении зарплаты за декабрь проводится годовой перерасчет налога на доходы физических лиц.
Специалисты ГНИ в Ренийском районе напоминают, что, согласно требованиям Налогового кодекса (далее НКУ) все работодатели, независимо от избранной системы налогообложения, при начислении зарплаты за декабрь 2014 года обязаны провести перерасчет налога на доходы физических лиц, начисленного и перечисленного в течение 2014 года.
статистика
Індекс споживчих цін за листопад 2014 року
Вселенная.Планета Рени

Вселенная.Планета Рени

 

Наличие долга – стало основанием для аннулирования 12 ренийских "упрощенцев"
Давайте перемотаем ролик и попробуем избежать эти предновогодние, мягко говоря, проблемы, воспользовавшись предоставленной на семинаре информацией:
Должники Пенсионного фонда
Должники Пенсионного фонда по состоянию на 01.12.2014
Вниманию бухгалтеров предприятий и предпринимателей !
Семинар состоится 10 декабря 2014г. в 1000
по адресу: г.Рени ул.Комсомольская 139,
зал заседаний райгосадминистрации
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Декабрь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
reniinfo@i.ua
Щодо виплати надбавок до пенсій «Дітям війни» та «Чорнобильцям» у 2011 – 2012 роках

Відповідно до п. 7 Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” від 14.06.2011 №3491-V, «Прикінцеві положення» Закону були доповнені пунктом 4, яким встановлено що у 2011 році норми і положення статей  39, 50,  51,  52,  54  Закону  України "Про статус і соціальний захист
громадян, які  постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи" ,статті  6  Закону  України  "Про соціальний захист  дітей  війни"  застосовуються  у порядку  та  розмірах,  встановлених  Кабінетом  Міністрів України виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету  Пенсійного  фонду України на 2011 рік. Таким чином,  Верховна Рада  України,  доповнивши  пунктом  4 розділ  VII  Закону України "Про Державний
бюджет України  на  2011  рік",  визначила  Кабінет  Міністрів   України  державним  органом,  який  має  забезпечувати реалізацію встановлених законами України соціальних прав громадян, тобто надала право Кабінету Міністрів України визначати порядок та розміри соціальних виплат виходячи з наявного фінансового  ресурсу
бюджету  Пенсійного  фонду  України,  що  узгоджується з функціями Уряду України,  визначеними в пунктах 2,  3 статті 116 Конституції України.

26 грудня 2011 року Конституційним Судом України прийнято рішення N 20-рп/2011про відповідність пункту 4 розділу VII "Прикінцеві положення" Закону   України   "Про  Державний  бюджет  України  на 2011 рік" Конституції України.

Постановою Кабінету Міністрів України „Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету” від 06.07.2011 №745, яка набрала чинності 23.07.2011р.,  для дітей війни було передбачено  підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, у розмірі 49,8 грн. Таким чином, з 23 липня 2011 року по 1 січня 2012 року органи Пенсійного фонду виплачували надбавку «Дітям війни» 49, 80грн. - це відповідає законодавству.

Пунктами 1-4 Постанови №745 встановлені підвищення до пенсій також, ліквідаторам та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЄС.

Прикінцевими положеннями Закону України від 22.12.2011”Про Державний бюджет України на 2012 рік” встановлено, що у 2012 році норми і положення статей 20, 21, 22, 23, 30, 31, 37, 39, 48, 50, 51, 52, 54 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, статей 5 та 6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни” застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України виходячи з наявних фінансових ресурсів Державного бюджету України та бюджету Пенсійного фонду України на 2012 рік.

28.12.2011р. уряд прийняв постанову № 1381 “Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення”, яка набула чинності з 1 січня 2012 року.

Постановою передбачено покращення рівня пенсійного забезпечення «Дітям війни» (крім тих, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань") підвищення до пенсії, встановлене статтею 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни", провадиться у розмірі 7 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого законом, для осіб, які втратили працездатність. З 1 січня 2012 року замість суми 49,80 грн. підвищення становить 57,54 грн.

На виконання постанови перерахунок пенсій буде проведено з 1 січня 2012 року в автоматизованому режимі за матеріалами пенсійних страв, що не потребує додаткових звернень пенсіонерів до органів Пенсійного фонду.

23 листопада 2011року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову №1210   «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, потерпілих в результаті Чорнобильської катастрофи»,   яка набула чинності з 1 січня 2012 року.

Ця Постанова передбачає збільшення мінімального розміру пенсії для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і для інших інвалідів, щодо яких встановлений причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою залежно від групи інвалідності, для дітей-інвалідів, а також додаткової пенсії за збиток, заподіяний здоров'ю, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, потерпілих в результаті Чорнобильської катастрофи».

Так, мінімальний розмір пенсії:

1) для    учасників    ліквідації    наслідків аварії  на ЧАЕС становить:

     I групи інвалідності - 180  відсотків  прожиткового  мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     II групи  інвалідності  - 160 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     III групи інвалідності - 145 відсотків прожиткового  мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

2) для  інших  інвалідів,  щодо  яких  встановлено  причинний  зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою:

     I групи інвалідності - 100  відсотків  прожиткового  мінімуму для  осіб,  які втратили працездатність,  з 1 січня 2012 р.  і 150 відсотків   прожиткового   мінімуму   для   осіб,   які   втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     II групи  інвалідності  - 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб,  які втратили  працездатність,  з  1  січня  2012  р.  і 125 відсотків   прожиткового   мінімуму  для  осіб,  які  втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     III групи інвалідності - 100 відсотків прожиткового  мінімуму для осіб,  які  втратили  працездатність,  з  1  січня  2012 р.  і 110 відсотків  прожиткового  мінімуму  для  осіб,   які   втратили працездатність, з 1 липня 2012 р.;

     3) для  дітей-інвалідів - 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

     4) для непрацездатних членів  сім'ї  померлого  годувальника, які були на його утриманні: на одного  непрацездатного  члена сім'ї - 50 відсотків пенсії по інвалідності померлого годувальника,     на двох і більше - 100  відсотків.

Щомісячна додаткова пенсія за шкоду,  заподіяну здоров'ю, виплачується у таких розмірах до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

     1) особам, що належать до категорії 1:  з   числа   учасників   ліквідації   наслідків   аварії    на Чорнобильській АЕС:

     інвалідам I групи - 50 відсотків;

     інвалідам II групи - 40 відсотків;

     інвалідам III групи - 30 відсотків;

     для інших інвалідів ЧАЕС:     з 1 січня 2012 р.:

     інвалідам I групи - 30 відсотків;

 

     інвалідам II групи - 20 відсотків;

     інвалідам III групи - 15 відсотків;

     з 1 липня 2012 р.:

     інвалідам I групи - 36 відсотків;

     інвалідам II групи - 24 відсотки;

     інвалідам III групи - 18 відсотків;

     2) особам, що належать до категорій 2-4:

     з 1 січня 2012 р.: особам, що належать до категорії 2, - 15 відсотків;

     особам, що належать до категорії 3, - 10 відсотків;

     особам, що належать до категорії 4, - 5 відсотків;

     з 1 липня 2012 р.:

     особам, що належать до категорії 2, - 18 відсотків;

     особам, що належать до категорії 3, - 12 відсотків;

     особам, що належать до категорії 4, - 6 відсотків;

     3) дітям-інвалідам,  а також хворим внаслідок  Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу - 18 відсотків.

       Щомісячна   компенсація  сім'ям  за  втрату  годувальника внаслідок Чорнобильської  катастрофи  призначається  на   кожного непрацездатного члена сім'ї, який був на його утриманні, у розмірі 12  відсотків  прожиткового  мінімуму  для  осіб,   які   втратили  працездатність.

Право на перерахунок пенсії згідно із цією постановою матимуть учасники ліквідації аварії на ЧАЕС у 1986-1990 рр.

Пенсія інвалідам-чорнобильцям розраховуватиметься від заробітної плати, отриманої за роботу в зоні відчуження, у розмірі відшкодування фактичних збитків.
        Якщо особа працювала у зоні відчуження менше 12 місяців, пенсія обчислюватиметься виходячи із заробітної плати за повні календарні місяці підряд у зоні відчуження.

Якщо особа працювала менше календарного місяця у зоні відчуження, за її бажанням пенсія може обчислюватися виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу у зоні відчуження, за весь фактично відпрацьований час, в одному із неповних календарних місяців роботи, без додавання суми заробітної плати за період роботи за межами зони відчуження. У такому разі заробітна плата за весь фактично відпрацьований час за роботу в зоні відчуження буде ділитися на число відпрацьованих днів, а одержана сума буде множиться на 25,4.

Пенсії призваних на військові збори військовозобов’язаних, які працювали у зоні відчуження в 1986 — 1990 роках, призначатимуться виходячи із заробітної плати, яку вони одержували за основним місцем роботи, з урахуванням фактично відпрацьованого часу у зоні відчуження, характеру виконуваної роботи, місця і тривалості робочого дня.
       Заробітна плата, отримана за роботу в зоні відчуження, буде осучаснена, тобто вона буде порівнюватися із середньою заробітною платою за відповідний місяць року, в якому приймали участь у ліквідації аварії. Визначатиметься індивідуальний коефіцієнт заробітку, який буде множитися на середню заробітну плату за 2006 рік (928,81 грн.). Таким чином буде розрахована заробітна плата для обчислення пенсії. Після цього вона буде множитися на відсоток втрати працездатності, і розраховуватися основний розмір пенсії.

Під час проведення перерахунків перевіряються первинні документи, на підставі яких видана довідка про заробітну плату за період роботи в зоні відчуження, а саме: правильність застосування кратної оплати праці відповідно до переліку населених пунктів зони відчуження; проведення оплати праці за понаднормовий час роботи у вихідні та святкові дні; нарахування преміальної оплати праці; достовірність довідок МСЕК та інше.

Органами Пенсійного фонду перерахунки проведені по документах пенсійних справ в грудні місяці 2011 року, виплата пенсій в нових розмірах проведена в січні місяці 2012 року.

 

Начальник управління                                                 О.В. Азарова.

Предыдущая страница

  •  (голосов: 8)
  • [0]
  • Просмотров: 4513 |