Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Рекламное агентство в городе Рени

Компания ТЕХМА  в Рени.

Теперь в Рени можно заказать услуги: наружная реклама, изготовление вывесок, широкоформатная печать и полиграфия.


http://tehma.com.ua/shirokoformatnaya-pechat/

«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (12)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (19)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Краса рукотворних витворів…

        Краса рукотворних витворів… Складною є життєва дорога людини, доволі на ній різноманітних випробувань. Особливо важко доводиться жінці. Як знайти своє місце у бурхливому сьогоденні, як не втратити свого «я» у побутових негараздах? У наш час жінці нелегко зберегти вірність своєму покликанню та призначенню. Разом з тим, жінка залишається жінкою і завжди прагне створити навколо себе затишок і красу. При цьому вона не забуває і про свою зовнішність. Прагне до елегантності, яка, безсумнівно, вимагає витрат і часу.

Оксана Євгенівна Кулєшова зуміла ідеально поєднати покликання і вміння створювати красу. З 1987 року вона працює у школі № 2 (нині – гімназія) вчителем обслуговуючої праці та вже давно не уявляє свого життя без школи і дітей. Оксана Євгенівна належить до тих людей, які, щось вміючи добре робити, намагаються цього навчити інших. А ще з нею цікаво тому, що ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно навчається чогось, бо любить справу, якій присвячує весь свій час. Вона вміє бути вимогливою (передусім, до себе), відповідальною і діловою. Вміє працювати й організовувати дітей  на досягнення спільної мети. Розуміє своїх вихованців. Відчуває красу навколишнього світу, багатство дитячої душі, неповторність кожної миті. Педагог за фахом, вона вміє робити все: впевнено працювати із сучасними технічними засобами, вишивати, готувати, плести, виготовляти жіночі прикраси, шити, в’язати, писати вірші і сценарії… А основне – любити тих, кому так потрібна її любов. Вона належить до особливих жінок – зі світлою і чистою внутрішньою красою душі. Її щира усмішка гріє серця, її справи дивують своїм розмаїттям, а Божі обдарування проростають красою у витворах рукотворних.

Ще школяркою Оксана захопилася пошиттям одягу, адже хотілося бути гарно вдягненою. Відвідувала курси із в’язання спицями. Все, що відчувала, прагнула перенести на власні вироби. Не відразу всього навчилася – довелося попрацювати! Та завжди  виручало вміння і бажання вчитися. 1985 року закінчила Воронізький індустріально-педагогічний технікум. При технікумі була майстерня, в якій студенти шили різноманітний одяг – від сукні до пальта. Дитяча мрія здійснилася: технологія пошиття одягу була добре засвоєна. Але Оксана не уявляла себе усе життя за швейною машинкою – це, звісно, корисна справа, але монотонна. І вже тоді вона зрозуміла, що з її непосидючою творчою вдачею треба йти до школи. Інтуїція не підвела. Навіть у найскладніші роки для вчителів у новій державі школу не залишила. Намагалася підробляти на канікулах, але остаточно покинути школу не змогла! Тоді ж, на початку 90-х років, пройшла курси підвищення кваліфікації у Донецьку, де відвідувала заняття зі шкіряної пластики.

Прийоми і способи  виготовлення різноманітних жіночих прикрас і панно зі шкіри настільки сподобалися і захопили, що Оксана Євгенівна вирішила серйозно зайнятися цією справою. А тому запаслася шматочками шкіри різних кольорів на Донецькій взуттєвій фабриці.

Поступово вдосконалюючи техніку роботи і застосовуючи власну фантазію, виготовила комплекти, панно, з яких згодом і підготувала виставку в інтернаціональному клубі. Кожен виріб майстрині виявився неповторним, тому що був зроблений з натхненням та від серця. Дружина капітана італійського судна, відвідавши виставку неординарних художніх робіт, висловила бажання придбати роботи, від яких була у захваті. І 70% виробів із колекції Оксани Євгенівни попливли до Італії.

Досягнувши певної майстерності, вчителька вирішила навчити цього чудового ремесла своїх учениць. Достоїнство та шляхетність, елегантність та стиль – всі ці якості, шановні читачі, ви можете побачити у шкіряних виробах на фотографіях. Ці вироби створені Оксаною Євгенівною. Вона і дітей навчає постійно шукати цікаві рішення в композиціях, а широкий стилістичний діапазон свідчить про великі потенційні можливості автора.

Художня обробка шкіри є одним із давніх видів народного декоративно-ужиткового мистецтва. Шкіра та хутро тварин з незапам'ятних часів служили людині для утеплення і прикрашання тіла, а також використовувалися для побутових потреб. Прикраси — група сучасних виробів, функціонують як доповнення до жіночого святкового одягу: кулони, брошки, паски, браслети, півобручі до волосся, декоративні квіти. З натуральної шкіри можна зробити ще багато цікавих і корисних речей: іграшки, пояси, картини. Напевно, у вас в господарстві, шановні читачі, знайдуться шкіряні речі, якими ви давно вже не користуєтеся. Не поспішайте їх викидати – спробуйте дати шкірі друге життя. Ознайомтеся із докладним описом технології виготовлення жіночих прикрас зі шкіри, доповненим фотографіями та малюнками. Оксана Євгенівна впевнена, що виготовити нескладні прикраси зможуть не лише дорослі, а й діти. Рукотворний витвір може стати чудовим подарунком для близьких і друзів. Ось кілька порад від майстрині, які можуть стати вам у пригоді. Тож втілюйте у життя свої задуми, створюйте красу навколо себе!

 

Наталя Кічук,

методист ОЦНК

 

 

Посмотреть фотографии

 

 На предыдущую страницу.