Разделы сайта
Главные новости
Должники Пенсионного фонда
Должники Пенсионного фонда
ЕВРОУКРАИНА
 ФОРПОСТ НА ДУНАЕ
 Ренийский морской порт сократил грузооборот на половину 
В январе Ренийский морской порт, крупнейший по мощностям в Дунайском морском регионе Украины, сократил грузооборот на 55% к январю 2014 года – до 74 тыс. т говорится в данных порта.
ЕВРОУКРАИНА
 ПРАВДА КОЛЕТ ГЛАЗА
(РЕНИ)
Глава Ренийской райадминистрации подал в отставку
Исполняющий обязанности председателя Ренийской райгосадминистрации Сергей Барымов ушел с должности по собственному желанию. Об этом решении он сообщил сегодня на аппаратном совещании РГА.
В Рени за «круглым столом» обсуждали вопрос децентрализации
На днях в Ренийском районе состоялся «круглый стол» с представителями сельских и городского советов, а также представителей бизнеса ренийщины, посвященный активизации действенного диалога власти с бизнес - сообществом.
13 марта – срок уплаты авансовых взносов общесистемщиками
Специалисты ГНИ в Ренийском районе напоминают предпринимателям, осуществляющим деятельность на общей системе налогообложения,
Невідома війна
В читальній залі центральній районній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Невідома війна». Представлені на ній історико-документальні матеріали розповідають про участь наших земляків в воєнних баталіях «Зимової війни».
Невідома війна


Контекстная реклама на сайте reklama-up.com.ua – это гарантия планомерного сотрудничества

Контекстная реклама на сайте reklama-up.com.ua – это гарантия планомерного сотрудничества

      Современное общество привыкло к тому, что всемирная сеть влияет на различные сферы деятельности. Без участия интернета трудно представить себе жизнь человека. Для того, чтобы ваше дело имело успех и располагало к планомерному развитию, ему необходим собственный портал. Наличие площадки в сети помогает корректно предложить товар/услугу, ознакомить пользователя с результатами деятельности или проинформировать относительно нововведений.

"Skype" в библиотеке
Уважаемы жители и гости города!
С 1 марта применяются новые формы отчетности по НДС
с 1 марта 2015 года, начиная с отчетных периодов февраль 2015 года и I квартал 2015 года и последующие отчетные периоды, налоговые декларации по НДС и уточняющие расчеты налоговых обязательств по НДС в связи с исправлением самостоятельно выявленных ошибок
Анонсы семинаров на март 2015 г.
Анонсы семинаров на март 2015 г.
Анонсы «горячих линий» на март 2015 г.
Анонсы «горячих линий» на март 2015 г.
Працевлаштування осіб з інвалідністю
Працевлаштування осіб з інвалідністю


Однією з болючих та актуальних проблем сьогодення є працевлаштування та соціальний захист інвалідів. Чимало чинників впливають на пошук підходящої роботи для таких осіб: стан здоров’я, фізичні можливості, професійні навички та вміння, брак відповідних знань тощо.
Фахівці Ренійського РЦЗ прикладають немало зусиль щоб, враховуючи потреби роботодавців та можливості осіб з інвалідністю, підібрати роботу для безробітних громадян з обмеженими фізичними можливостями.
Тому, з метою активізації діяльності щодо реалізації державних гарантій зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями за ініціативою Ренійського РЦЗ 26 лютого було проведено нараду за участю представників Ренійської РДА, Ренійської районної та сільських рад, Управління соціального захисту населення, державного інспектора праці в Ренійському районі та роботодавців.
Відкрив нараду директор центру зайнятості Анатолій Рошка, який проінформував присутніх про пріоритетні напрямки в роботі служби зайнятості щодо працевлаштування інвалідів, звернув увагу на актуальність повсякденної турботи про людей з інвалідністю. Саме створення робочих місць, працевлаштування цієї категорії громадян і надалі буде пріоритетним у роботі центру зайнятості. Так, з початку року фахівцями Ренійського РЦЗ підібрано підходящу роботу та працевлаштовано 1 особу з інвалідністю, що перебувала на обліку в центрі зайнятості. Учасники заходу були також проінформовані про стимулювання роботодавців, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них громадян, що недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, шляхом виплати компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про можливість отримання ваучерів на навчання осіб старше 45 років, залучення незайнятого населення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
Вирішення питання працевлаштування інвалідів сьогодні стоїть дуже гостро. Важливим моментом у ході наради було також обговорення питання виконання підприємствами, організаціями та установами міста та району нормативу працевлаштування інвалідів.
На завершення заходу було окреслено напрями, за якими необхідно розвивати подальшу співпрацю центру зайнятості, соціальних партнерів, органів самоврядування та роботодавців щодо забезпечення рівних умов та дотримання прав інвалідів у сфері праці та зайнятості, забезпечення можливості безперешкодного отримання реабілітаційних послуг та професійного навчання за місцем проживання інвалідів, удосконалення механізму стимулювання роботодавців до створення робочих місць для працевлаштування інвалідів та стимулювання інвалідів до участі у трудовому житті.26.02.2015р.
Заступник начальника відділу
надання соцпослуг Ренійського РЦЗ Туренко Л.М.
41066
УКРАИНА - ЦЕ ЕВРОЧТО?
 СЛАВА УКРАИНЕ! КАКОЙ?
Рейдерский захват Украины. Эффективный менеджемент Яценюка. 
Яценюк супер эффективный премьер Украины. Год правления - и страны нема. Кучма завидует.
Красивая картинка, не правда ли? Это морской порт на Черном море под Одессой. Украинский...был.
ОДЕСЧИНА - ЭТО МЫ!
 ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ОДЕСЧИНЫ
 Сегодня Одесская область отмечает День рождения
27 февраля Одесская область отмечает свой 83-й День рождения. Глава Одесского облсовета Михаил Шмушкович поздравил земляков с праздником.
Плательщикам 4 группы рекомендуется в I квартале платить единый налог помесячно
В связи с тем, что форма налоговой декларации по фиксированному сельскохозяйственному налогу предусматривает ежемесячные начисления, предлагается налогоплательщикам в течение первого квартала платить начисленные суммы в сроки, предусмотренные для фиксированного сельскохозяйственного налога.
Продолжается ежегодная кампания декларирования доходов граждан, полученных в прошлом году
Декларации об имущественном состоянии и доходах налогоплательщики должны подать в налоговую инспекцию по месту своего налогового адреса. Ежегодное декларирование доходов гражданами связано с выполнением требований Налогового кодекса Украины.
ДЛЯ ТЕБЕ ВИПУСКНИК 2015
Акція «Випускник», організованая Ренійським районним центром зайнятості, відбулася 20 лютого 2015 року в приміщенні Ренійського центра дитячої та юнацької творчості. Це один із багатьох профорієнтаційних заходів, які систематично проводять спеціалісти центру зайнятості, для того, щоб націлити випускників на свідомий професійний вибір, акцентувати їхню увагу на найбільш актуальних професіях, а ще сформувати позитивну мотивацію до праці. На захід завітали представникі навчальних закладів Одещини, відділу освіти, молоді та спорту РДА, випускники 9–11 класів шкіл міста і району, їх батьки, педагогічні працівники.
Викладачі ВНЗ, презентуючи Одеський державний аграрний університет, Одеський національний економічний університет, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського, Одеську державну академію технічного регулювання та якості, Одеську національну морську академію Ізмаїльський факультет детально розповідали про специфіку навчання, умови вступу, професії, спеціальності, які можна здобути, терміни, вартість навчання, проходження практики та подальшого працевлаштування, доповнюючи слова відеоматеріалами та інформаційними роздатковими матеріалами. Старшокласники мали можливість поспілкуватися, отримати індивідуальні консультації.
Сподіваємось, що проведений профорієнтаційний захід допоможе старшокласникам зробити вдалий професійний вибір і стати справжніми професіоналами своєї справи
Податкові зміни – 2015
ПОДАТКОВІ ЗМІНИ:
Інфографіка: фінансова децентралізація
Міністерство фінансів починає публікацію серії інфографік, що мають на меті пояснити складні речі «простими словами». Наша перша інфографіка присвячена тому, які кошти отримали місцеві громади завдяки фінансовій децентралізації, і як саме вони могли б розпорядитися цими коштами на потреби своїх громад.
Звернення начальника Головного управління ДФС в Одеській області Ігоря Петровича Сінгаєвського щодо питань взаємодії в рамках фінансової децентралізац
Верховною Радою України змінами до Бюджетного та Податкового кодексів України зроблено важливий крок на шляху перерозподілу повноважень на користь регіонів і місцевої влади.
Посилення ролі місцевих бюджетів та укріплення їх фінансовими ресурсами є важливим аспектом у впровадженні реформи бюджетного процесу та децентралізації.
Поклонись дереву
23 лютого в читальній залі центральної районної бібліотеки відкрито виставку мозаїчних робіт Леоніда Івановича Івасюка.
Поклонись дереву
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив новостей
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
1. Без разрешения автора.
2. Без указания прямой ссылки на источник.
3. В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Сайт является новостным порталом города Рени и Ренийского района.
Электронная почта:
reniinfo@i.ua
Картини із тіста

Картини із тіста
«Свій край – як рай!» –  картини із тіста

Людмила Дмитрівна Кулікова – автор незвичайної колекції. Виявляється, з тіста можна робити не тільки пироги та тістечка, а й чудові картини.

29 років тому Людмила Дмитрівна приїхала в Рені з Миколаєва. Спочатку два роки працювала в залізничному депо художником-оформлювачем, але робота там не приносила морального задоволення, тому і перейшла до школи № 2, в якій працює і досі. Така вірність обраній справі не є випадковою. Пішовши першого дня до школи, маленька Людмила вже остаточно вирішила, що стане учителем. Завжди вчилася із задоволенням, із відчуттям радості пізнання нового. Була в Людмили лише одна проблема: бути учителем образотворчого мистецтва чи історії. Обидва предмети надзвичайно приваблювали дівчинку. Малювати вчилася у школі мистецтв, а після сьомого класу навіть пропонували навчатися в інтернаті для обдарованих дітей при Академії мистецтв у Ленінграді, але батьки не дозволили, а оскільки була тихою, скромною та слухняною донькою, то погодилася із думкою дорослих, які боялися відпускати її у великий світ. Остаточно Людмила Дмитрівна так і не вирішила, який з предметів кращий, тому і здобула два дипломи: учителя креслення та образотворчого мистецтва і учителя історії. Зараз у гімназії викладає обидва предмети.

         Підготовка до уроків, родинні справи, домашнє господарство відбирали багато часу, тому не могла поринути у світ мистецтва з головою. Все сподівалася, що на пенсії зможе це собі дозволити, але душа до пенсії не витримала, і все, що роками накопичувалося, творчою уявою художниці і майстерними руками було перенесено у картини-барельєфи із солоного тіста. Людмилу Дмитрівну завжди приваблювало декоративно-ужиткове мистецтво, а на одному із засідань методичного об’єднання учителів образотворчого мистецтва Валентина Федорівна Дайловська вперше розповіла про цікаву техніку – тістопластику. Колега розповіла, а Людмила Дмитрівна захопилася не на жарт створенням картин із тіста. Торік донька Регіна стала студенткою і поїхала до Миколаєва, повернувшись на батьківщину майстрині.

 – Після від’їзду дочки з’явилося багато вільного часу, потихеньку почала працювати вечорами. Телевізору не хочу дарувати дорогоцінні хвилини життя. Вважаю, що просиджувати, годинами дивлячись телевізор, – злочин! Першу роботу «Свій край – як рай» виконувала разом з донькою. А протягом півроку вдалося створити двадцять картин, і виникла ідея підготувати виставку, щоб люди побачили, яка навколо чудова природа, щоб навчилися бачити красу у малому. Думала організувати виставку навесні, коли все квітне і оживає.

Сюжети картин народжуються по-різному. Буває, вночі не можу заснути, поки не втілю на планшеті нову ідею. Ескізів ніколи не роблю, беру тісто і працюю. Вдома маю багато квітів, які і надихають на роботу. Одного разу п’ять годин, не встаючи, працювала над картиною, поки не переконалася, що робота завершена. А іноді не можу скласти знову композицію після того, як виготовлені деталі висохли і були пофарбовані. Може вийти й зовсім новий сюжет, а можу щось потім доробити, а було й таке, що залишалися зайві елементи. Найскладніше підібрати тканину, стрічки, антураж для майбутньої картини. Дуже вдячна подрузі Валентині Мельник з Миколаєва, яка для мене стала давно рідною людиною, адже дружимо вже 35 років. Вона працює художником у Миколаївському театрі, надихає і мене на творчість, а також постійно забезпечує обрізками тканини із театральної костюмерної, колеги теж приносять тканину, борошно. Тільки працюй! Деякі картини покриваю лаком, а деякі – ні. Особливого догляду вони не потребують, подібні до кераміки.

Нову картину вивішую на стіну та ходжу і приглядаюся до неї, чого ще не вистачає (перевірка часом), а потім знімаю її, дороблюю, а то й перероблюю.  Творчий процес дуже подобається, але без підтримки чоловіка Василя Олексійовича нічого б не зробила. Щоденні побутові клопоти він часто бере на себе, крім того, він мій перший глядач і критик, любить дивитися на мою роботу. А я іноді можу і не їсти, і не спати, не відчуваю втоми, поки працюю. Майже кожного дня чимось займаюся: обдумую сюжет, форму, розмір майбутньої композиції, добираю фон. Днями зробила картину, а потім усе зім`яла, бо не сподобалося. А якщо мені не подобається, то не хочу, щоб це бачили люди. Коли не вдається щось зробити, то вважаю, що день прожитий марно.

Як бачимо, найсуворіший критик творчості Людмили Дмитрівни – це вона сама.  Дивлячись на роботи майстрині, вкотре переконуєшся, що творчій уяві людини нема кінця-краю. Вона інтуїтивно відчуває красу і уміє її передати. Всі її роботи дуже позитивні, радісні, а в кожній картині закодовано багато інформації. Краса, на думку Людмили Дмитрівни, – це  гілка верби, метелик, соковиті фрукти, буйні квіти. Однак, побачити цю красу не кожному дано. Вільна хвилинка, нова ідея – і колекція майстрині поповнюється ще одним цікавим сюжетом, застиглим у тісті. Ось кіт гуляє серед мальв на малиновому оксамиті, а далі глядача зачаровує казковий замок і райська яблуня, можна вільно розглядати чуже підвіконня з корзинкою розкішних квітів на блакитному фоні, а от і самовар з баранками у коричнево-бежевих тонах, а від корзинки з черешнями не можна відійти (кортить простягнути руку і скуштувати), викликають прилив гордощів за багатство рідного краю композиції із винограду, соняшника, гарбузів та панно «Свій край – як рай», на якому можна побачити нашу країну у всій красі. Ці витвори мистецтва їсти не можна, але дивитися на них можна безкінечно.

Дивовижні картини із солоного тіста становили зміст виставки, яку всі охочі могли відвідати влітку 2010 року у краєзнавчому музеї нашого міста. Свою виставку Людмила Дмитрівна вирішила присвятити рідній школі, своїм учням і колегам, які були свідками творчого зростання і першими експертами її картин. До речі, багато учнів Людмили Дмитрівни пов’язали своє життя з мистецтвом, стали художниками, архітекторами, викладачами, а Сергій Костов (талановитий іконописець) закінчив Софійську академію мистецтв.

Хоча вироби з тіста – стародавня традиція, їм знаходиться місце і в сучасному світі, тому що зараз цінується все екологічно чисте і зроблене своїми руками.  Солоне тісто останніми роками стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Робота з ним приносить задоволення і радість.

Переваги солоного тіста:

-     легко відмивається і не залишає слідів;                     

-     тісто безпечне при попаданні до рота, якщо не додавати клей,

-     якщо воно правильно замішане, ліпиться чудово, до рук не липне;             

-     можна сушити в духовці, а можна – просто на повітрі;     

-     фарба пристає будь-яка, а можливості для розпису – практично необмежені;                                                                

-     поверх фарби добре ще покривати лаком – збережеться на століття...

    Людмила Дмитрівна радить використовувати сіль «Екстра», а тісто робити твердим, еластичним, щоб не приставало до рук. Можна використовувати різноманітні інструменти: викрутки, манікюрну пилочку, ножі різних розмірів, ножиці, качалку для тіста.       

Все, що потрібно, — це борошно, сіль і вода. А все решта — справа  фантазії майстра. Якщо ж у роботу ще й всю душу вкладаєш, то, окрім гарного настрою, отримуєш власноруч виготовлений шедевр.

Розглядаючи роботи Людмили Дмитрівни Кулікової,  переконуєшся у чудодійних властивостях звичайного солоного тіста, коли воно потрапляє до рук самобутнього і талановитого художника!

 

Наталя Кічук,

методист ОЦНК

 

 

Посмотреть фотографии

 

 На предыдущую страницу.