Разделы сайта
Главные новости
РЕНИ: ОСТОРОЖНО, РАБОТАЕТ МЭРИЯ
ЧАСТНОЕ БТИ – ОЧЕРЕДНАЯ ЖЕРТВА МЭРА ПЛЕХОВА
(И.Плехов объявил гибридную войну частному БТИ).
Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019рокуЩодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

Щодо перерахунку пенсій з 01.03.2019року

В РЕНИ ВЕРНУЛИСЬ БАНДИТСКИЕ 90-е
Во дворе президентские выборы, а в Рени процветает криминал. Взрываются гранаты, идёт контрабанда, работает наркотрафик, бытует воровство; коррупция, рейдерство и рэкет.
«На спомин… від Шевченка»
Цьогорічні Шевченківські дні в центральній районній бібліотеці завершились проведенням літературно-мистецької години для учнів 9-х класів ЗОШ №1 та Ренійської гімназії.«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
«На спомин… від Шевченка»
Весенний форум аматоров литературного творчества
Весенний  форум аматоров литературного творчества
10 марта Прощеное воскресенье

Прощеное воскресенье в 2019 году – 10 марта: смысл Прощеного воскресенья и как просить прощения

С праздником 8 МАРТА!

С прекрасным праздником весны

Мы Вас сердечно поздравляем.

Здоровья, счастья и любви

От всей души мы Вам желаем!

И солнце пусть Вам ярко светит,

И птички радостно поют,

Пусть в Вашем доме воцарятся

Веселье, мир, тепло, уют.


Великому Кобзарю – 205
Великому Кобзарю  – 205
9 березня - 205 роковини від дня народження Великого Кобзаря.
Долучаючись до ювілейних урочистостей пам’яті Т.Г. Шевченка, центральна районна бібліотека запрошує ренійців на літературно-мистецьку виставку «На незабудь… від Шевченка».
Фонарные столбы
На самом деле организовать освещение на приусадебной территории совсем не проблематично, поскольку на современном рынке можно найти большое количество разных осветительных элементов. По-особенному популярными являются именно уличные фонари
Участь фахівців Головного управління у семінарі з фахівцями Головного управлінняДержпродспоживслужби в Одеськійобласті

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету МіністрівУкраїни від 05.09.2018 р.№649-р «Про заходи, спрямовані на  детінізацію відносину в сфері зайнятості населення», за ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області в Ренійському  районі проведено семінар спільно з фахівцями санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області.

Співпраця з Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових  продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області  здійснюється на виконання «Плану спільнихзаходів між Головним управлінням Держпраці в Одеській області та Головним управлінням Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів в Одеській області».

На семінар були запрошені роботодавці – оператори ринку та їх наймані працівники.

Фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області Юрій Жантик  інформував, що інспектори Держпродспоживслужби під час проведення заходів державного нагляду вимог дотримання санітарного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів операторами ринку фіксують непоодинокі випадки не лише порушення санітарного законодавства, зокрема відсутність медичних оглядів у працівників, але й факти нелегального працевлаштування, що створює додаткові ризики для споживачів. Розповів про порядок реєстрації операторів ринку в Єдиному державному реєстрі, створення  єдиної державної бази даних професійних медоглядів, за допомогою якого  контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду, про поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні, нагадав про обов’язковість проведення медичних оглядів декретованим контингентом населення – працівникам окремих професій та посад, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Наталя Стрижкова — начальник відділу економіки, торгівлі та туризму Ренійської райдержадміністрації — інформувала присутніх  про підготовку районного плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019-2020 роки, який розробляється згідно із розпорядженням Одеської обласноїдержавної адміністрації «Про заходи що до легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати». На підставі цього документу буде активізовано роботу комісії з легалізації трудових відносин за участю фахівців Головних управлінь Держпраці, ДФС, Держпродспоживслуби  Одеськоїобласті та іншими службами.

Старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін нагадав про порядок оформлення  трудових договорів, обов’язковість проведення попередніх та періодичних медичних оглядів за рахунок роботодавця.

Окремо розглянуто ситуацію з укладанням трудового договору, повідомленням ДФС про укладання трудового договору та проведенням попереднього медичного огляду.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                    І.Сорокін

на Украине разрабатывают план «оживления» аэропорта в Измаиле
бВ Одесской области планируют вновь открыть аэропорт «Измаил», который был заморожен в 2010 году. Заместитель председателя Одесского облсовета Юрий Димчогло рассказал о возможных перспективах данного проекта.
Археолог з Афін - гість центральної районної бібліотеки

Минулого тижня нашу бібліотеку відвідав археолог і власник клубу подорожів з Афін Константину Костас.

Археолог з Афін - гість  центральної районної бібліотеки

на украинском участке Дуная в апреле ожидается высокое половодье
В бассейне Дуная ожидается формирование высокого весеннего половодья. Согласно прогнозам, это приведет к подтоплению некоторых объектов в портах Рени и Измаил, а также города Вилково, сообщает пресс-служба ЧАО «УДП» со ссылкой на информацию Дунайской гидрометобсерватории.
Завалы по школьной учебе: что делать родителям
Учебный кризис — знакомое многим родителям состояние: ребенок запустил учебу, наполучал двоек, ему грозит неаттестация, второй год, вылет из школы. Обычная родительская реакция — закрутить гайки, лишить карманных денег, компьютера, летних каникул, подарков. Но это редко помогает. Проблема не в том, что ребенок не хочет, а в том, что не может исправить положение дел. У него еще нет навыков кризисного менеджмента. И трудная учебная ситуация — хороший случай научить его это делать.
ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙОбъездная дорога вокруг Рени (Дорога Колевича)

Одни говорят, другие делают.

" В степях зеленых Буджака..."
Литературный календарь 2019 года отмечен юбилеем А.С. Пушкина.
В биографии великого поэта 1820-1824 гг. обозначены как южная ссылка.
" В степях зеленых Буджака..."
" В степях зеленых Буджака..."
Щодо нових умов виплати субсидій

Щодо нових умов виплати субсидій

 

Обпалені афганською війною.
15 лютого в районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.
Центральна районна бібліотека для учасників заходу презентувала виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «Афган: наша память и боль».
Обпалені афганською війною.
Обпалені афганською війною.
Полный список кандидатов в президенты Украины
Как сообщает ОПОРА, документы с 31 декабря по 3 февраля подали более 90 человек, из них ЦИК зарегистрировала 44 кандидата.
Афганистан наша память и боль
15 февраля исполняется 30 лет вывода советских войск из Афганистана. Афганистан наша память и боль
Година краєзнавчої книги
4 лютого читальний зал центральної районної бібліотеки відвідали підопічні Ренійського райвідділу філії Державної установи «Центр пробації в Одеській області». Година краєзнавчої книги
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архив новостей
Март 2019 (11)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Декабрь 2018 (19)
Ноябрь 2018 (20)
Октябрь 2018 (27)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
И.Сорокин-письма руководству города и района

Голові Ренійської міської ради

Одеської області

Плехову Ігору вікторовичу

Депутатам Ренійської міської ради                                 

Одеської області                                                  

вул. Соборна, 103, м. Рені,

Одеська область,  68800

Щодо здійснення права власності  

та управління майном, що є 

у власності Ренійською міською радою

 

         На сайті Ренійської районної ради оприлюднено рішення сьомої сесії Ренійської районної ради сьомого скликання «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» від 11.03.2016 р. № 47/07- VIІ, в додатку З до якого «Перелік районних комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району контракт з Керівниками, яких укладається відділом освіти, молоді та спорту Ренійської районної державної адміністрації за погодженням з районною радою» в якості закладів, «що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» зазначені Дошкільні навчальні заклади ясла-садки «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» (п.п.20, 21, 22 відповідно).

         Ренійська районна рада Одеської області при ухвалені рішення органу місцевого самоврядування, а саме рішення № 47/07- VIІ «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району», вийшла за межі свої повноважень, привласнила майно, власником якого є інша юридична особа – Ренійська міська рада,  порушила вимоги ст. 19 Конституції України (діяла в непередбачений спосіб).

         Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та  органи  місцевого  самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти  лише  на  підставі,  в  межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією  та  законами України.

         Вважаю, що дошкільні навчальні заклади ясла-садки «Чомучка», «Чебураш -ка», «Ягідка» до переліку закладів, «що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району», включені безпідставно з наступних підстав.

         В статутах дошкільних навчальних закладів ясла-садків «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради зазначено, що заклади створено рішенням ХY  сесії Ренійської міської ради YI скликання від 30.12.2011 р., вони є комунальними закладами Ренійської міської ради.

         Заклади засновано на майні, яке належить територіальній громаді м. Рені.

         Згідно вимог статті 327 Цивільного кодексу України «Право комунальної власності» у комунальній власності є майно, яке належить територіальній громаді» управління майном, що є у комунальній власності, здійснює безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування».

          Згідно відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЯСЛА-САДОК "ЧЕБУРАШКА" РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ДНЗ "ЧЕБУРАШКА") в розділі «Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа» зазначено «РЕНІЙСЬКА МІСЬКА РАДА, Код ЄДРПОУ засновника: 35549578, Адреса засновника: 68800, Одеська обл., Ренійський район, місто Рені, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 103».

         Розділ  «Відомості про органи управління юридичної особи» - зазначено «РЕНІЙСЬКА МІСЬКА РАДА».

         Таким чином згідно офіційної інформації, яка міститься в засновницьких документах зазначених закладів, реєстраційних відомостях, в якості засновника, власника, органа управління зазначена Ренійська міська рада.

         Рішенням YI  сесії Ренійської міської ради YII скликання від 14.01.2016 р. «Про передачу МАЙНА комунальній власності територіальної гомади м Рені в оперативне управління Ренійській районній раді» Ренійській районної раді на 2016 р. передано в оперативне управління МАЙНО комунальної власності територіальної громади м.Рені дошкільних навчальних закладів ясла-садків «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради.

         Об’єктами передачі є нерухоме майно (будівлі, споруди, обладнання…), інше окремо визначено майно (необоротні матеріальні активи...), грошові кошти на рахунках, дебіторська та кредиторська заборгованість.

         Ренійською районною радою прийнято рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 05.02.2016 р.№41/05 YII «Про затвердження «Договору про закріплення МАЙНА, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.іста Рені «дошкільні навчальні заклади) за відділом освіти, молоді та спорту Ренійської районної державної адміністрації на праві оперативного управління».

         Тобто, в зазначених рішеннях Ренійської міської ради, Ренійської районної ради йдеться про передачу МАЙНА, а не юридичних осіб – дошкільних навчальних закладів, не йдеться про виникнення у Ренійської  районної ради права власності та відповідно права управління юридичними особами дошкільними навчальними закладами яслами-садками «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради.

         Таким чином, юридичні підстави для включення юридичних осіб дошкільних навчальних закладів ясла-садків «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради до переліку закладів, «що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» - в Ренійській районній раді відсутні.

         Зазначеним рішенням сьомої сесії Ренійської районної ради сьомого скликання «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» від 11.03.2016 р. № 47/07- VIІ, передбачалось:

         - укладання Ренійською районною державною адміністрацією контракту з керівниками організацій, закладів, установ, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району до 16 травня 2016 р., тобто, в тому числі з керівниками Дошкільних навчальних закладів ясла-садки «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради (п. 3);

         - предписивалось розробити та подати на затвердження пленарного засідання сесії районної ради установчі документи (п.4).

         Ренійська міська рада, до повноважень якої належить виключне право затверджувати статути підприємств, організацій, закладів, установ, вносити до них зміни та доповнення, пропозицій, вимог щодо внесення змін до статутів Дошкільних навчальних закладів ясла-садки «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради – не висувала, такі зміни не вносила з 2011 року.

         Я є членом територіальної громади м. Рені Одеської області. Мешкаю в м. Рені постійно,   зареєстрований у відповідності до чинного законодавства. 

         Є депутатом Ренійської міської ради VIІ-го скликання.

         Як член територіальної громади м. Рені вважаю, що орган місцевого самоврядування – Ренійська районна рада Одеської області, ухвалив рішення № 47/07- VIІ «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району», порушила мої права, права територіальної громади.

          В цілях запобігання порушення чинного законодавства України, виникнення негативних наслідків, вимагаю негайно вжити заходів щодо захисту прав територіальної громади, а саме права власності, управління майном, що є у власності Ренійської міської ради:

         1. Негайно встановити чи висувалися керівникам Дошкільних навчальних закладів ясла-садки «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради вимоги щодо укладання контракту, чі вже не уклали вони деякі «контракти»; контрактну форму трудового договору з керівниками комунальних дошкільних навчальних закладів Законом України «Про дошкільну освіту» не передбачено.

         2. Негайно встановити чи готувалися з березня 2016 р. будь-ким будь-яки зміни до статутів Дошкільних навчальних закладів ясла-садки «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради з ініціативи Ренійсько районної ради, Ренійскої районної державної адміністрації.

         3.  Вимагати від Ренійської районної ради в цілях додержання вимог чинного законодавства України в частини власності та управління майном відповідних територіальних громад, негайно скасувати рішення сьомої сесії Ренійської районної ради сьомого скликання «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» від 11.03.2016 р. № 47/07- VIІ.

 

 

Депутат Ренійської міської ради                         І.Сорокін

12.06.2016 р. 

Голові Ренійської районної ради

Одеської області

Зуеву Олегу Васильовичу

 Голові Ренійської районної

державної адміністрації

 Одеської області                                                            

 Білюку Сергію Олександровичу

вул. Вознесенська, 139, м. Рені,

Одеська область,  68800

 

          На сайті Ренійської районної ради оприлюдено рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» № 47/07- VIІ, в додатку З до якого «Перелік районних комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району контракт з Керівниками, яких укладається відділом освіти, молоді та спорту Ренійської районної державної адміністрації за погодженням з районною радою» в якості закладів, «що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» зазначені Дошкільні навчальні заклади ясла-садки «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» (п.п.20, 21, 22 відповідно).

         Вважаю, що дошкільні навчальні заклади ясла-садки «Чомучка», «Чебураш -ка», «Ягідка» до переліку закладів, «що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району», включені безпідставно з наступних підстав.

         В статутах дошкільних навчальних закладів ясла-садків «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради зазначено, що заклади створено рішенням ХY  сесії Ренійської міської ради YI скликання від 30.12.2011 р., вони є комунальними закладами Ренійської міської ради.

         Заклади засновано на майні, яке належить територіальній громаді м. Рені.

         Згідно вимог статті 327 Цивільного кодексу України «Право комунальної власності» у комунальній власності є майно, яке належить територіальній громаді» управління майном, що є у комунальній власності, здійснює безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування».

          Згідно відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЯСЛА-САДОК "ЧЕБУРАШКА" РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ДНЗ "ЧЕБУРАШКА") в розділі «Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа» зазначено «РЕНІЙСЬКА МІСЬКА РАДА, Код ЄДРПОУ засновника: 35549578, Адреса засновника: 68800, Одеська обл., Ренійський район, місто Рені, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 103».

         Розділ  «Відомості про органи управління юридичної особи» - зазначено «РЕНІЙСЬКА МІСЬКА РАДА».

         Таким чином згідно офіційної інформації, яка міститься в засновницьких документах зазначених закладів, реєстраційних відомостях, в якості засновника, власника, органа управління зазначена Ренійська міська рада.

         Рішенням YI  сесії Ренійської міської ради YII скликання від 14.01.2016 р. «Про передачу МАЙНА комунальній власності територіальної гомади м Рені в оперативне управління Ренійської міської ради» Ренійський районної раді на 2016 р. передано в оперативне управління МАЙНО комунальної власності територіальної громади м.Рені дошкільних навчальних закладів ясла-садків «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради.

         Об’єктами передачі є нерухоме майно (будівлі, споруди, обладнання…), інше окремо визначено майно (необоротні матеріальні активи...), грошові кошти на рахунках, дебіторська та кредиторська заборгованість.

         Ренійською районною радою прийнято рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 05.02.2016 р.№41/05 YII «Про затвердження «Договору про закріплення МАЙНА, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.іста Рені «дошкільні навчальні заклади) за відділом освіти, молоді та спорту Ренійської районної державної адміністрації на праві оперативного управління».

         Тобто, в зазначених рішеннях Ренійської міської ради, Ренійської районної ради не йдеться про виникнення у Ренійської  районної ради права власності та відповідно права управління юридичними особами дошкільними навчальними закладами яслами-садками «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради.

         Таким чином, юридичні підстави для включення юридичних осіб дошкільних навчальних закладів ясла-садків «Чомучка», «Чебурашка», «Ягідка» Ренійської міської ради до переліку закладів, «що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району» - в Ренійської районної раді відсутні.

           В цілях додержання вимог чинного законодавства України в частини власності та управління майном відповідних територіальних громад, вважаємо за доцільне привести Додаток 3 до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл та міста Ренійського району, яке затверджено рішенням сьомої сесії Ренійської районної ради сьомого скликання, у відповідність до вимог чинного законодавства України.

 

 

Депутат Ренійської міської ради                         І.Сорокін

 

10.06.2016 р.