Разделы сайта
Главные новости
Про порядок припинення та поновлення пенсій
Про порядок припинення та поновлення пенсій
КОНФЛИКТ ИНТЕРЕСОВ
Рени: горсовет «отжимает» у райсовета Танцплощадку
НА БАЛКЕ «БАЛАНЕШТЫ» НЕ РАСТЁТ ЛАВАНДА
На балке «Баланешты» не растёт лаванда и, не стелется тротуарная плитка с украинским орнаментом, а жаль, красиво ведь
В РЕНИ ОПЯТЬ ПОВЫСИЛИ ТАРИФ НА ВОДУ

(Рыба гниёт с головы, а чистить её начинают с хвоста).

В Рени куб воды стоил 12 грн, с 1 июня планируется поднять тариф до 15 грн. Оригинальное «экономическое обоснование» (!)

Дитя в звичаях народів Бессарабії
Книжкова виставка в центральній районній бібліотеці до Міжнародного дитячого свята .
Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області   29 травня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему:  «Попередній медичний огляд неповнолітнього – обовязковий».

          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  30 травня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему:  «Документи, необхідні для працевлаштування неповнолітніх осіб віком від 14 до 15 років».

          Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області  031 травня 2019 року   з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему:  «За якими документами роботодавець може зясувати вік неповнолітнього».

 

         По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  старший інспектор ГУ Держпраці в Одеській області Сорокін Ігор Борисович.

 


Порядок зарахування до 1 класу

Відповідно до ст. 53.  Конституції України кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Згідно із Законом України «Про освіту» повна загальна середня освіта здобувається з 6 років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Однак, якщо є бажання відвідувати навчальний заклад, що не є територіально закріпленим за Вашим місцем проживання, можна претендувати на вільні місця в ньому.

Для зарахування до 1 класу до 31.05.2019 слід подати такі документи:

-  заява батьків,  паспорт,

- копія свідоцтва про народження,

- оригінал медичної довідки,

- документ, що підтверджує місце проживання.

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора.Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

 Ізмаїльський МЦ з надання БВПД

І тільки наша пам’ять нагорода їм

І тільки наша пам’ять нагорода їм
І тільки наша пам’ять нагорода їм

Напередодні Дня Перемоги в центральній районній бібліотеці пройшла година вшанування учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні, які брали участь в 73-х денній обороні Одеси в 1941 році та в Одеській операції по звільненню міста від фашистських загарбників у квітні 1944 року.

12 мая отмечается День матери

12 мая отмечается День матери. Охрана материнства, защита семьи - одна из приоритетных задач государства. В частности, Министерство мюстиции в рамках проекта «Я МАЮ ПРАВО» инициирована кампания «Відповідальне батьківство».

1. Инициатива Министерства юстиции: права ребенка на алименты. Минимальный рекомендуемый раз мер алиментов:

- до 6 лет - 1626 грн.,

- от 6 до 18 лет - 2027 грн.

2. Налоговая скидка на развитие ребенка – это сумма, которая возвращается государством с уплаченного родителями налога на доходы.

Получить скидку можно на оплату обучения ребенка в:

- детских садах,

- кружках, секциях,

- школах,

- профтехучилищах, колледжах,

- учреждениях высшего образования.

Ориентировочный раз мер налоговой скидки - 18% от фактически уплаченной за обучение суммы.

Как получить налоговую скидку?

1. Оплатите обучение и сохраните квитанцию ​​для налоговой об оплате.

2. Получите от работодателя справку о доходах.

3. До 31 декабря текущего года заполните налоговую декларацию об имущественном состоянии и доходах за прошлый год.

4. Подайте документы на получение скидки в ДФС по месту регистрации и получите налоговую скидку.

3. Инициатива Минсоц: возмещение расходов на няню для ребенка до 3 лет. Размер с 1 января 2019 - 1626 грн в месяц.

Как получить возмещение?

1. Заключите договор с муниципальной няней.

2. Обратитесь в отдел соцзащиты с пакетом документов (копия договора с няней, квитанция об оплате услуг няни, паспорт, идентификационный код, свидетельство о рождении ребенка)

4. Государство предоставляет ежемесячную денежную помощь на детей, страдающих тяжелыми болезнями и на ребенка, получившего тяжелую травму, требует трансплантации органа, паллиативной помощи. Размер пособия составляет прожиточный минимум для лиц, утративши трудоспособность.

Инициатива Правительства направлена ​​на то, чтобы украинские дети стали болем защищенными, а родители - ответственными.

Измаильский МЦ по предоставлению БВПД

Святкові, вихіднідні, перенесення робочихднів в квітні 2019 року

Враховуючи положення ст. 73 КЗпП України у 2019році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у святкові дні і дні релігійних свят: 28 квітня – Пасха (Великдень); 1 травня – День праці.

За ст. 67 КЗпП України, якщосвятковийабонеробочий день співпадає з суботоюабонеділею, вихідний день переноситься на наступнийпіслясвятковогоабонеробочого. Тобто 29 квітня– понеділок, буде вихідним.

   З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня – Дня праці Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження від 10.01.2019 р. №7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році». 

      Документом рекомендовано у 2019році для працівниківпідприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденнийробочийтиждень з двомавихідними днями в суботу та неділю, перенести робочий день звівторка 30 квітня на суботу 11 травня.

      У разіприйняттявласникомабоуповноваженм ним органом (керівником) підприємства шляхом видання наказу чиіншогорозпорядчого документа рішення про перенесенняробочихдніввихіднимибудуть 5днів:  27, 28, 29, 30 квітня, 1 травня.

Таким чином, у квітнізагалом буде:

-  календарнихднів - 30;

-  робочихднів - 20;

-  вихідних та святковихднів – 10.

 

Норма робочого часу:

-  при 40-годинному робочомутижні - 167,0;

-  при 36-годинному робочомутижні - 151,2;

-                                                                                                                                                                          при 24-годинному робочомутижні - 100,8.                                                               

        Вартозауважити, щорозпорядження про перенесенняробочихднів носитьрекомендаційний характер.

 Ст.інспектор ГУ Держпраці

в Одеськійобласті                                                             І.Б.Сорокін  

 

04840-62552

Як отримати податкову знижку при сплаті закладам дошкільної освіти

З 1 січня поточного року в Україні проходить кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у 2018 році. З метою отримання податкової знижки декларація подається до 31 грудня 2019 року (включно) за звітний 2018 податковий рік.

Право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені статтею 166 Податкового кодексу України.

Законом України від 03 липня 2018 року № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України» внесені зміни, згідно із якими платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів дошкільної освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення  вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

Договір укладається між закладом освіти і здобувачем освіти (його законними представниками) та/або фізичною особою, яка здійснює оплату.

Спеціальними законами визначено структуру та типи закладів дошкільної освіти. Відповідно до ст. 22 Закону № 2145 юридична особа має статус закладу освіти, якщо основним видом діяльності є освітня діяльність. Слід зазначити, що освітня діяльність ліцензується з урахуванням особливостей, визначених спеціальними законами у сфері освіти.

Сума, що має бути повернута, зараховується на банківський рахунок платника податку, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в податковій декларації про майновий стан і доходи протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Враховуючи викладене, з метою використання права на податкову знижку у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року платник податку може включити фактично здійснені ним витрати у вигляді суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, підтверджені відповідними документами, зокрема, копією договору, що ідентифікує заклад освіти – надавача послуг і здобувача освіти – отримувача послуг (його законного представника) та/або юридичну чи фізичну особу, яка здійснює оплату.

 

                                                           Прес-служба Ізмаїльського управління

                                                           ГУ ДФС в Одеській області

УВАГА! З 2 травня 2019року змінюються реквізити рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

УВАГА! З 2 травня 2019року змінюються реквізити  рахунків для зарахування    

єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

 Ізмаїльське управління ГУ ДФС в Одеській області доводить до відома платників, що 03.04.2019 року Міністерством фінансів України затверджено наказ № 135 «Про затвердження змін до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який подано на реєстрацію до Міністерства юстиції України. Датою застосування норм цього наказу визначено 2 травня 2019 року.

  З метою правильного та своєчасного зарахування платежів надаємо  перелік нових рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

                                                                     Прес-служба Ізмаїльського управління

                                                                               ГУ ДФС в Одеській області

 

Додаток: реквізити  рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яки діють з 02 травня 2019року.

 

kopiya-odeska-oblast-2-2.xls [59.5 Kb] (cкачиваний: 5)
kopiya-odeska-oblast-2-3.xls [59.5 Kb] (cкачиваний: 5)

Сверку по налогу на землю можно сделать в ЦОП

В Украине земля облагается налогом на имущество. Платить налог на землю в Украине должны как владельцы земельных участков и паев, так и пользователи, за исключением тех, кто освобожден от уплаты налога.   Предприятия и предприниматели – владельцы и пользователи земли должны были подать декларацию по налогу на землю в 2019 году за текущий год до 20 февраля. Второй вариант предусматривает ежемесячную подачу налоговой декларации в течение 20 дней месяца, следующего за отчетным месяцем. Что касается простых граждан (не предпринимателей), то на них такая обязанность по подаче налоговой отчетности не возлагается.

              Если предприятия и предприниматели обязаны самостоятельно высчитывать размер земельного налога, то в отношении физических лиц расчет налога на землю в 2019 году проводят налоговые органы. Так же как и в случае с налогом на недвижимое имущество, налоговые органы обязаны прислать плательщику налога на землю налоговое уведомление - решение до 1 июля. В таком решении должен быть указан размер налога и реквизиты для оплаты. Такие письма из налоговой должны отправляться по месту прописки плательщика вне зависимости от того, живёт он по адресу или нет. Если вы не получите уведомление-решение в связи с тем, что по месту прописки не проживаете, то от уплаты налога и дальнейшего начисления штрафов в случае несвоевременной оплаты это вас не освободит. Узнать размер налога на землю можно также путем обращения в налоговую службу с письменным заявлением для проведения сверки данных, во время которой уточняется площадь участка, наличие льгот, ставка и окончательная сумма налога. Если между вашими данными и данными налоговой будут расхождения, то при наличии оригиналов документов, подтверждающих ваши данные (например, документов о наличии льгот), налоговый орган обязан в течение 10 рабочих дней сделать новый расчет.  Заплатить налог нужно в течение 60 дней с момента получения уведомления-решения. Обжаловать любые решения местной налоговой службы можно в вышестоящую налоговую инстанцию или в суд.  

                Налоговым кодексом предусмотрено освобождение от уплаты налога на земельный участок для пенсионеров. Кроме того, существует еще несколько льготных категорий, которые не будут платить этот налог. Вместе с тем, льгота распространяется на несколько  земельных участков по одному целевому назначению в границах установленных законом норм.

               Уважаемые налогоплательщики! Измаильское управление ГУ ГФС в Одесской области предлагает провести сверку налога на землю и налога на недвижимость в Центрах обслуживания плательщиков, которые расположены: г. Измаил, ул.Кишиневская,3, г.Рени, ул. Дунайская,88, г. Килия, ул. Киченка,54, г. Болград, ул.Болгарских ополченцев,54, г. Арциз,ул.Интернациональная,8, г. Сарата, ул. Чкалова 23, м. Татарбунари, вул. Князева 2, пгт Тарутино, ул. Тараса Шевченка 2

                                                                                                

                                                                                        Пресс-служба Измаильского управления 

                                                                                        ГУ ГФС в Одесской области»

Податківці зустрічалися з бізнесменами . Про що говорили?

Триває кампанія «Декларування – 2019». Керівництво Ізмаїльського управління ГУ ДФС в Одеській області провело зустріч з представниками бізнесу, що працюють у різних сферах діяльності.

          У ході зустрічі, начальник управління Лілія Петрівна Фотка зазначила, що основне завдання, яке поставлене перед фіскальною службою, це наповнення бюджетів усіх рівнів.

       «Шлях вирішення цього завдання - неухильне виконання податкового законодавства всіма учасниками цього процесу. Бізнес повинен вільно працювати без будь-якого тиску з боку податківців. Але податки повинні своєчасно та у повному обсязі надходити до бюджету. Тільки за цієї умови можливе рішення як місцевих соціальних, так і загальнодержавних програм. Наша служба діє виключно у правовому полі. Використовуючи метод економічного аналізу визначається коло суб'єктів підприємництва, де є ризик ухилення від сплати податків. Саме на них зосереджено увагу фіскальної служби. Для сумлінного платника податків ми партнери, які завжди відкриті для спілкування. Платники можуть скористатися сервісами фіскальної служби, які постійно удосконалюються. У Центрах обслуговування платників організовано проведення семінарів-тренінгів. У разі виникнення проблем, будь-який платник для їх вирішення може прийти на особистий прийом », - наголосила начальник управління.

           На зустрічі зверталася увага на особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих ними у 2018 році. Лілія Петрівна Фотка звернула увагу, що для декларантів створені всі умови. У Центрах встановлені інформаційні тематичні стенди, там же можна отримати безкоштовно бланк декларації, фахівці нададуть практичну допомогу у її заповненні.

       Окремо обговорювалася проблема легалізації заробітної плати
Декларації допоможуть заповнити в Центрах обслуговування платників

З 1 січня поточного в Україні проходить кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у 2018 році. Це може бути отриманий спадок, подарунки, доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, інвестиційні доходи, прощені банками відсотки, доходи від здачі в оренду майна та інші доходи, які підлягають декларуванню.

         Термін подачі декларацій громадянами триватиме до 1 травня. Після цього терміну декларації будуть прийматися з нарахуванням штрафних санкцій. До кінця року подаються декларації з метою отримання податкової знижки.

         Ізмаїльським управлінням ГУ ДФС в Одеській області з початку року вже прийнято понад тисячи декларацій, у яких задекларовано понад 64 млн.грн. доходу, нарахованомайже 2 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та 402 тис. грн. військового збору. З метою отримання податкової знижки декларації подали 273 громадянина.

         Для зручності декларантів працюють Центри обслуговування платників, де можна безкоштовно отримати бланк декларації для заповнення, а також практичну допомогу в заповненні.

      На семінарах-тренінгах, які проводять фахівці Центрів, вас навчать користуватися Електронним кабінетом платника, розміщеному на офіційному сайті фіскальної служби України.

       Ізмаїльське управління ГУ ДФС в Одеській області запрошує вас відвідати Центр обслуговування платників, взяти участь у семінарах-тренінгах, а також виконати свій громадянський обов'язок - своєчасно задекларувати доходи!

       Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04841) 7-28-55.

                                                           

                                                         Прес-служба Ізмаїльського управління

                                                         ГУ ДФС в Одеській області

Новые цены на газ и переоформление субсидий: к чему готовиться украинцам в мае
С 1 мая украинцев ждет ряд изменений, о которых должен знать каждый житель украинского государства. Новостное агентство «Харьков» выяснило, к чему готовиться народу в следующем месяце.
Дунайская лира

В день Всемирного праздника книги в центральной районной библиотеке прошла презентация поэтического сборника «Дунайская лира». 

Дунайская лира

Дунайская лира
Дунайская лира

Пасха в Украине 2019

Пасха – самый ожидаемый светлый день для многих христиан. Пасха символизирует Воскресение из мертвых Иисуса Христа, принявшего смерть за грехи людей и во спасение человеческого рода от страшных бед.

Доставка цветов
Каждого из нас постоянно мучает вопрос о том, что дарить кому-либо на праздники. Мы хотим вас уверить, что цветы - это отличный сюрприз для любого человека. Особенно если это будет не банальный букет, а интересная композиция. Раньше найти хорошие живые цветы было довольно сложным заданием, но сейчас все изменилось.
Новый журнал в библиотеке!
«Бессарабский вернисаж : Журнал для тех и о тех, кто хочет жить счастливо в родном богатом крае / Изд. дом "Курьер" ; гол. ред. А. Хаджиогло.
                 Новый журнал в библиотеке!
Ее величество - Книга!
Сегодня Всемирный день книги и авторского права.
Ее величество - Книга!
Ее величество - Книга!
Реклама
Авторизация
Погода
Погода в Ренах
Праздники
Кадендарь
«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Архив новостей
Июнь 2019 (2)
Май 2019 (14)
Апрель 2019 (23)
Март 2019 (14)
Февраль 2019 (14)
Январь 2019 (19)
Новостной общественный портал города Рени и Ренийского района.
Сайт является площадкой свободной журналистики и не модерируется администрацией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Администрайия не разделяет позицию журналистов и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Опубликовнные материлы, фотографии, видеосъемки, размещенные на сайте, и являющиеся авторской работой - ЗАПРЕЩЕНО размещать, и использовать на других сайтах и блогах:
Без указания прямой ссылки на источник.
В каких либо других целях, не связанных с темой публикации.
Электронная почта для связи с администрацией сайта:
reniinfo@i.ua
Сортировать новости по: дате новости | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
УВАГА!!! ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ!!!


ПП «РЕНІЛІС" терміново запрошує на роботу:
- ВАНТАЖНИКІВ (з-пл. від 4000грн.+ премія)

Стабільна оплата праці, соціальний пакет гарантується.

Позмінний графік роботи.
Завдання: перевантаження мінеральних добрив.
Місце проведення робіт: м .Рені.

За додатковою інформацією звертатись до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул. Соборна, 78/А.
Налагодження партнерських відносин з роботодавцями.

Проведення семінарів – одна із послуг, що надає служба зайнятості роботодавцям. Активна роз’яснювальна робота щодо послуг центру зайнятості у задоволенні потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах сприяє залученню роботодавців до взаємовигідного співробітництва.
Тому 24 травня згідно плану масових заходів фахівцями Ренійськго РЦЗ проведено семінар для керівників підприємств міста та району та їх представників. На семінар також запрошено старшого інспектора головного управління держпраці в Одеській області Сорокіна Ігоря Борисовича.
Відкрив захід директор центру зайнятості Анатолій Рошка. Він розповів присутнім про широкий спектр послуг, що надаються службою зайнятості, детально зупинився на питанні працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця за направленням служби зайнятості шляхом виплати роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску, наголосив, що важелем мотивації майбутніх працівників до працевлаштування є досягнення високого рівня заробітної плати, створення достойних умов праці, забеспечення соціальних гарантій для робітників.
Він інформував роботодавців, щодо запровадження сучасних методів та шляхів співпраці з роботодавцями, а саме: використання електронної пошти, skype-зв’язку та skype-співбесід, відео-вакансій.
Інспектор держпраці Ігор Сорокін висвітлив питання легального працевлаштування в Україні. Окремий акцент було зроблено на перевагах офіційного оформлення трудових відносин, легалізації виплати заробітної плати, додержання трудового законодавства щодо використання найманої праці, на відповідальності працедавців за порушення норм законодавства про зайнятість, недопущення затримки у виплаті заробітної плати, але від своєчасної та в повному обсязі виплати підприємствами заробітної плати своїм працівникам, своєчасної сплати єдиного внеску залежить і страховий стаж робітників і пенсія в майбутньому.
Питання, що обговорювались на семінарі є дуже важливими. Їх вирішення має велике значення.
Присутні взяли активну участь у обговоренні, отримали вичерпні відповіді на свої запитання. А на завершення семінару було окреслено напрями, за якими необхідно розвивати подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцями.


Заступник начальника відділу
Л. Руденко
25.05.2018


Бажаєте отримати професію за направленням служби зайнятості на безоплатній основі - завітайте до Ренійського районного центру зайнятості!!!
Є можливість безкоштовно отримати нову професію.
Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить навчання за 28 професіями.
11 червня 2018 року початок навчання безробітних за професією «Електрогазозварник, 2р.» (4 особи).
Навчання проходить на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».
Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул Соборна, 78/А.
Наші фахівці завжди будуть раді Вам допомогти.
Під головуванням Ренійського районного відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено нараду з соціальними партнерами, в якій взяли участь фахівці Ренійського районного центру зайнятості, Ренійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Служби у справах дітей Ренійської райдержадміністрації, та відділу ювенальної превенції Ренійського відділення поліції.
В ході наради були обговорені такі питання як підведення підсумків спільної діяльності служб в соціально-виховній роботі із засудженими особами, особливо з неповнолітніми; організація працевлаштування та навчання центром зайнятості; планування подальших спільних культурно-просвітницьких та соціально-виховних заходів із засудженими особами молодіжного віку.
Начальник Ренійського районного відділу з питань пробації майор внутрішньої служби Буценко Наталя ознайомила учасників наради про зміни, яки відбулися у чинному законодавстві, а саме щодо застосування пробаційних програм відносно осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.
Заступник директора Ренійського РЦЗ Наталія Буценко зазначила, що для вище зазначеної категорії громадян, які звертаються до центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні, служба зайнятості пропонує цілий спектр соціальних послуг: підбір підходящої роботи, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, можливість професійного навчання та перенавчання з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Важливим питанням є інформаційна обізнаність осіб даної категорії і тут на допомогу приходять фахівці центру зайнятості.
Всі присутні взяли активну участь в обговоренні шляхів підвищення рівня активності та мотивації до виправлення осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, подолання їх утриманських настроїв. Підхід до проблеми їх працевлаштування, надання всебічного сприяння у вирішенні питань соціального захисту має бути виваженим та комплексним. І лише спільними зусиллями можливо вирішити ці питання, не залишити поза увагою жодну людину, яка потребує допомоги.

Заступник начальника відділу
надання соціальних послуг
Ренійського РЦЗ Л.Г. Руденко
Виїзний профорієнтаційний захід для учнів Плавнинської ЗОШ

16 травня 2018 року фахівці Ренійського районного центру зайнятості здійснили виїзний профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного центру профорієнтації у школу сіла Плавні. У ньому взяли участь приблизно 90 учнів як старших, так і молодших класів.
Діти з зацікавленістю слухали про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці, дискутували, задавали багато питань щодо навчальних закладів, які готують відповідних кваліфікованих фахівців.
Учням було запропоновано виконати практичне завдання по самотестуванню щодо нахилів до певної професії, скориставшись формулою «хочу-можу-треба». Це завдання діти виконали з великою зацікавленістю. Захід проведено у формі інтерактивного спілкування. Фахівці районного центру зайнятості залучили дітлахів до цікавих профорієнтаційних вправ та ігор, таких як «Знавці професій», «Назви фах». Школярі ж розповіли про роботу своїх батьків і висловили власні міркування щодо свого професійного майбутнього.
Під час заходу присутні дізналися про послуги державної служби зайнятості для молоді, потреби та вимоги сучасного ринку праці, професії, що мають попит, важливість здобуття професійної освіти та можливість проходження навчання за сприяння служби зайнятості.
Сподіваємося, що зусилля служби зайнятості, спрямовані на допомогу учнівській молоді у виборі майбутньої професії, є надійним орієнтиром у такому непростому питанні.


Провідний фахівець з питань зайнятості
відділу надання соціальних послуг В. Самойленко
Виїзний профорієнтаційний захід для учнів Плавнинської ЗОШ

16 травня 2018 року фахівці Ренійського районного центру зайнятості здійснили виїзний профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного центру профорієнтації у школу сіла Плавні. У ньому взяли участь приблизно 90 учнів як старших, так і молодших класів.
Діти з зацікавленістю слухали про професії, що користуються попитом на місцевому ринку праці, дискутували, задавали багато питань щодо навчальних закладів, які готують відповідних кваліфікованих фахівців.
Учням було запропоновано виконати практичне завдання по самотестуванню щодо нахилів до певної професії, скориставшись формулою «хочу-можу-треба». Це завдання діти виконали з великою зацікавленістю. Захід проведено у формі інтерактивного спілкування. Фахівці районного центру зайнятості залучили дітлахів до цікавих профорієнтаційних вправ та ігор, таких як «Знавці професій», «Назви фах». Школярі ж розповіли про роботу своїх батьків і висловили власні міркування щодо свого професійного майбутнього.
Під час заходу присутні дізналися про послуги державної служби зайнятості для молоді, потреби та вимоги сучасного ринку праці, професії, що мають попит, важливість здобуття професійної освіти та можливість проходження навчання за сприяння служби зайнятості.
Сподіваємося, що зусилля служби зайнятості, спрямовані на допомогу учнівській молоді у виборі майбутньої професії, є надійним орієнтиром у такому непростому питанні.


Провідний фахівець з питань зайнятості
відділу надання соціальних послуг В. Самойленко
Платформа з профорієнтації та побудови кар'єри.
Державна служба зайнятості рада представити Вам унікальний проект – ПЛАТФОРМА З ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИМИ ТЕСТАМИ ТА ТЕСТАМИ з SOFT-SKILLS!
Тепер Ви можете абсолютно безкоштовно продіагностувати свої схильності до професій, психологічні здібності, більш глибоко зрозуміти свої інтереси. Це називається загальним словом ПРОФОРІЄНТАЦІЯ.

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.
Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:
• виборі (зміні) професії;
• виборі майбутнього напряму професійного навчання;
• визначенні схильності до підприємницької діяльності
• оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
• саморозвитку.
За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Тобто зробити власну профорієнтацію.

Тестування на визначення професійних здібностей можна пройти онлайн на сайті Одеського регіонального центру зайнятості за посиланням:

http://profi.dcz.gov.ua/

Вишиванка- символ української душі.


Здавна вишиванка служила і прикрасою і оберегом. Сорочки для щоденного використання були вишиті скромно і просто, а святкові відрізнялись богатством і різноманітністю. Любов до вишиванки збереглась на Україні і до наших часів. Традиції вишиванки в різних куточках нашої країни зберігаються і множаться до нині.
Вишиті сорочки є символом чистих помислів, краси, єднання, повагою до стародавніх звичаїв та минулого свого народу. Сьогодні , у день вишиванки, в національний одяг Українців одяглись школяри і громадяни міста. Не залишились осторонь і фахівці Ренійського центру зайнятості.
Вшановуючи стійкість народних традицій – вони прийшли на роботу в гарних, вишитих різноманітними кольоровими орнаментами вишиванках.


Заступник начальника відділу надання соцпослуг
Ренійського РЦЗ

Руденко Л.Г.
17.05.2018р.
Безробітні, що декларують нульові доходи і хочуть отримати субсидію відтепер мають стати на облік до центру зайнятості

Такі зміни в програмі надання субсидій почали діяти з 1 травня 2018 р. у відповідності до Постанови уряду від 27 квітня 2018 р. № 329 Київ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022.

Особам, які не стали на облік до центру зайнятості, соцстрах автоматично розраховуватиме дохід в три прожиткових мінімуми, що складає 5 тис. 286 грн.
ШАНОВНІ ШУКАЧІ РОБОТИ!!!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС, ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В КРАЇНІ ІЗРАЇЛЬ.

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників.

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

- опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
- арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
- лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
- штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

- володіння професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур;
- є громадянином України;
- вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);
- ніколи раніше не працював в Ізраїлі;
- не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
- не має судимості;
- має бутифізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

- документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
облікова картка платника податків
та копії цих документів.

Кандидат на працевлаштування подає заяву про включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі до базового центру зайнятості по місцю проживання.

Зареєстрований та відібраний ізраїльською стороною кандидат на працевлаштування проходить наступну процедуру відбору, передбачену Угодою:

- реєстрація заяви кандидата;
- проходження тестування (професійний іспит та/або співбесіда) кандидатів на працевлаштування для підтвердження професійної компетенції на відібраних ізраїльською стороною екзаменаційних майданчиках;
випадковий комп’ютерний відбір кандидатів на працевлаштування (метод лотереї), що проводиться ізраїльською стороною (від загальної кількості осіб, які пройшли тестування (професійний іспит та/або співбесіду) відбираються 75 відсотків кандидатів на працевлаштування, 25 відсотків залишаються в резерві);
- проходження медичного огляду медичних закладах;
- підготовка та подача документів для підготовки візи на працевлаштування;
- відбуття до місця працевлаштування.

Основні положення трудового договору (контракту):

- Термін дії договору: мінімальний термін дії договору 1 рік, з можливістю пролонгування на термін до 3-х років. Початком трудової діяльності вважається дата прибуття працівника до Ізраїлю. Відібрані працівники отримують робочу візу в Ізраїлі.

- Норма робочого часу: місячна норма робочого часу - 182 години; понаднормова праця - мінімум 29 годин в місяць.

- Заробітна плата: мінімальна заробітна плата – 5 200 ізраїльських шекелів за 182 годин місячної норми робочого часу.

- Понаднормова праця (мінімум 29 годин робочого часу в місяць) оплачується додатково. За кожну понаднормову годину праці працівник буде отримувати додаткову суму до основної суми відповідно до кількості фактично відпрацьованих годин.

Крім вищезазначеної заробітної плати, кадровий підрядник буде вносити місячний депозит у розмірі 700 шекелів на банківський рахунок на ім’я працівника (рахунок зберігається PIBA). Ця сума буде зарахована працівнику як вихідна допомога та пенсія. Працівник може зняти кошти, накопичені на законних підставах на його імя на депозитному рахунку і назавжди залишити Ізраїль. Якщо працівник не залишить Ізраїль в установлений термін без поважних причин, він буде позбавлений пропорційної частини суми за кожний місяць затримки в Ізраїлі; після 6 місяців затримки, працівник втратить повну суму.

Умови проживання: кадровий підрядник забезпечує відповідне розміщення працівника, якого він працевлаштовує (місце для сну розміром щонайменше 4 метри для кожного працівника у кімнаті для шести осіб, шафа та ліжко для кожного працівника, опалення та вентиляція, світло та електричні розетки у кожній кімнаті, холодна та гаряча вода в умивальних кімнатах, кухня та душ, раковини, лічильники, кухонні шафи, плита, холодильник, стіл та стільці, пральна машина, вогнегасник. Розміщення може бути у житлових причепах, а ліжка можуть бути двоярусними.

Кадровий підрядник може відраховувати місячну суму, яка не перевищує 552 шекелів, із заробітної плати працівника за розміщення та відповідні витрати. Ця сума залежить від географічної місцевості в Ізраїлі, де працівник проживає, та щороку оновлюється.

Медичне страхування: кадровий підрядник зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості.

Він має надати стислу інформацію щодо страхового полісу мовою, яку розуміє працівник. Страховий підрядник може відраховувати щомісячно суму, яка не перевищує приблизно 123,24 шекеля із заробітної плати для покриття частини вартості медичного страхування.

Соціальний захист працівників: українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, що буде відображено в трудовому договорі.
Якщо Вас зацікавила вказана інформація, зверніться до фахівців Ренійського РЦЗ за адресою: м.Рені, вул.Соборна, 78/А.
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРИДУНАЙСЬКИЙ"
терміново запрошує на робот бухгалтера підприємства:

Стабільна оплата праці - 6000грн., можливість навчання та кар’єрного зростання, соціальний пакет.
Режим роботи - 5-ти денний робочий тиждень.
Місце проведення робіт: м.Рені.
За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна 78/А
ШАНОВНИЙ ШУКАЧУ РОБОТИ!!!

Вагонное депо Одеса-Застава 1 запрошує на роботу:

- електрогазозварник;
- електрик дільниці;
Стабільна оплата праці, можливість навчання та кар’єрного зростання, соціальний пакет, надання безкоштовних залізничних квитків по Україні, СНД та проїзд з місця проживання до місця роботи у приміських поїздах.
Режим роботи змінний.
Місце проведення робіт: м.Рені.
За додатковою інформацією звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості за адресою: м.Рені, вул. Соборна 78/А
Ренійський районний центр зайнятості

Шановні шукачі роботи!!!

Якщо Ви бажаєте отримати професію за направленням служби зайнятості на безоплатній основі - звертайтесь до фахівців Ренійського районного центру зайнятості.

До Вашої уваги надаємо уточнений календарний план-графік формування груп ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у травні 2018.
Професійно-технічне навчання

1. Перукар - 29.05.2018-26.10.2018
2 Штукатур, 2-3 рорзяд - 25.05.2018-18.09.2018
3 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних - 03.05.2018-15.01.2019
4 Слюсар-ремонтник, 2 розряд - 07.05.2018-19.11.2018
5 Фрезерувальник, 2 розряд - 21.05.2018-22.10.2018
6 Електрогазозварник, 2 розряд - 21.05.2018-31.10.2018

Короткотермінові курси

1 Курси підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу - 29.05.2018-11.06.2018

Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул Соборна, 78/А.

Наші фахівці завжди будуть раді Вам допомогти.
ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів (Японія)» пропонує вакансії:
операторів автоматичних ліній та установок (понад 600 вакансій).
Компанія успішно реалізувала проект у Львівській області, відкривши два заводи по виробництву кабельної продукції для автотранспортних засобів світових марок. На світовому ринку компанія працює понад 130 років і представлена у більшості країн світу.
На сьогодні в компанії працює понад 3000 працівників, поряд з цим наявними є 675 актуальних вакансій операторів автоматичних ліній та установок, з них 160 вакансій для осіб з інвалідністю.
Вимоги:
• бажання працювати;
• здатність розрізняти кольори;
• без вимог до досвіду роботи.

Підприємство надає:
• офіційне працевлаштування;
• теоретичне та практичне навчання;
• пільгове харчування;
• безкоштовне транспортне забезпечення;
• організацію та проведення соціальних заходів;
• житло за рахунок компанії (хостел).

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ФАХІВЦІВ РЕНІЙСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА АДРЕСОЮ:
м.РЕНІ, ВУЛ.СОБОРНА, 78/а
Шановні мешканці району, випускники шкіл!!!

Бажаєте отримати професію за направленням служби зайнятості на безоплатній основі - завітайте до Ренійського районного центру зайнятості!!!

Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості починає навчання за професіями:
Навчання на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»
у червні 2018 року
Професійно-технічне навчання

1. Оператор верстатів з програмним керуванням, 2 р. 01.06.2018
2. Контролер-касир 04.06.2018
3. Столяр, 2 р. 15.06.2018
4. Оператор котельні, 2-3 р. 15.06.2018
5. Покоївка, 1 р. 22.06.2018
6. Робітник з комплексного обслуговування будинків, 2 р. 22.06.2018
7. Адміністратор 22.06.2018
8. Швачка, 1,2 р. 27.06.2018
9. Офіціант, 3 р. 29.06.2018
1. Курси підприємницької діяльності 25.06.2018

Навчання на базі інших навчальних закладів м. Одеси

1. Машиніст крана (кранівник), 2 р. НКК «Одесбуд» 13.06.2018
2. Водолаз, 3 кл. НКК «Одесбуд» 20.06.2018

Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до Ренійського районного центру зайнятості за адресою:м.Рені, вул Соборна, 78/А.

Наші фахівці завжди будуть раді Вам допомогти.

Громадські роботи до травневих свят.

Найважливішим завданням служби зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями з метою якісного задоволення їх потреб в висококваліфікованих кадрах. Саме активна роз’яснювальна робота щодо можливостей центру зайнятості у задоволенні потреб роботодавців передує залученню працедавців до співпраці. Одним із інструментів такої роботи є проведення семінарів для керівників підприємств та їх представників.
Відповідно до плану проведення масових заходів Ренійського РЦЗ на травень 2018 року, фахівцями Ренійського РЦЗ проведено 03 травня семінар за участю роботодавців району та соціальних партнерів.
Вже не перший рік фахівці Ренійського РЦЗ плідно співпрацюють з сільськими радами та сільськогосподарськими підприємствами з питань організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру. Серед пріоритетів - роботи з благоустрою території сіл, відбудови меморіалів, пам’ятників загиблим захисникам Вітчизни, упорядкування кладовищ приурочених до травневих свят.
А з початком весняного періоду та травневими святами, привести рідні вулиці - є одним їз актуальних завдань.
Так, з початку року до громадських та тимчасових робіт були залучені 176 безробітних, з низ 78 відносяться до квотних категорій.
Також увагу присутніх було акцентовано на організації роботи центру зайнятості щодо надання послуг громадянам, які вимушено переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, в тому числі особам з інвалідністю та учасникам АТО, та посильному залученню до неї роботодавців.
Враховуючи, що організація громадських робіт має очевидну користь для громади, фахівці Ренійського центру зайнятості ї надалі розвиватимуть співпрацю у цьому напрямку з роботодавцями та соціальними партнерами.
І як результат – з Долинською та Лиманською сільськими радами Ренійського району 03 травня укладено два договори щодо організації громадських робіт у травні поточного року і направлено 4 безробітних для участі в громадських роботах.


Провідний фахівець відділу
надання соціальних послуг Л.Г. Руденко
04.05.2018Маєш професію – маєш надію на майбутнє

В рамках проведення Декади профорієнтації «Профорієнтаційний майстер-клас» та з метою підвищення ефективності профорієнтаційних послуг служби зайнятості 26 квітня 2018 року за ініціативою Ренійського районного центру зайнятості на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся інтерактивний захід для учнів старших класів шкіл м. Рені.
Учні, які відвідують Міжшкільний навчально-виробничий комбінат за профілями: автосправа, кулінарія, офіціант-бармен, основи дизайну інтер’єру, швацька справа презентували 6 професій: кухар, офіціант, бармен, водій автотранспортних засобів, швачка, дизайнер. „Майстер-класи» проходили цікаво та корисно. Учень 10 класу ЗОШ №1 Андрій Прискурі не тільки показав „майстер-клас” в приготуванні млинців, а й розповів, чому планує в майбутньому обрати саме цю професію.
В ході заходу спілкування робітників центру зайнятості зі школярами було націлене сформувати у молоді пізнавальний інтерес до робітничого фаху, розширити світогляд та поглибити знання про світ професій. Учні, в свою чергу, мали можливість запитати у профконсультанта все, що їх цікавить про світ професій, послуги служби зайнятості. Також учні дізналися про можливість навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про матеріально-технічну базу навчального закладу, перелік професій, які можна отримати за направленням центру зайнятості.
Сподіваємось, що такі заходи допоможуть школярам зробити правильний крок у виборі майбутньої професії та остаточно переконатися, яка професія їм до душі.

Ренійський РЦЗ. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Самойленко В.М.
Тел. 41418
На мой взгляд, подбор персонала включает в себя элементы работы отдела продаж, службы контроля качества на производстве и паспортного контроля в аэропорту. Задача рекрутинга – привлечь и нанять специалистов, обладающих профессиональными и личностными характеристиками, необходимыми для решения бизнес-задач компании. А для этого рекрутер, как «продажник», презентует компанию и формирует на рынке труда потребность сотрудничать именно с ней. Как работник ОТК – отбирает «качественные экземпляры», и как пограничник – проверяет «достоверность данных» и бдительно следит, чтобы «нарушители не пересекли границу».

Процесс подбора я считаю основополагающим, ведь на его базе строятся остальные HR-функции: адаптация, развитие, оценка, мотивация, репутация и т.д. Почему? Все просто.

Во-первых, люди, которые у вас работают, составляют плюс-минус 80% ваших активов, и от того, какого качества этот актив, зависит успех всей организации.

Во-вторых – от того, разделяют ли сотрудники принципы и ценности, на которых построены бизнес-процессы компании, зависит их адаптация, продуктивность, внутренняя мотивация к развитию и продолжительность работы в компании.

В-третьих, качество и маржинальность продуктов и услуг, которые вы предоставляете заказчикам, зависит от профессионализма и вовлеченности ваших сотрудников.

1. Мечтать не вредно: составляем портрет идеального сотрудника
С чего начать? С осознания того, кто именно нужен компании для решения бизнес-задач. Для этого нужно подумать над тем, каков он, «идеальный» сотрудник, включая профессиональные и личностные качества. Какие задачи ему придется решать сейчас и каким вы его видите в перспективе? С кем и как ему предстоит взаимодействовать?

Естественно, рекрутер или HR не описывает портрет кандидата в одиночку. Это лучше всего сделать со специалистом, который инициировал открытие вакансии: менеджер проекта, руководитель отдела, директор компании и т.п. Все вопросы о функциональных обязанностях, пожелания к знаниям и умениям кандидата – обязательно уточните у «заказчика вакансии». Ваша зона ответственности – пожелания по личностным характеристикам и описание компании. «Снять» заявку проще, если в компании существуют устоявшиеся бизнес-процессы, не обязательно зафиксированные на бумаге: важно понимание, для решения каких задач вам нужен новый сотрудник. А еще не менее важно фильтровать требования и не превратить вакансию в описание несуществующего супергероя. Не забывайте, что все мы далеко не идеальны.

Читайте еще: История и будущее кризисов на украинском рынке труда

2. Материализация мечты: описываем вакансию
Только после того, как ответы на вопросы осознаны и продуманы – именно так, а не придуманы, не списаны из Интернета, можно приступать к описанию вакансии. И здесь все как в продажах. По сути, описание вакансии равно коммерческое предложение. На него должны откликнуться именно те кандидаты, которые нужны вам. Значит, уже в тексте вакансии, кроме технических требований и функциональных обязанностей, должны «звучать» ценности и принципы, на которых строится работа в компании; сильные стороны, которые выгодно отличают вас на рынке труда от конкурентов; возможные перспективы кандидата на ближайшее будущее. Без преувеличений и украшательств. Правда и еще раз правда. Иначе, столкнувшись с реальностью, кандидат, вовремя раскусивший обман, не примет оффер. Либо примет, и в лучшем случае быстро найдет другую работу, а в худшем – будет распространять в команде токсины разочарования.

Например, в нашей компании достаточно жесткий технический отбор. Но кроме этого, важно, чтобы кандидат хотел не только развиваться сам, но и имел желание делиться накопленным профессиональным опытом, проявлял инициативу, умел аргументированно отстаивать свою точку зрения, стремился к эффективному взаимодействию. Нам важно поддерживать в коллективе круговорот обмена знаниями и высокие стандарты качества разработки. У нас созданы все возможности для непрерывного процесса саморазвития. Поэтому важно, чтобы для кандидата программирование было не только работой, но и «любимым хобби». Не так значимо, есть ли у него высшее образование по специальности. Важно желание «копать» вглубь, стремление к дальнейшему развитию и лучшему результату. Чтобы привлечь таких кандидатов, в тексте вакансии мы пишем о: возможности обучаться внутри компании; влиянии на выбор технологий в проекте; том, что можно проявить себя в роли наставника; возможности изучать и применять в проектах новые технологии и т.п.

Распространенные ошибки, с которыми можно столкнуться на этом этапе:

Технические требования написаны «на отцепись». Это бывает, когда HR или рекрутер думает, что он и так все знает, и сам пишет технические требования, еще хуже – копирует из аналогичной вакансии другой компании. Не удивляйтесь – такое бывает. Стоп! Все требования по функционалу должен писать или согласовывать эксперт в предметной области. Чем подробнее описана вакансия, тем выше шанс получить нужного специалиста.
Специалист, составляющий текст вакансии, не до конца понимает, какими личностными качествами должен обладать кандидат. Неопределенность в этом вопросе в дальнейшем грозит сложностями адаптации в коллективе и не только. Простой пример: вы в компании строите корпоративную культуру достижений, которая направлена на технологический прорыв, на интенсивный качественный и количественный рост. Это построение от сотрудников требует высокого уровня мотивации достижений, ориентации на результат и умеренного риска. А при подборе вы отдаете предпочтение кандидатам, чья мотивация – избегание наказания/неудач, ведь они такие «неконфликтные и удобные». Получите ли вы от таких сотрудников отдачу, на которую рассчитываете? Нет! Ведь вся их энергия направлена не на проявление инициативы или поиск наиболее эффективных решений, а на то, чтобы не получить нагоняй от руководителя. В тексте вакансии, например, может быть написано про: любовь к решению нетипичных задач; умение работать в проекте с ограниченными ресурсами и т.п.
Итак, вакансия составлена: вы довольны, слова отражают суть, и значит – можно приступать к поиску.

Читайте еще: Мнимые звезды и ложные неудачники: как не ошибиться при подборе

3. Выхожу тебя искать: разнообразим каналы поиска
Многие идут по проторенной дорожке, размещают вакансию на известных сайтах по поиску работы и ждут откликов. Ничего плохого в этом нет, и когда вы ищете специалиста на рядовую позицию на насыщенном кандидатами рынке, поток резюме обеспечен, нужно лишь включить критика и тщательно отбирать кандидатов.

Но есть позиции, требующие дополнительных усилий: это специалисты высокого класса. Здесь пригодятся:

друзья-знакомые-сотрудники, которые могут порекомендовать такого человека, а также специализированные рекрутинговые агентства;
специальные пакетные предложения от job-сайтов;
поиск в социальных сетях по специально настроенным параметрам;
поиск в специализированных группах и сообществах – Telegram, FB, LinkedIn;
анализ списков спикеров и гостей конференций, хакатонов и т.п. (можно и самим провести мероприятие, которое привлечет внимание нужных вам специалистов).
4. Не сдерживаем творческие порывы: устанавливаем контакт с кандидатами
Теперь важно определить наиболее подходящих кандидатов, найти их контакты и наладить общение. Не ограничивайте себя шаблонами «так не принято», «так никто не делает», «так никто не пишет» и т.п. Речь не о том, чтобы высылать кандидату «фото в купальнике», а о том, чтобы не писать стандартные скучные письма, использовать каналы коммуникации, не только LinkedIn и электронную почту (ее мало используют кандидаты 20-25 лет).

В нестандартном подходе к работе – ваше преимущество! Пусть никто не делает, а вы возьмите и попробуйте. Если бы никто не нарушал правила, не выходя за рамки закона и общечеловеческой морали, разумеется, не состоялось бы множество открытий. Даже если нужный вам кандидат сейчас не планирует смену работы – пригласите его в гости в офис, познакомьте с коллективом, предложите интересную форму сотрудничества, ведь у большинства есть потребности, которые в полной мере нельзя реализовать в рамках текущей деятельности. Это может быть преподавание, консультирование и т.д.

В этом подходе главное – не переборщить. Основной принцип, который помогает соблюдать меру – уважение к кандидату. Не забывайте, что не только вы выбираете сотрудника, но и он вас. Соблюдение личных границ – необходимое условие общения.

Читайте еще: На грани фола: 7 типов безнадежных вакансий

5. А поговорить? Проводим собеседования
У вас сформирован список кандидатов, которые готовы к интервью. Начинается самое интересное: проверка кандидата на соответствие ожиданиям компании. Цель этого этапа – создать такие условия, чтобы кандидат раскрылся, рассказал о себе, и вы смогли провести полный аудит его профессиональных и личностных качеств. Хороший инструмент – открытые «рассуждательные» вопросы. Это вопросы, на которые нельзя ответить однозначно «да» или «нет», те, которые предполагают рассуждение на определенную тему, например: «Вы сказали, что в проекте использовали Х, расскажите, как пришли к такому решению? Между какими способами решениями выбирали? Почему?»

Если вы хорошо поработали на предыдущих этапах, сложностей не возникнет: вы ведь точно знаете, кто вам нужен.

После того как вы оценили степень соответствия кандидата, обязательно дайте ему возможность задавать вопросы вам. Это полезно тем, что по смыслу вопросов вы лучше узнаете, что волнует кандидата, какой он человек, его ценности и мотивы. А с помощью ответов – создадите лучшие условия для «продажи» вашей компании. Также важно правильно завершить интервью. Даже если кандидат вам не подходит, уйти от вас он должен позитивно заряженным. Так как информация о вашей встрече, которую он понесет «в народ», влияет на формирование репутации компании на рынке труда.

Каждый кандидат – уникальная личность, и здесь не может быть универсального алгоритма, к каждому нужен индивидуальный подход. Но есть общие рекомендации. Поблагодарите кандидата за время, которое он вам уделил, если есть возможность – расскажите, над чем нужно поработать, чтобы быть успешнее. И все это хорошо бы делать не с высокомерием вершителя судеб, а по-партнерски.

Для эффективного рекрутинга важно построить систему, которая бесперебойно работает на вас. Одна из мощных опор этой системы – репутация компании внутри и на рынке труда. Если с репутацией за пределами компании все хорошо, кандидаты с большой долей вероятности откликнутся на объявление о вакансии и/или примут приглашение пройти техническое интервью, а затем и оффер. Позитивная репутация внутри организации позволяет получать поток хороших кандидатов по рекомендации сотрудников. Ведь компанию, которая тебе не нравится, не порекомендуешь. И не приведешь «в дом» того, за кого впоследствии будешь испытывать неловкость.

Вера Глушкова, HRD IT-компании Anadea Inc

Тэги: заявка на подбор интервью рекрутинг рекрутмент собеседование эффективный подбор
Share on Facebook37Share on VKTweet about this on TwitterShare on LinkedIn
З 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій, яка є перш за все соціально справедливою та більш адресною. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали. При цьому вводяться такі механізми, при яких багаті люди більше не зможуть паразитувати за кошт всіх платників податків.

Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Преважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, - загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів - як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

Натомість у зв’язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії. Отже, повторно Заяву і Декларацію потрібно буде подати:

➡ Орендарям житла

➡ Внутрішньо переміщеним особам

➡ Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб

➡ Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати

➡ Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року

➡ Тим сім’ям, які саном на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го.

http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/133.html

#субсидії
Ренійський районний центр зайнятості

Нові форми роботи – «відео-вакансія»

Шановні роботодавці району!

Запрошуємо Вас до співпраці!

З метою пришвидшення укомплектування вакансій служба зайнятості впроваджує нові форми роботи – відео-вакансії.
Відео-вакансія – це альтернатива звичайним пропозиціям про роботу у текстовому вигляді, за допомогою якої роботодавець має змогу виділити своє підприємство та вакансії серед багатьох інших. Відео-вакансія являє собою невеликий відеоролик, в якому уповноважена особа роботодавця презентує підприємство (організацію, установу), розповідає про загальні аспекти його роботи (шляхом проведення екскурсії), роль та місце майбутнього співробітника в структурі підприємства. Також презентує робоче місце майбутнього працівника, висвітлює його умови праці, основні завдання та обов'язки, рівень заробітної плати, соціальні гарантії.
Додавання візуальної складової до вакансії забезпечує цілий ряд досить істотних переваг:
- можливість лаконічно і максимально доступно розповісти про вакансію;
- підвищення привабливості підприємства (організації, установи) на фоні аналогічних підприємств;
- формування позитивного іміджу підприємства;
- участь у відеоролику реальних представників підприємства сильно підвищує рівень довіри серед шукачів роботи.
Таким чином, здобувачі роботи можуть побачити підприємство і визначитися з вибором, а роботодавці мають можливість презентувати свою компанію.

За додатковою інформацією щодо подання відео-вакансії зателефонуйте до центру зайнятості тел. (04840)41066

З повагою, Ренійський районний центр зайнятості
Наша адреса: м.Рені, вул. Соборна 78/а